Aukcja “Licytacja!”: 🇨🇳 Type 59 G

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

227 komentarzy
Shogun

Spoko. Mam zwykłego. Kupiłem za PLN. Pewnie znów wyskoczy w sklepie PREM w tym roku. Trochę słaba oferta jak na Wielki Finał. Szkoda że rozkazów nie było. Ale jest szansa w BM. Pozdrawiam i życzę sukcesów na Polach bitewnych :).

Cham

Trzeba kupić pojazdy, wyposażyć je, przeszkolić załogi, trochę bitew skończyć i trochę szczęścia mieć. Ja utkonołem na T55A i Chimerze bo nie gram LT ani pasywnie ani aktywnie. I tak sobie wiszą te misje na LT na T55A. Chimera leży bo mało gram różnymi nacjami/przeważnie Niemcami, rzadko Ruskimi i ta sama sytaucja. Szkoda że nie można ukończyć ich według innego schematu/warunków.

Last edited 4 lat temu by Cham
Gąska_Balbinka

Z niego taki fiolet jak z koziej du*y trąba.
Zastanawia mnie tylko dlaczego jego komentarz nie został usunięty.

Zawsze jest pora na pomidora

A o co chodzi z tym że aukcja jest zamknięta i licytuje się za Złoto a jak aukcja będzie otwarta to niby za free exp , ktoś może wytłumaczyć, dzięki z góry

Rychu

Nic

ziom

Aukcja zamknięta i otwarta różni się tym nie widzisz lub nie liczbe osob biorących udział w licytacji oraz ofertę konkurencyjną

Areis

Jak ja sie k*rwa cieszę ze wydałem całe swe złoto na ambt 14270 Niz

Bolo

To jest ostatnia licytacja?

Shogun

yep

Arjos

jeszcze brakuje aukcji na fioletowe ostrogi „dla kolekcjonerów”

Somalijczyk

Koniecznie po 30k golda dla pewnosci

Bick

Imo fioletowe ostrogi na lighta niemieckiego jak ulał, może by nie leżał na boku co zakręt, tylko co trzy xD

Fiolety Czitery

Jak dobrze że rok temu wpadł na Black Markecie za 5K Golda 🙂

gfgfffffuk

Ciekawe kiedy wprowadzą kupowanie za golda misji osobistych 🙂

Tao.snake

Tych do zro ienia kwadratami – powinni nawet jutro!!!

klopsik

Wielki finał juz jest. Śmiechlem

dzikus

dużo fajniej by było, gdyby dali wafla 1000 sztuk od 50k gold licytacja

Cham

Ciekawe za ile poszedł w Chinach w wersji WT12?

Demonek66

Cena wywoławcza wynosiła 60k golda. Oferty wygrywające zaczynały się od 75k.

Cham

Jakieś 800-900 PLN za JEDEN pojazd? WG wiedziało co robi usuwając ogień sojuszniczy w bitwach 🙂 w grze F2P.

Terespol

szczerze – nie rozumiem takiego zamętu – masz tego typa w garażu,trafiłeś za psi piniądz -spok, ciesz się , wycenili na ile wycenili jeżeli ktoś go będzie chciał i tak sobie go kupi bez względu na ujadanie tutaj – i co teraz z gościem co go kupił za x golda bo miał co noc mokre sny o nim ?! będziecie go wyzywać i napiętnować za każdym razem kiedy będzie w grze… no bez jaj Panie i Panowie – wolny rynek, ktoś tam sobie wymyślił że wystawimy go za taką cenę – nie chcesz nie musisz nikt nie przystawia Tobie białoruskiej lufy do łba…. ehh zajmijcie się czymś bardziej konstruktywnym niż rozwodzeniem się nad pikselami z taką zajadłością, tą energię można sensowniej wykorzystać …

XD

Lepiej niech sprzedają kufniane skiny niż op czołgi. Boli jedynie poczucie estetyki, gameplay nie ucierpi

Cham

To jest droga którą WG POWINNO iść coraz śmielej. Skórka nikogo nie zaboli w przeciwieństwie piguły z OP pojazdu jak kiedyś np. Defender czy właśnie Type 59 (po wprowadzeniu). Ogólnie wszelkiego typu ozdoby, skórki, wygląd garażu (indywidualny), załogantów (mundury, głosy), dodatki stylistyczne na pojazd/skrzynki, gałęzie, flagi, itp. – to wprost OCEAN możliwości do monetyzacji produktu bez niszczenia/psucia rozgrywki innym przez NOWE OP premki poziomu VIII czy IX.

