Aukcja “Licytacja!”: 🇨🇳 Type 59 G
Weź udział w aukcji i składaj oferty na cenne przedmioty!
— Możesz złożyć ofertę w złocie w czasie aukcji zamkniętej. Wysokość oferty konkurencyjnej nie jest wyświetlana, podobnie jak liczba uczestników. Możesz złożyć ofertę w wolnych PD w czasie aukcji otwartej. Będziesz mógł zobaczyć wysokość oferty konkurencyjnej i liczbę uczestników.
Jeśli Twoja oferta wygra, otrzymasz pojazd. Jeśli oferta przegra, pełna suma złota lub wolnego doświadczenia, które złożyłeś w ofercie, zostanie zwrócona na Twoje konto. Liczba przedmiotów jest ograniczona w obu przypadkach.





naprawdę ?! wy dalej o tym typku? … nie ma poważniejszych problemów tej gry? przecież teraz trwają rankedy – patrz wysyp wszelakich aimbotów i innego gówna- no dziś nie wytrzymałem i odinstalowałem wota po 8 latach i grubo ponad 120k bitew, po zagraniu rano kilku randomków… patola się szerzy w grze a tu dyskusja o złotym typku, tfu o skórce koloru złotego .. ehhh szkoda gadać pomijając fakt że jakim deklem trzeba być żeby w tak prostej gierce wspomagać się takim czymś , to jest problem z którym jakoś nic się nie robi … i nie zadawalają mnie tłumaczenia … że nie możemy, nie umiemy – tworząc takie „uniwersum” jak wot posiadają chyba jeszcze jakiś programistów co mają głowę na karku i potrafiliby coś z tym zrobić ?! ale nie społeczność woli się skupiać na tym czymś złotym …
Jedni odchodzą, drudzy przychodzą, nikt za tobą nie będzie tęsknił.
Najwiecej graczy jest zawsze w okresie swiateczno-noworocznym. W Swieta/NowyRok 2016/2017 bylo prawie 1.4mln graczy, a teraz tylko 878k. WG wie ze ilosc graczy spada o 100k rocznie, ale nie zamierzaja naprawic gry – beda tylko doic tych starych graczy ktorzy jeszcze zostali plus nowy narybek. 😆
ale wiesz że umiejetność celowania i brak parkinosna w łapie po paru zubrach to nie aim bot
no te aimboty faktycznie przy rng to dużo robią, nagle masz 0,01 celność i 500 peny ciągle trafiasz z prawego. 20k bitew 400 wn8 i wociszek przy żuberku po pracy
no te aimboty faktycznie przy rng to dużo robią, nagle masz 0,01 celność i 500 peny ciągle trafiasz z prawego. Typowy grajek co robi połowe swojego hp co bitwę
No a jednak ułatwiają grę. Nawet wielu dobrych graczy ma problemy, żeby trollem KV-2 wziąć odpowiednią poprawkę na lighta. Przy aimbocie nie ma problemu. Zresztą nie tylko o aimbota chodzi. Mody ułatwiają strzały na ślepo, dają ci informację, gdzie przeciwnik jest itp. Nie jest to taki wspomagacz jak w CSie, że na aimbocie i wallhacku każdego rozwalasz, ale zawsze daje ci to jakąś przewagę.
wrócisz 😉 Teraz jest ch….nia, ale za jakiś czas się uspokoi, rankedy się skończą , darmowe aimboty też i wszystko wróci do akceptowalnej ilości cheater-ów.
P.S.
Ja rankedy odpuściłem grając Leopardem 1, jestem rozwalany bez żarówki, a z żarówką 75% strzałów rozwala mi magazyn amunicyjny, tyle ile razy w obecnych rankedach trafili mi w magazyn amunicyjny to przez 3 lata w randomkach było mniej ;]
Zdarza się, że nie mam spota, a ktoś mnie trafia. Stoję za krzakiem zasłonięty głazem. Wychylam i wciąż jestem za krzakiem, a gość strzela blainda idealnie wtedy, gdy wychylam kadłub. Nie możliwe by widział. Zasłaniał krzak, załoga full camno. Natomiast za mody wspomagające celowanie, każdy kto używa powinien trafić do gułagu!
