Pobierzcie wcześniej Aktualizację 1.24.1 i już teraz obejrzyjcie zwiastun!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Danio

Kupiłem superkonia na onslought do tej pory nie zagralem ani jedej bitwy na randomie. Trochę żałuję że nie wykorzystałem lepszej wersji.

Zaksiak

Co jest z tymi CyCami, że jak grając na otrzymanym koncie, wymaksowanymi pojazdami, to za wszelką cenę muszą innym odbierać przyjemność z gry?
Chłopie, jeden z drugim, jak jest 13:5 to nie goń za hapsem tylko daj innym coś zrobić! Wszyscy wiedzą, że i tak nie ma wspanialszych od was.
Jak grasz na swoim i za swoje, to co innego.

Warkot

Najlepsze jest jak pokazują wady i zalety jakiegoś pojazdu mając na nim wszystkie perki i fioletowe wyposażenie dodatkowo mają wszystkie “legalne” mody wspomagające grę. To jest żenada i oszukiwanie widzów. Tylko promil graczy ma takie załogi i takie wyposażenie.

goop69

ktoś ci zabrania tez gonic te hapsy? nie kamp jak p*zda to bedziesz mial przyjemnosc z gry

Zaksiak

Pokaż ten komentarz Sam Wiesz Komu. Oceni ci konto za darmo. 😀

Koniec

Ciekawe jakie będą zmiany czołgów finalnie stawiam że foch będzie więcej wzmocnimy niż w 2 teście .

JWG

Ciekawe kiedy białoruskie KGB zrobi wreszcie porządek z tym wargamingiem, a jak dobrze wiemy, nawet gdyby WG uciekło do dżungli na Nowej Gwinei, to ch im to pomoże.

Mamo_juz_koncze

Dzięki WG za kolejne wykastrowanie map. Ja to się dziwię, że żaden CC’ek się o tym nigdy nie zająknie. Była jakaś fajna miejscówka do zrobienia wyciągów? Wykastrujmy ją. Był jakiś fajny przestrzał? Podoklejajmy skałki i przemodelujmy teren, żeby tych przestrzałów nie było. Każda mapa staje się tunelowa. Jak z jakiejś mapy nie dało zrobić się tunelowej to ją usuniemy (Wichura, Charków itd).

CCek

CC’ek zająnąć się niepochlebnie o cudownej grze? Chyba sobie żartujesz …. nie gryzie się ręki która karmi. A kasa to naprawdę spora ….

TomekWer

Siema. Nie grałem przez rok (konto od bety) Wczoraj odpaliłem wota i jestem mega zaskoczony bo odblokowali wiele map, dodali więcej opcji i miejsca, zjazdów, są nowe mapy. Myślę, że mógłbyś sobie odpocząć od wota bo wiadomo kra beret jak się długo gra.

doom7ord

Nie kłam, Cygan i wielu innych bardzo dobrych graczy, którzy akurat nie są CCkami ale mają pojęcie o grze, nie raz wypowiadali się na temat zmian na mapach, a usunięcie tych tak zwanych miejscówek z krzakami do wyciągów jest tylko na plus.

Cybantol

Na Prochorowce na przykład nie da się mieć inny wyniku bitwy niż REMIS

Visimulacha

Jak się ma 43% winratio to tak właśnie jest.

JWG

Oczywiście, jak sie Sheridan w moim teamie wywali przeciwko Manticorze, to jest wina mojego winratio, że sie team cały sypie 😀

Rafii

Nie pij więcej i zmień dilera.

JWG

Przełęcz będzie dobrą mapą tylko dla BZ-176, T-54D, Iron Arnie itp. głupich czołgów z 230 mm pancerza na dolnej płycie 😀 Chcesz sie pograć na wargamińskowych “zbalansowanych” na nowo mapach ? Zapłać.