Gawron

Zależy. Mnie nie bawią skiny ze smokami czy odpustowymi kolorami i za to nie zapłacę. Za ciekawy czołg jednak już tak. Do zakupu skinów skłoniłyby mnie fajnie zrobione historyczne kamuflaże, ale WG nie poszło tą drogą.

Terespol

Dlatego masz możliwość wyłączenia większości odpustu w tej grze – skorzystaj z tej opcji i miej wywalone 😀 a co do historycznych lub realistycznych w szerokim rozumieniu kamo – jak najbardziej TAK !:D

XD

No tyle że gold typa wyłączyć się nie da. Niech dadzą taką możliwość, a potem robią sobie złotą,, czy nawet diamentową wersję każdej premki

Gawron

Takiego type rzadko się widuję, więc jeszcze mi to tak nie przeszkadza. Mogę to zaakceptować, tylko po prostu nie zamierzam za to płacić:) A że ktoś sobie kupuje, to mi powiewa.

Arjos

no właśnie brakuje mi opcji wywalania (nawet bez sprzedaży) tych kretyńskich napisów, naklejek itp

bry

Problem polega na tym, że ozdoby wyróżniające gracza są popularne raczej u młodszej grupy wiekowej. W WoT grają ludzie w większości 30+ (oczywiście są dzieciaki, ale to raczej mniejszość) i dla takich graczy lepszy czołg jest ważniejszy od kolorowego. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzą niehistoryczne elementy wyglądu. Na rykoszecie pięknie widać jaki płacz powoduje niehistoryczny kamuflaż, którego widok da się wyłączyć w opcjach.

Arjos

z tym 30+ to nie powiedziałbym…

Daminaisu

Fakt. Sprzedaż objecta 268 v5 za golda to byłby dopiero początek końca.

Last edited 4 lat temu by Daminaisu
CoTamBiedakuNieStaćCię?

Kiedy battle pass będzie?

Nie znam się ale się wypowiem

Pewnie w marcu

Kajtuś

Dopiero w marcu :O Liczyłem że jakoś styczeń/luty…
No to do marca przerwa od gierki bo jakoś nudne te randomy bez przepustki bitewnej

True

Type 59G – czołg który ściąga fokus fire wszystkich w bitwie i który wyraźnie pokazuje czym do niego strzelać…

Chemol

Gram nim bardzo czesto i wcale tak nie jest jak mowisz ,zdarza sie ,fakt ,ale dla mnie po buffie swietnie sie gra 😉

O_o

Po ubiegłorocznym czarnym rynku już nie wywołuje takich emocji, bo przy fartownym losowaniu można było go mieć za pierwszym strzałem po zakupie klucza za 5k golda. Szkoda tylko, że wg nie pozwala wymienić go na zwykłego type59, bez tej odpustowej skórki.

Czarnobylski Szabrownik

Podobno jak się wylicytuje, to dodatkowo w przebiegu służby pojawia się odznaczenie „Złoty Pelikan”

der

kupilem go na czarnym rynku w pierwszym rzucie na nasz serv. byl to snobizm i prowokacja podczas randomow. teraz tego pelno jezdzi i nie robi juz wrazenia. niestety.

Tadam

Type 59G na serwerach azjatyckich: 500 szt., akcja otwarta, cena wyjściowa: 500k exp

(source: https://wotexpress.info/news/world-of-tanks/auktsion-world-of-tanks/lot-5-type-59-g-auktsion-2022-world-of-tanks/)

piotrek

Na serwerach azjatyckich wszystkie licytacje są za expa, jakieś ich prawo nie pozwala licytować za golda.

HusarzeBozy

To ciekawe dlaczego WT12 dali za golda

Algierczyk

Teraz to bardziej unikalny jest zwykly typ59 niz ten gold

mcww

Kupiłem zwykłego 9lat temu za 90zl

Algierczyk

Wiem ze był w sprzedaży ostatnio w sierpniu 2012

O_o

Pod koniec 2021 też jakoś był. Chyba w zestawie za +/- 260zł

Arek099

W Sumie to przez cały ewent zmarnowałem wolny Exp 630tyś na Obj 268v5
Więc na Typa 59g postawię 13 tyś golda wpadnie to średnio nie wpadnie 13 tyś golda w kieszeni wystarczy mi zwykły type 59.

rychu

misiu, 25k to minimalna oferta xD

Arek099

Kurna sorry jeszcze w grze nie byłem a ktoś pisał że Nie ma ceny minimalnej 😅 to nie licytuję 25k golda zostawię na inną ,,okazję,, .