Pewnie nigdy nie grałeś w CS:GO największa na świecie społeczność patoli
Minimalnie za 36k wchodziły. No to nieźle was WG porobiło w bambuko. A za pół roku będzie znowu i tak dalej i tak dalej. Zrozumcie ten czołg jedyne co ma to wygląd unikatowy a sam już nawet nie jest rzadki na serwie jest 15k co jest dość duża liczbą. Jak ktoś go kupuje bo mu się podoba to ok. Ale jak ktoś bo jest rzadki to niech sobie odpali worlife i zobaczy w statystykach ile ich już jest bo ten type to obecnie z rzadkością, unikatowością i prestiżem jak to niektórzy mówią ma tyle wspólnego co WG do charytatywności. A to dlatego że czołg który był do kupienia za 5k możliwy i tak wiem że nie było gwarancji ale co z tego jak 10k ludzi taką szanse dostało to nie jest on wcale taki prestiżowy i drogi.
No ale to nie twoja sprawa czy go ktoś kupił, to jego sprawa i to on go chciał, więc nie rozumiem twojego płaczu
Dla tych co plasują powyżej. Nadawalibyście się do Amwaya. Tak samo sprane mózgi.
Jak ja nie znoszę takich cymbałów. Zwłaszcza tych, którzy odradzają zakup, bo to tylko sikn, bo WG ich porobi.. itd. Podobnie z WZ111 Qilin. Jak ktoś chciał kupić oba te czołgi to kupił. Zwłaszcza jak ktoś śpi na goldzie to przytuli czołgi do kolekcji. Jego portfel jego sprawa. Proste!
Jak ja nie lubię cymbałów, którzy nie rozumieją, że wolny rynek nie istnieje bez wolności słowa. Możesz sobie kupić co chcesz, ale ktoś może wyrazić swoje zdanie na temat takiej oferty. Najchętniej cenzurę byś chciał wprowadzić.
Świat nie jest taki prosty, że „WG wszystkich rżnie”. Sprzedaż takiego czołgu – osobom które stać na takie „prestiżowe” fanaberie – pozwala WG finansować grę, jej rozwój, a jednocześnie zarabiać na tym, zarówno w kontekście zarządu jak i pracowników.
Wolałbyś pracować w firmie, która wszystko rozdaje za półdarmo, a tobie płaci psie grosze, czy w firmie, która odnosi komercyjny sukces i pozwala Ci sensownie zarabiać?
Oho ból doopy bo zabrakło.
Chłopie ten czolg mozna było dostać za 5k golda w tamtym roku, ja wybralem ebr 75 wtedy bo uwazam ze to duzo lepszy wybór. Dawac 30 cos k golda za to to nie jest prestiz tylko czysta głupota
To nie jest głupota tylko przejaw wyboru. Jak ktoś śpi na goldzie do kolekcji kupi taki czołg. Proste!
Jakim prestizem XD jak go widze na randomku to strzelam od razu
I właśnie ukazałeś się w rodzaju graczy czyli aniaml
Dałem 100K I mam – kto mi zabroni? Nie są to zawody i rywalizacja – gram jak umiem (i nie umiem) ale mnie to cieszy – czas byście i wy trochę nauczyli się czerpać radości i przestali obrzucać się błotem. Frustracje załatwicie na siłowni albo gdzie kto lubi
może ktoś mnie oświeci gdzie się wyswietlała aukcja za wolne doswiadczenie ???
czy będzie dzis ???
tak, pozdrawiam
WAKE UP!!!
