Podsumowanie Roku 2023: Część I – Wydaj swoje zasoby

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

34 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
girobay

#worldoftanks Jak WG faworyzuje serwer RU i oferuje Rosjanom super paczek z czołgami, takimi jak Waffenträger auf E 100 gold. Nam, czyli graczom z regionu UE, dostępne są jedynie mniej atrakcyjne opcje. Na drugi rok drodzy gracze, wiecie co musicie zrobić ze swoimi pieniędzmi! Nie wspierajcie radzieckiej gry, bo nas doją tylko na kasę. U nas wprowadzą Waffenträger auf E 100 gold za 30k Golda, a tam mają je w paczkach. https://www.youtube.com/watch?v=PLr5J_XTmLQ

Dundersztyc

Zdajesz sobie sprawę, że serwer rosyjski obsługuje kompletnie inna firma?
W 2022 roku Wargaming sprzedało RU serwer innej korporacji.

cham

Kompletnie inna firma, która różni się nazwą bo już pracownicy są z WG jak cała reszta. Tak naprawdę Lesta to sama nazwa i słupy z zarządu – bo tych transferu opłat 150-250 mln USD za „licencję na WoT” nikt nigdy nie widział i nie zobaczy z Lesty do WG. Ale takie dziobaki z EU już mają spokojne serduszka i otwarte portfele dla białoruskich towarzyszy – sorry – „cypryjczyków” 😀
Naiwność jest wielka całej EU…

Dundersztyc

Firma od zawsze była zarejestrowana na Cyprze a jedynie swoją siedzibę miała w Białorusi 🙂

cham

Polemika żeby miała sens musi dot. trochę innych kwestii a nie tego gdzie jest adres do korespondencji 😀 a niewiedza też nie pomaga 😀
W 2011 roku Wargaming przeniósł swoją siedzibę z Mińska do Nikozji na Cyprze ale został zarejestrowany i utworzony w 1998 w Mińsku jako zwykła białoruska spółka.
To są dane do zdobycia dla każdego kto umie czytać 😀

ciekawy

Bardzo fajny artykuł. Fajnie zobaczyć takie podsumowanie roku. Czekam na dalsze części, Tak jak jeden z wcześniej komentujących powiedział. Może dajcie jeszcze dział, który skomentuje co znajduje się w tych filmach o przyszłości Wota i co udało się zrealizować, jeśli macie na to czas oczywiście i w ogóle będzie super artykuł.

E lo

Niby najlepszy okres bo święta a mi się nie chcę grać w tą grę tak jak kiedyś. Czekam na kampanie zimową i jak bd czif to bd go licytował i pewnie potem długa przerwa od gierki.

Gekon

Pomysł fajny, ale uwzględnił bym w każdym kwartale również film promocyjny nad czym pracuje WG, będzie ładnie kontrastować z rzeczami faktycznie zrobionymi

waldo5

Krótko jaki jest WOT fatalne od wielu lat nie ma poprawy MECHANIKI GRY tylko debile czołgi dają gdzie nic nie ma wspólnego rzeczywistości jak wot mówi, Mapy przerabiają gówniane dodają NERFY dają dla czołgów pytanie jak można czołgi osłabiać w boju [ konstruktorzy idą inną stronę poprawiają aby był lepszy w boju. Taki jest WOT cudownie pacze dają ale MECHANIKI NIE MOGĄ NAPRAWIĆ

buras

traf że sobie w końcu w jakiś cel miernoto ….

Xxx

Zróbcie:
– załogę 2.0 na dowódcy WSZYSTKIE PERKI, zaloga to tło ilość nie ma znaczenia.
1 załoga na 3 czołgi nawet za cenę 5mln kredytów.
– losowania+-1 aktualnie jest+-2, max 1 Arta, max 5 niszczarek
Limit BZ-176 MAX 2, również na twierdzach.
– dajcie możliwość zdobycia częściej+100 % do kredytów,
– dodać możliwość zrobienia z czołgu dzrzewkowego PREMIUM za golda np 10k

BZ-176_Enjoyer

I jeszcze nieskończonom liczbe niepszygotowań w szkole!
I żeby facetka nigdy nie kszyczała!!!

Isekai_Investor

Bez przesady, napisał bez błędów ortograficznych.