apacz007

W tym roku zaskoczeniem nie były czołgi, ale ich ceny.. 😐

JA WOL

Inflacja

apacz007

Czyli nie będzie kluczyka do tajnego magazynu? ☹️

Volbeat_71

A może coś będzie. W tamtym roku, tajny magazyn był miłym ZASKOCZENIEM

Meksykanin

Przydałoby się, tak zdobyłem ebra za 5k

TenTypTakMa

Black Market będzie po wydarzeniu na mapie globalnej. Poczytajcie posty WG sprzed kilku miesięcy. Nie podam linka bo nie będę wam ułatwiał życia. Napisali jasno ze na następnym black markecie dodadzą nowa waluta a mianowicie obligacje do licytacji. Będzie po kampanii. A licytacja to zwykle zerowanie golda z kont graczy po operacjach świątecznych. Wypompowani gracze przed black marketem sięgną do portfeli i znów kupią złoto na licytacje. Pomyślcie chwile a nie snujecie bajdy. Jakbyście śledzili posty na oficjalnej stronie WG nikt by nie pytał o BM. Pozdro

Cham

Oby. Bo cała otoczka Licytacji jest tak siermiężna/BRAK JEJ że nie czuję tego eventu. Najbardziej lubię w CzR te analizy, rozkminianie, dopatrywanie się modeli pojazdów itp. oraz oczywiście szybkie licytacje -bo SĄ MEGA EMOCJE/także negatywne gdy serwery nie odpowiadały na mój „klik”.

Lord_Miltiades

Haha za śmieszne parę golda go można było mieć przy odrobinie szczęścia. Mi dropnal za klucz na ostatnim Black market.

Troszkę pograne, ale szału nie ma. Jedyny plus że pół teamu kręci lufa za mną, aby popatrzeć sobie. Czasami jakieś komentarze na czacie 😂

Gram_Od_Maja

Hahaha dokładnie, pamiętam jak w swoich pierwszych bitwach w WOT sam pisałem komentarze na czacie w stylu – „mice tank bro” 😀

Powhatan

Mogło być 4000 sztuk po 13 tyś lub 1000 po 6 tyś złota. I wyszliby na to samo, a tak udowodnili, że jest on unikalny i nie dla wszystkich. Ja go nie mam choć chciałbym, ale nie stać mnie na taką ekstrawagancję.

TenTypTakMa

Tak jak napisałeś…. Wtedy przestałby być unikalny i taki na którym mozna niezle zarobić. Pozdro

Devil_R

nie ma bonusa do zarobków jak kiedyś, a klasyke premki, w którym wieku żyjesz :)???

Tadam

Ma bonusy do zarobków jak zawsze, jak każda premka. To, czego nie miał (nigdy poza chinami), to unikalnego, absurdalnego bonusu do zarobków.

Redman9

Jakby dali 1000 sztuk to wyczyścili konta tylko 1tyś graczom a tak 25000 wyczyści se konta przed czarnym rynkiem i co ważniejsze z nadwyżki po paczkach

Miki

Opcja tylko dla osób, które chcą mieć ten czołg ze względu na kamuflarz. Obecnie T-34-3 jest o wiele przyjemniejszym czołgiem do grania. Mam jedno i drugie i typek jest taki se.

Rafał

Gdzie mozna kupic t-34-3?

Sigma

W chińskim drzewku, sklepie premium i za obligacje

Last edited 4 lat temu by Sigma
SUS

Możesz go kupić w grze za 8k obligacji.

Rafał

A za Złoto w drzewku?

Sigma

Za złoto też

fireka

za zlotow drzewku juz nie

Tadam

Za złoto w drzewku się nie da. Wpada za PLN w sklepie premium dwa razy do roku (https://rykoszet.info/?s=t-34-3)

Razor_6

Niekoniecznie. Na same paczki świąteczne wydałem 1600 zeta, więc ten czołg to jak splunąć i golda kisić nie musze. Starczy do końca roku XD

Cham

Sporo, kupowałeś z chęci posiadania wszystkich premek oferowanych w paczkach czy z zamiarem zwykłego zwiększenia zasobów złota?

