Sierpień 2023 w WoT: Szczęśliwa 13!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czerwony Baron

Wiem że nikt nie pytał i że się powtarzam ale polecam sobie ponownie obejrzeć film z końcówki ubiegłego roku „Przyszłość World of Tanks”. Z rzeczy które tam przedstawiono póki co dostaliśmy może z 15% nowego kontentu, w tym większość tych nowości dostaliśmy w formie tymczasowych wydarzeń na parę dni np. „Misja Zwiadowcza” czy „Automat”. Nie wspominając o nieudanym Steelhunterze i wycofanej załodze 2.0 oraz kiepskiej mapie Zatoka Małż. Zapowiedziano zmiany balansujące na 8 mapach (Lotnisko, Studzianki, Przełęcz, Stepy, Dębina, Klify, Westfield i Kopalnie). 7 miesięcy za nami a tylko Lotnisko dostało zmiany(średnie), chociaż reszta map była już testowana ze zmianami kilka miesięcy temu i są gotowe. Mam wrażenie że WG jest tak leniwe że od czasu BZ-176 nie wydali żadnej konkurencyjnej premki aby trochę przyciągnąć graczy. Aktualny maraton w którym nagrodą jest kuzyn AMX’a 65t po chemioterapii i K-2 które jest pokraką gorszą od IS-3 oraz świetne 116-F3, którego nawet nie będzie można zdobyć w nadchodzącym wydarzeniu z mapą globalną. Wydaje się że wybitna sprzedaż zeszłorocznych paczek była tak znakomita, że nakład pracy w tym roku jest na najniższym poziomie. A i jak widać w nadchodzącym miesiącu WG znów zaoferowało zupełnie nic ciekawego. Pozdrawiam

TakiKtośZNeta

Za miesiąc największa aktualizacja w tym roku i możliwe że w ciągu ostatnich paru lat. Pewnie wtedy większość z tych zapowiedzianych rzeczy zostanie dodana.

Billy

Dużo się dzieje w tym roku przecież były paczki x2, wot plus, warsztat na liona zaraz na kpz, marsjańskie łaziki, nowa linia japońska, nowa mapka w frontlinie, misje zwiadowcze, automat do gier, odświeżony stalowy łowca, natarcia, przepustki, kampania, licytacja, maratony ten polak to faktycznie słaby wyszedł ale terminator jest sztos o nim zapomniałeś. Rebalans czołgów jakiś był i ma być zaraz kolejny, mapki faktycznie coś ucichły szkoda. Załogę 2.0 ruszyli ale był sprzeciw do perków to zmiany się trochę przesuną ale robią. Mamy nowe odznaki w WTR. Zaraz poziomy progresu na czołgach dodadzą. Event z działkami zapowiada się mega ciekawie i w końcu zaingerowali mocno w mechanikę gry aby dodać te wszystkie zabawki. W nadchodzącym miesiącu masz Manewry, Przeważającą siłę ognia (8 czołgów zupełnie z nową bronią do testowania) i warsztat na Kpz, jak to jest nic ciekawego to co jest ciekawe?

Object_Moon

Dokładnie nuda
brak ciekawych premek sensownych pokroju Skody T 56 itp wakacje są a tu takie nudy w tej grze jak wydają jakieś premki to są one średnie tak jak ten nasz 56 TP no lipa

Trolllollo

Odkąd człowiek zrobił ta ebolę, to się odechciewa grać 😒

Krotkowzroczny Gracz

Haha, zrobiłem ebole rok temu i aż sobie musiałem zrobić przerwę rok czasu, wróciłem niedawno i znowu nie ma co robic

Pan X

Hahahah bez kitu mam to samo jedyne co by mnie przykuło do gry to kampania z czifem

Prymus

Gra jest napakowana różnościami. Ja nie tęsknie za ekspieniem dyszek ani nie tęsknie za robieniem misji z kampanii. Ebola w garażu, wszystkie dychy w garażu, mam ochotę pograć tym co mam bez mataczonego MM i usilnie zaniżanego RNG. Chcę brać z gier co moje- a tu ostry CH.

KoRniK

Ciekawe czy będzie ten warsztat bo na razie milczą w tym temacie 🙂

Kornik

No i miałeś rację 🙂

Wut

Prawdopodobnie we wtorek/środe dadzą info, warsztat jest zawsze w czwartek a jako, że była mowa o początku sierpnia to myślę że szanse są spore.

RagnarokPriest

Oby inflacja im się we znaki nie dała cyk 150-175 mil kredek za czołg

Piko

Nuda

Object_Moon

I TO STRASZNA

Leif

ciekawa kiedy znowu przywrócą reset konta za darmo hehe