Odwołanie wydarzenia Skarbiec: Rekompensata za klucze dostępu

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

40 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Długo/cienko/krotko/PIS

Klasyk

Kapitan Bomba

Fakt. Płacz dzieciarni na rykoszecie to już klasyk

Hubert

WG po raz kolejny raz pokazali że nie szanują graczy. A gracze to jeszcze większe dzbany bo im wierzą i kupują wszystko co WG im da na sprzedaż. Ja się nie dziwię że bitwy są coraz szybsze skoro grają zwierzaczki które powinny zostać na 2/3 tierze a nie pchać się na 8 czy 9.

B2s

Patrze na komentarze pod 3/4 postami na rykoszecie i japierdole mam wrazenie ze to jest jakis wykop tylko w kategorrii wota XD

Biały Pan

od 3/4 lat tak jest jak nie dłużej, zatem ameryki nie odkryłeś

JWG

Wargaming chce sie jeszcze nachapać przed 2025 r, bo w tym roku europa zachodnia zostanie spalona ruskim atomem (razem z tymi serwerami w Luksemburgu i Antwerpii) czy gdzie to tam jest.

Boumec

za mało paczek kupujecie i na więcej ziemniaków do serwerowni nie starczyło

zeliwny

Dla mnie to był świetny event. Kliknąłem na stronie eventu coś otworzył się skarbiec i wyskoczył is2m którego miałem w garażu więc dostałem kilka tys golda rekompensaty od razu nic nie robiąc 🙂

xKamal

Event dla wybranych, kod dla wybranych (pamiętny T34-85M+pierdyliard innych fantów). Przypadek?

DIANTHUSS

Co znaczy “wybranych” w Twoim rozumieniu? Bardziej aktywnych? Szybszych? Jakby event trwał tyle ile było to zapowiedziane i tak znalazłyby się osoby które wbijąc kilka dni po jego zakończeniu zaczęłyby pisać, że “to nie fair”, “eventy powinny być dla wszystkich a nie tylko dla tych którzy regulanie wchodzą”. Sam uważam, że event został zakończony nie przez kwestie techniczne a ekonomiczne (3% szans na czołg premium*, 6% szans na 250-5000 golda) i chyba 17% na konto premium. Misje odblokowały mi się na tyle późno, że widziałem tylko jeden zestaw – ale były to zadania do wykonania w chwilę (typu “udostępnij post”) więc wiadomym było że w takim układzie gracze przez miesiąc zdobyliby potencjalnie sporo darmowych fantów. Mimo wszystko kto był aktywniejszy ten skorzystał. Tutaj było znacznie więcej czasu niż np. na kupienie czołgu z warsztatu z numerkiem (dwie minuty) więc nie widzę podstaw do narzekania. Jak spóźnisz się na pociąg to wina PKP, że nie poczekali na Ciebie?

xKamal

Biorąc pod uwagę kiedy zazwyczaj event nagle ma “problemy techniczne” lub kod robi się zbyt P O T Ę Ż N Y, dziwnym trafem – mimo otwartej komunikacji o błędzie – nie ma jakiejkolwiek próby cofnięcia jego efektów. Żeby nawiązać do Twojej metafory – W wyniku błędu przewoźnika, o konkretnej godzinie bilet kosztował 2zł i ktoś wykupił cały wagon. W ramach usunięcia awarii kupujący zachowali prawo do biletu, za to zostały odwołane wszystkie następne pociągi tej relacji – dla mnie to tak wygląda. Dodatkowo odpowiadając na pytanie – tak, w niektórych przypadkach (wynikających z winy przewoźnika) pociąg powinien poczekać lub powinno to zostać zrekompensowane.

Zapalony wocista

Widać jak na dłoni że kres jest bliski. Warto abyście rzucili grosiwem. Trzeba opłacić serwery bo wydali na d..wki i wakacje na krymie. Wersja konsolowa też pada. Lagi na serwerach eu są takie że trzeba wchodzić na amerykańskie bo są mniejsze za oceanem. Tam klienta szanują. Czują respekt wiedzą że wujek sam gra i jak mu lagi wyskoczą to oni dostaną rakietą z Reapera. Tak więc wspomagajcie grajcie koledzy sympatyczni bo kres jest blisko.