Arjos

Trzy na pięć oferty dla ludzi z kompleksami, którzy chcą się „pokazać”. Tak pewnie wyszło WG badanie marketingowe „targetu”

Luciemon

Dupka szczypie, że ktoś ma, a ty nie

Bot

Człowiek z kompleksami i zazdrości innym

Volbeat_71

„Pokazać się”. Jak coś takiego może ci do głowy przyjść. Sądzisz innych swoją miarką?
Zwykły czołg a czy ma kamo 2D, 3D czy 5D czy to kwestia „pokazania się”? Ci co grają od niedawna nie kupią podstawowej wersji. I to jest jedyna okazja dzięki której mogą pojeździć sobie legendą tej gry – nie ważne czy jaki jest. Jest niekwestionowaną legendą tej gry- jednym pasi innym nie

Last edited 4 lat temu by Volbeat_1971
Luleksna

Rozpisujesz się nad „legendarnością” tego czołgu, ale to są puste słowa, poparte Twoim „widzimisię”, a więc napisanie „niekwestionowany” dowodzi, że nie znasz znaczenia tego słowa, zmień na „epicki” – ten sam poziom braku treści.
Czołg mam z paczek świątecznych (tam był zwykły, punktu G szukaj u dziewczyny) , przeciętny+, w dobie magazynków Progetto albo Lisek daje podobną jak nie większą zabawę.

Volbeat_71

Nie „widzimisię”. tylko ten czołg jest owiany „legendą” wśród graczy.
„LEGENDARNY 
1. «oparty na legendzie, znany z legendy»
2. «o kimś/czymś tak sławnym, że stał się przedmiotem legendy»”
Epickim już nie jest bo w realiach magazunków – niedomaga. Ale jak się umie nim grać nadal sprawia fun.
Widać masz jednak problemy z punktem G

Last edited 4 lat temu by Volbeat_1971
Arjos

ani trochę „legenda” – wszyscy znani mi gracze na widok złotego 59G mówią – jedzie pacan co wywala absurdalną cenę za bycie”kimś”

Volbeat_71

Mówimy o Typ 59 tak jak wyżej napisałem nie ważne czy ze stylem 2D, 3D i 5D? Czytaj ze zrozumieniem. U mnie nikt nie mówi „pacan” do tak można by było mówić o każdym kto kupuje czołg ze stylem 3D
A takie prostackie teksty świadczą tylko nie najlepiej o twoich znajomych

Last edited 4 lat temu by Volbeat_1971
Arjos

Ty tak serio ?.. Myślisz że wystawiliby zwykłego typa 59 i ktoś by go kupił ? Co do kupowania stylów 3d zgadzam się – kupowanie ich jest równie absurdalne. a nawet nie używam wielu otrzymanych za darmo , bo te działka i inne pierdółki bardzo ładnie demaskują przy wychylaniu się zza górek ( nie chodzi o spot tylko o widzialne efekty). I nie myl prostactwa z prostotą – prostactwem jest epatowanie stanem posiadania

Volbeat_71

Czytaj ze zrozumieniem. Właśnie dla tego że nie ma i podobno 'nie będzie” dostępnego zwykłego Typ 59, ci co chcą go spróbować mają okazję kupić Typ 59 Gold i to żaden obciach że jest złoty. Kumple śmieją się też z tych co grają Alpine Tigerem bo jest srebrny albo WZ 111 Quilin – styl 3D i tyle.

Last edited 4 lat temu by Volbeat_1971
O_o

Mi dropnął za 5k golda rok temu. Nie uważam, żeby to była jakaś absurdalna cena. Fakt styl jest odpustowy i mi się nie podoba, ale niestety nie można go wymienić na „normalnego” typka. Gdyby nie zeszłoroczny czarny rynek nigdy bym nie wszedł w posiadanie tego czołgu w jakimkolwiek wydaniu, który tak jak poprzednik pisał jest jedną z legend tej gry.

Last edited 4 lat temu by O_o
Arjos

Oczywiście że to pokazówa- jeśli coś poza „wyjątkowym” wyglądem nie ma nic więcej to czemu to służy ? Właśnie pokazaniu się – jak złote łańcuchy czy stosy banknotów na teledyskach u raperów, które mają olśnić ich biednych fanów

Volbeat_71

Panie ale żeś dorobił filozofii do banalnego czołgu. Raperzy z łańcuchami, dresiarze z 3 paskami, metale z długimi włosami, poważna z frakami.
Zejdź na ziemię. Podoba się bierz, nie podoba to nie bierz. Proste jak drut.
A jak ktoś sobie kupi to nie krytykuj i nie kpij

Last edited 4 lat temu by Volbeat_1971
Tadam

Może i dla ludzi z kompleksami, ale chyba lepiej, gdy dla finansowania darmozjadów (pay for free) WG sprzeda paru zarabiającym kolekcjonerom złote i złotawe skórki za mocno przesadzoną cenę, niżby miała np. podnieść ceny wszystkim lub puszczać w licytacji wszystkie nowe czołgi 😛

Cham

Raczej dla osób które już wykupiły wszystko i wszystko mają. Są osoby które wydają PLN od początku – od 11/10 lat, kupując dosłownie wszystko co oferuje Wargaming na bieżąco. Wargaming chcąc pozyskać ich kolejne wpłaty musi wrzucać coś nowego/unikalnego nonstop. Z takimi Wielorybami nie ma sensu się ścigać w licytacjach, bo i po co?