Była na OBJ 268 v 5…
dobra jestem CKM, na początku artykułu pojawiła sie formułka reklamujaca wydarzenie
Dla wszystkich co się niepokoją o to, iż w tym roku nie będzie BM – nie panikujcie, strona o BM wróciła na stronę serwera rosyjskiego i amerykańskiego, z dopiską, że była edytowana 22h temu. Prawdopodobnie, więc tylko jakieś informacje tam zmieniali.
https://ru.wargaming.net/support/ru/products/wot/article/33108/
Tu jest link do zagubionej strony, żebym nie był gołosłowny
Heh, ciekawe czy jednak to był celowy zabieg WG, żeby poszła plotka o tym że już nie będzie BM i żeby ludzie powydawali złoto. Z jednej strony genialne – później się najwyżej sprostuje, że były problemy techniczne lub że własnie coś dodawali niby.
Z innej beczki jak ktoś sam postanowił sprawdzić to zauważył, że na innych serwerach m.in EU strony z BM wcale nie poznikały wiec mógł wywnioskować, że gdyby już miało nigdy BM nie być to informacje o tym raczej poznikałyby ze wszystkich serwerów.
Dlatego jak Multiego nawet szanuje za jego wkład, to nie mogę zdzierżyć jego clickbaitowych tytułów,miniaturek na YT czy wczoraj na Twitchu: ,,TO KONIEC CZARNEGO RYNKU”. Wg. mnie osoba, która ma taki zasięg a stosuje takie tanie chwyty słabo trochę wygląda. I później własnie mamy takich Macków, którzy dalej sieja złe informacje i się przy tym trzymają, choćby ich mieli torturować, bo ich guru sprzedał im takiego (niesprawdzonego z reszta) baita..
Multi musi takie tytuly robic bo tym przyciąga swoich widzow czyli 12 letnich kacperkow
Koszmar 7:00 UTC to 8:00 naszego czasu…. Czyli w robocie jestem mogło zostać jak było 5:00 UTC czyli 6:00 naszego czasu..
Jedyna aukcja na którą czekałem, i się udało 38k Golda, w tym czołgu nie chodzi o jakość jaką oferuje, lecz o status, który posiada 🙂
Ja rok temu droplem go za 5k Golda. Faktycznie w tej grze trzeba pokazywać wg że takimi absurdami niech tworzą więcej takich absurdalnych Eventow.
Status czego? Według pewnej stronki mamy 12255 Type59 G na serwerze EU. Dodajmy do tego te z licytacji to będzie ich 16755, a to jest liczba oznaczająca, że pojazd jest rzadki, ale i są mniej rzadsze i łatwiej dostępne. Przykładowo KV-4 Kres jest mniej na serwerze, a to każdy może kupić za obligacje. Cheftaina/T95 8 tieru jest mniej, T42 jest mniej.
Statut to on sobie mieć na serwerze Chińskim, gdzie posiada unikatową cechę zarobków 3x. Ten tu na EU to tylko zwykły type 59 w brzydkim malowaniu.
Nie dałbym za to coś więcej niż 6k golda… po prostu nie warto dawać 5k na czołg + 20k (z tego co widzę to 30k) na złoty januszowy skin…
50105 no w końcu xD udało się 🙂
WTF? 37k i weszło. Nie spodziewałem się. LOL.
Jakim cudem jak ktoś niżej dał 38 i nie weszło mu? Patrzyłeś w grze czy na stronie?
Mam normalnie w garażu. Bym tu wrzucił screena, ale nie wiem jak. 😛
Może jakieś błędy w bazie i dostali Ci co nie powinni.
41k – weszło
Da się gdzieś sprawdzić najtańsza i najdroższa ofertę – wg udostępnia takie i info?
43k I stoi w garażu
42k stoi w garażu XD
Szacunek XDDDDDDD bedziesz karal noobkow na randmach
38819 nie weszło
38110 i weszło
Up date, jednak weszło sprawdzałem Golda na stronie i był jeszcze przez jakiś czas.
32 200 – nie pykło całe te, ale to nic.
Ciesz sie nie masz czego zalowac
31 634 – Nie weszło
jak to jest mozliwe jak ja dalem prawie 29k i weszlo?