Warkot

Zainwestowali ogrom czasu i zasobów w projekty nowych map w liczbie około 20. Weszły dwie a dwie kolejne czyli Stocznia i Daleki Wschód które wygrały plebiscyty czekają już ponad rok na wprowadzenie. To jest żałosne.

goop69

problemy techniczne nie oznaczaja, ze wot upada, by upadal jakby w ogole zadnych eventow nie robili

Kamil

Jak najbardziej oznacza. Zauważ, że dopiero w ostatnim czasie nasiliła się aktywność WG i od niedawna stwarzają wrażenie, że coś robią. Ich działania są jednak mocno chaotyczne i wyglądają jakby były robione bez żadnego planu. To może sugerować, że po prostu desperacko chcą ukryć fakt że żywot gry zbliża się do końca, bo gdyby to się już teraz wydało, ludzie od razu przestaliby ich finansować. Tymczasem liczą na to, że jeszcze uda im się trochę zarobić, zanim wyciągną wtyczkę z serwerów. Poza tym jak widzisz nie robią eventów, skoro zamykają je w dwie godziny po rozpoczęciu, bo nie są w stanie ich robić. To tylko zasłona dymna.

biedrzyk89

Ja dostałem 3300 golda więc oby tak dalej wg

PirateOfLatvia

Czyżby znowu z rowerka im serwery spadły? Chyba nie trzeba będzie czekać do następnego roku na koniec tego crapu…

BLU_67

No tak, bo jak nareszcie coś dla graczy f2p no to nie może być xD event który WG dałby to co trzeba, czyli jakieś pozytywne opinie psu w pupe

Ryszard_oddaj_rower

W poniedziałek pewnie będą marsjańskie paczki a w nich polska niszczarka premium.

BZ-176_Enjoyer

Teorie o okrągłej Ziemi też są mocno przesadzone.

Ryszard_oddaj_rower

A to zobacz sobie że Lesta 8 kwietnia wprowadza. WOT expres

Object_Moon

Marsjanki event był w maju 11 ,aktualnie niema info jaka będzie niszczarka nasza

PHS

Czyli jak w tym czasie nie zdążyłem aktywować tego wydarzenia to nawet nie mam co tam szukać tego 1 klucza?

CzaRooo

Z ciężkim sercem informujemy, że wydarzenie Skarbiec zostało odwołane” jak mam być szczery brzmi to komicznie. Jest im przykro bo gracze nie zdobędą za darmo premek czy złota. Ja jak mam być szczery w ich dobre intencje nie wierzę, po prostu się skapnęli że kasa im ucieka i tyle. Pozdrawiam;)

BZ-176_Enjoyer

Nie możesz mieć ciężkiego serca, skoro z definicji, jako firma serca nie posiadasz…

chrupek

Zbyt łatwo można było zdobyć ciekawe nagrody. I jak ktoś w WG się skumał to nijaka z tego wybrnąć. Więc problemy techniczne i sprawa załatwiona.

xKamal

od razu przypomina mi się mem z “pora na CSa” 🙂

BZ-176_Enjoyer

3 naklejki za żeton i nie było sprawy.
Taka jest moja propozycja WG. W przeciwnym razie widzimy się w sądzie.

Object_Moon

i jakiś dodatkowy ekskluzywny styl 2d w kucyki albo coś w stylu hello kitty i będzie gitara

Benko

ja za jeden klucz dostałem 5800 golda rekompensata za LT432

Krzysiek

Czyli jak ktoś nie zdążył wrócić z roboty to event przepadł bezpowrotnie, tak to należy rozumieć xD Całe WG. Chyba jak wejdą polskie niszczyciele to wezmę urlop, żebym zdążył je zdobyć zanim WG coś nie pyknie i postanowią je skasować…

BZ-176_Enjoyer

Trzeba było się uczyć, to byś nie musiał odbijać karty w kołchozie.
Ja mam wiele żetonów które wbijałem na home office pracując w dynamicznym zespole dla renomowanej korporacji.

Dropsik

Ty za dużo z dooopy do ust bierzesz…

BZ-176_Enjoyer

I takich wypowiedzi cenzura rykoszetu nie wyłapuje, a moderacja komentarzy śpi.
Gratuluję. Dla mnie zawsze społeczność Rykoszetu była elitą, ale jak widać poziom ostatnimi czasy pikuje.

Kamil

To udaj się gdzie indziej, a gwarantuję, że wtedy poziom komentarzy znacząco wzrośnie.

heerre

A mówisz tak bo wiesz ile i sam tyle nie dałbyś rady?
Czy jakieś inne niż “z własnego doświadczenia” płynące źródło tych wniosków masz?

Antic

Nie obrażając przedmówcy, ale na takich “nieukach” korpo działa. Gdybyś panie mądry i oczytany miał każdego człowieka na równym do siebie poziomie to byś rączki splatał jak twoi dziadkowie w kościele byś to ty dostał swoją szansę. Tacy jak ty, zapominają, że w pewnym stopniu dzięki szarej masie jesteście tam gdzie jesteście. Ale pewnie i tak już jesteś przesiąknięty ideą korpo ubermenscha, że świąt się tobie należy. Dobrze, że WoT jeszcze ” w miarę” wyrównuje “robola” z “korpo szczurem” ;). Pozdro