AdyRiaNo

Najbardziej czekałem na powtórkę, gdy przeciwnik cię zniszczy… Szkoda że muszę dłużej na to czekać :/

Master

Okazało sie, że jest za dużo cheaterów, żeby to pokazać

BZ-176_Enjoyer

Jak na dłoni widać, że w odniesieniu do zapowiedzi WG kompletnie straciło ten rok.
Nijakie linie, porażka przy nowej załodze, nici z planów balansowania pojazdów, że o takich szczegółach jak druga aktualizacja sklepu za obligacje, dynamiczna woda czy mechanika karabinowa nie wspomnę.
Zatoka Małż fatalna, zmiany na pozostałych mapach takie 50/50, maratony za paywallem, za dużo eventów skrzynkowych i sporo wtop komunikacyjnych.
Smutna tendencja, zwłaszcza jak się spojrzy na to co robi Lesta.
Ciągle jednak jest mnóstwo pozytywów i mimo wszystko uważam, że gra na koniec 2023 jest lepsza od tej z końca 2022.

Si Dżej

LAGI LAGI LAGI
Na serwerach ping wywala w setkach i się nie da grać głąby z WG

Dżango

Od wczoraj też mam duże lagi w garażu i wysoki ping

Krol1997

Współczuję, u mnie bezproblemowo

BEDZIE LEPIEJ

Ta gra z roku na rok jest coraz gorszą. Dobrze, że tylko wracam tu na święta bo z bonusem do zarobków można pograć. Nie wiem jak można w to p2p i p2w gówno grać codziennie.

NewMulti5złotych

Nikt cię tu siłą nie trzyma ,wypad jak się nie podoba.

BEDZIE LEPIEJ

Jeszcze większe XD

MANIEK

Po co ci zarobki jak nie grasz w tę grę.?Ty wiesz co ty piszesz ?

BEDZIE LEPIEJ

XD

Paziek1991

Dziś o 14:00 nie da się grać wota, czołgi się teleportują a celownik żyje swoim życiem…

Oski

+1 mam tak samo cały dzień

Anonymous

Magia WoTa było jest i tak będzie.
IMO całe te wydarzenia przepustki itp. są ok na plus coś dla wg jako zarobek i coś dla graczy. Problemem jest spadek zainteresowania gracza ze względu np. na dobór map czy matchMaking , obydwa aspekty kuleją w takim kierunku który wg wie ale z jakiegoś powodu nic nie robi i tu nasówa się pytanie czy aby na korzyść wg?! Lubiłem grać w WoTa dopóki MM(matchMaker) nie psół się z patcha na patch. Patrząc wstecz lubiłem WoT za prostotę grania. Wg zabiło I tiery II tiery są do bicia przez III tiery, skończyła się era czifa teraz meta na 260tkę, brakuje mi starej arty gdzie poziomy kończyły się na VIII tierze. Mechanika spotowania jest tak pogmatwana ,że powinna być zmieniona imo. Czy wg planuje RESET statystyk WSZYSTKICH graczy po patchu 2.0.0 ? Na Malinówce mówi się ,że patch2.0.0 za około 20 miesięcy… czy to prawda?

Hubert

Ja bym usunął Wn8 i wprowadził nowy parametr który uwzględniałby asystę oraz byłby średnią od 3 do 5lat. Bo wn8 jest przestarzała miarą bo co właściwie mówi? Nic właściwie bo można spotkać ludzi co mają 3/4k wn8 na niskich tierach A zarazem ludzi mających 4k recentu z 9/10 tieru który utrzymują normalnie a mający ogólny wn8 zaledwie 2k.

olo

No to opracuj formułe i wprowadzaj nastepcę WN8. Wprawdzie WG nie udostępnia wyników spota i to było przyczyną braku WN9 (który to miał uwzględniać spota) ale Tobie na pewno się uda! Trzymam kciuki!

Hubert

Proszę żeby osoby co się ze mną nie zgadzają napiszą konkrety….A co ja mam takie banalne rzeczy im mówić. Przecież to prosta statystyka a nie skomplikowane testy statyczne. Biorą dobrą kasę i jeszcze robią siebie klaunów że się nie da grać bitew powyżej 5min. Przecież to ewidentnie wina map, balansu oraz doboru graczy do drużyn który uwzględnia tylko wn8 który jak wspomniałem nic nie znaczy w obecnych realiach jedynie odznaki biegłości mają jakiś sens.

Xppman

Jest coś takiego jak WTR ( te podsumowanie bitew) xd uwzględnia zarówno dmg jak i spota czy fragi

Hubert

Zgadza się ale tylko w wersji beta

Dundersztyc

Wczoraj była dosyć spora awaria Internetu, niezależnie od tego z jakiego dostawcy miałeś SPORO ludzi (NIE WSZYSCY) mieli problemy z lossem i pingiem.
INEA, TMobile światłowód, kilku lokalnych dostawców – i wielu innych dostawców miało problemy, osobiście u mnie o 21 zostało to naprawione.

Hubert

Ja miałem 80/100 pingu gdzie normalnie 30/40. Za dużo graczy a za słabe serwery. Nie inwestują pieniędzy tylko je wydają na głupoty i takie są skutki że infrastruktura pada jak za dużo graczy