Idź już na lekcje lepiej i przestań śnić.
Chlop na stronie sprawdza i myśli że się zgadza
Ja dałem 11000 i też weszło. Normalnie cuda
no ja rok temu 5000 golda i też w garażu… CUDA
uh 28 959 wystarczylo i mam legende w garazu
36k weszło:)
A niech was doją z kasy. Tu nawet nie chodzi o to, czy was stać albo nie. Nawet jakbym był milionerem, to poczułbym się jak frajer dając kasę chytrusom, którzy tylko patrzą na to jak na mnie zdzierać po najniższej linii oporu. Oczywiście to wasz wybór, ale chociaż weźcie pod uwagę, że wasza ukochana gra straci na jakości przez wasze wybory. WG będzie jeszcze mniej się starać, bo po co mają cokolwiek poprawiać albo rozwijać, jak zarobić mogą w taki prosty sposób.
Najniższa wygrywającą oferta na chwilę obecną to 36294 no nieźle
Czy to prawda, że Black Market wycofany? Bo nw czy wydawać srebro czy lepiej zachować
Znając wg lepiej zachować, albo dla spokoju wydać 1/4
Jeden rabin powie tak, drugi powie nie
Tak, w ostatnim odcinku wszystko wybuchło. Pozatym jak widac aukcje sa duuuzo bardziej opłacalne dla wg. Dzięki wam gracze możemy oczekiwać więcej aukcji ze skorkami po 20k golda. Dziekujemy
Proszę
Teraz zamiast premek za kredyty beda gowniane skorki na aukcjach za 20k 🙂
I dobrze, prem tanki tylko dla mnie w paczkach świątecznych.
Postawiłem 62.5k ciekawe czy wejdzie jest ich tylko 2k to będzie wojna
Całe te aukcje prowadzą do sprzedaży X tierow za pieniądze (złoto) na porządku dziennym. Dzisiaj są to jeszcze czołgi ”klony”, które w zasadzie różnią się tylko wyglądem i nazwą, ale jutro będą to czołgi niedostępne dla wszystkich.
Myślę że jak Ruskie skoczą na Ukraine skonczy wam się Wocik wydoją was a potem aus
Dzbanie WOT jest białoruski 😂
Na wot exspress ru jest wzmianka ze nie będzie juz Black Market. Są usuwane wszystkie linki do BM. Ma byc zastąpiony taki cyklicznymi licytacjami jak mięli możliwość uczestniczenia.Czyyli zero czołgów za srebro , Wszytko za Gold i free exspo , podejrzewam ze dorzucą do tego licytacje za obligację i witamy w Nowym Ładzie w WoT . Masz kasę więc możesz mieć wszystko . Wszystko zależy od ceny w Goldzie yyyyy tzn w PLN.
zauważ, że gra jest za darmo. Pomidory które płaczą bo firma chce zarobić (w niezbyt dobry sposób ale jednak) niech zaczną grać w lola. Chcesz golda za darmo to graj w turnieje
Gold za turnieje również kosztuje, twój czas 😉
Co to za argument? I co mają statystki do wydawania realnych pieniędzy na grę? Jesteś mocno odklejony od rzeczywistości. Oczywiście że firma chce zarabiać, ale jeśli konsumenci nie będą płacić, to gry od razu nie zamkną, tylko zmienią swoje podejście, żeby gracze chcieli płacić.
Pisalem o tym juz kiedys dostalem mnostwo minusów a tu prosze 🙂
Hehe, no kto by chciał rozdawać, nawet szorty, ale zawsze za kredki. Dobrze, że mam najlepsze premki za maratony.
Zmień podejście i poczujesz się lepiej – niech płacą, niech kupują, ważne, że inni dzięki temu nie muszą. Ich kasa niech z nią robią co chcą. Jak nie płacisz to później mniej boli, że nerfy, że arty, że kołowce, że załoga 2.0, MM, RNG itp.