Najnowszy przegląd wydarzeń 2020 roku, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Pewnie chca zlikwidowac mi wszystkie zalogi trenowane przez kilka lat. Kupowanie premek na trenowanie i tysiace bitew – wszystko na nic. Dostaniemy w zamian jednego komandira. A WG laskawie nam odda 10% xp zalog ktore mamy. Trzeba gre zrobic prostsza dla malpiszonow.

xxx

Przecież o to chodzi. Kiedyś czołg ciężki był wolny, niezdarny i ślepy. Mimo to rządziły, ponieważ miały miażdżącą przewagę siły ognia i doskonałe przednie pancerze. Większość miała problem z tym jak je objechać. Teraz co? GULD GULD GULD! No i zręcznościówka nastawiona na maksymalne użycie aimbota. Więcej nowotworów na kołach.

Venlok

Wow! Ten rebalans urwie mi dupę. W każdym patchu powinno być balansowanie kilku, a nawet kilkunastu czołgów drzewkowych. Czołg jest słaby? Poprawiamy. Przesadziliśmy? Nerfimy w następnym patchu, proste. Taki T32 czeka na buff od jakiś 6-7 lat i się nie może doczekać, bo wiecznie jakieś żałosne wymówki takie jak globalny rebalans, który ciągnie od 4 lat po piaskownicach. Co to za problem podbić pene do 220 i celność na jakieś 0.36 ot tak? Zawsze można do cholery znerfić jeśli okaże się za mocny, bo to do cholery czołg drzewkowy. Rozumiem, że przy buffowaniu premek trzeba rozwagi, ale przy drzewkowych jest wolna amerykanka. Co robi WG? Po wielu latach poprawi kilka czołgów drzewkowych i robią z tego wielki plan na 2020 rok. Jestem ku*wa pod wrażeniem.

Szwagier69

Po co wzamcniac T32? Dla nich to nierentownem bo wtedy kompletnie nikt by juz nie spojrzal na T34

Anonimowo

T34 nadal by był w końcu premką. Lepiej by zarabiał i dawał możliwość szkolenia załogi

Gamer

T32 to idealny przykład czołgu przestarzalego ale takich jest więcej które zazwyczaj nie domagają przez penetracje amunicji podstawowej Vk 45 A Pershing TVP Vtu to typowe czołgi którymi mało kto gra. Choć może problem leży gdzie indziej. Obecnie każdy nowy czołg a przede wszystkim czołg premium ma wszystko na dobrym poziomie. Zacierają się różnice między pojazdami różnych nacji. Teraz żadna nacja nie ma jakiegoś unikatowego elementu z wyjątkiem wloskiej.

Anonimowo

Dodaj to tego grona t34-2 czolg beznadziejny pod kazdym wzgledem

Dodos141

O rebalans T32 kiedys bedzie to i moze go kupie :v

Sla

Ja spędziłem najlepsze chwile na tym pojeździe, ale to było jeszcze kiedy w drzewku był T34, a w mapach widniał pierwszy “Koszmaryn”. Teraz jest tylko cieniem dawnej siły.

iBlackLagoon

Komary jedna z lepszych map, usunięta przez płacz pasożytów WoTa.

Anonimowo

a gdzie rebalans chińskich medów?

Anonimowo

Tier 7, 9 i 10 są całkiem ok, acz drobne poprawki i tak by się przydały (stabilizacja i czas skupiania). Tragedią natomiast jest T-34-2… Cały jego grind to męka. Ten czołg to też przykład tego jak WG naciąga na wydawanie Free XPa – zamontowanie działa z poprzednika wymaga wybadania pierw wieży – jak ktoś nie ma jeszcze odpowiednio dużo kredek – odbije się na tym, że trzeba też udźwig zwiększyć. Ale drzewko chyba ma za niską popularność, by ktoś naprawdę chciał w nim coś zmieniać. A przypomnę że jakoś dwa lata temu poprawiali chińskiego Type 59, czy T-44(-100). Ofc na drzewkowym sobie nie zarobią – pominęli. I tu może też zamiast dostosowywać ten czołg do wymienionych pojazdów to może by zwiększyć użyteczność działa 122 mm? Idealnie wpisywałby się w to co następcy oferują.

io

teraz nie trzeba się męczyć z expieniem bo masz schematy do tego 😛

Gamer

Tak kolego schematami odkryjesz czołg ale żeby móc go zakupić musisz wybadać moduły na ścieżce inaczej dalej nie ruszysz więc albo zagrasz parę bitew ale z free polecisz. Ja w ten sposób zrobiłem czeska linię grając tylko pierwszym i dziewiątym tierem a na reszty zużyłem schematy i free expa.

Anonimowo

noo ale -3 depresji dla wz120 to jakiś żart jest

iBlackLagoon

Za działem jest zamek, nie rozumiem płaczu sezonowych “fanów” czołgów.

Anonimowo

??