Last edited 4 lat temu by Cham
Ktoś

Kupujesz type 59 malujesz na żółto dodajesz wytartą farbę i masz type 59 gold za pół ceny

Tiases

Ciekawe tylko gdzie chcesz kupić tego typa…

Tadam

Był raz w sklepie gdzieś w połowie zeszłego roku, co prawda nie była to tania paczka, bo trzeba z nim było kupić chyba 10k golda, 30 dni premium i masę bonusów, ale po odliczeniu tych bonusów, które dało się wycenić, za sam czołg wychodziło jakieś 130 PLN, więc chyba trzeźwo. Mawiali, że WG zorientowało się, że przez czarne rynki, złote klucze i takie tam zwykły Typ 59 stał się rzadszy i bardziej unikatowy od złotego, więc musieli to naprawić 😀

Gawron

WG wydusi was jak cytrynkę:)

doom7ord

Pamiętam że wylosowałem Type 59 G w jakiejś paczce za około 40zł, może nawet taniej,ale nie pamiętam jaka to okazja była.

Mateoo8995

Na BM w zeszlym roku mozna bylo wylosowac w kluczu za 5 k golda

Sigma

W chyba pierwszych paczkach świątecznych był do wylosowania

Siron

Był zwykły Type 59 w paczkach w 2018 roku.

sqrcz

No i git. AMBT wpadł za 13333, a z resztą „okazji” nie dałem się sprowokować… 🙂

rafus7

Mało sqrcz za tego AMBT ja dałem prawie 16k. Myślałem że i tak nie wygram.

fireka

lol to ja przeplacile dalem 13 334

Morska_Sroka

Przyznam szczerze, że jestem potężnie zaskoczony ceną wyjściową – spodziewałem się wyjściowej takiej jak na tanks gg czyli koło 14k golda, co i tak jest 2x wyższą w goldzie niż zwykły Type59… Przeliczając na wyceny goldowe to WG wyceniło tą skórkę na 18,3k golda – odważnie, ale nabywcy się pewnie znajdą 😉
Podsumowując to wydarzenie z mojej strony – golda mi nie ubyło i jeśli nie będzie BM to tego golda zostanie mi na jakieś 1.5 roku, bo czasu na grę już tyle nie będzie żeby zrobić więcej niż 3-4 etapy przepustki przez cały rok.
Także – dziękuję WG za dbanie o moje finanse, trzymajcie się cieplutko 😎

Volbeat

No to dali cenę a ilość hahaha
Ale Typ 59 nadal daje radę. Jest jedną z najprzyjemniejszych premek med 8 👍

Last edited 4 lat temu by Volbeat_1971
fireka

Zgadzam sie najlepszy fun tank na VIII na full gold oczywiscie. Daje mi jawiecaj radosci z gry nawet wiecej niz normalny. Dalem 5k za kluczyk, ale chodzil za 45k jesli dobrze pamietam. Teraz pewnie tez bedzie podobnie.

Volbeat_71

Typa 59 kupiłem z 10 lat temu i to była moja pierwsza premka. Tego Gold’a w tamtym roku wziąłem za klucz tak jak Ty.
Oba są super zbalansowane. Dynamiczne, zwrotne, celność bardzo dobra, przyzwoita penetracja… a na goldzie nadal OP. Bez jaj ale jak nim jadę mam wrażenie że płynie po mapie. Polecam

Last edited 4 lat temu by Volbeat_1971
maniek

Dziwne posiadam zwykłego Typa 59 i jakoś nie podzielam Twojego zdania.

­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­

Za jaką minimalną ql wchodził?

Dawid

Myślicie, że będzie za 5k golda kluczyk z pojazdem jak rok temu?

Razor_6

Nie będzie. Type 59G jest ostatnią ofertą w licytacji.

Dawid

W tamtym roku ten kluczyk był uwzględniony w licytacjach? Bo już nie pamiętam, jeśli był to rzeczywiście to już koniec :/ A szkoda bo liczyłem, że w tym roku uda się coś fajnego zdobyć

Łysy_Z_Czarnego_Rynku

To nie czarny rynek

Wociszek

Jak go widzę w mojej drużynie to mam ochotę wyjść z bitwy bo obciach grac z kimś kto wydał 25 tys na obciachowy czołg

(O-o)

Większość osób ma go z klucza za 5k

CTX

Obciach grać z osobą, dla której obciachem jest granie z osobą, która ma type 59 g. Poza tym on też mógł komuś wpaść za 5k golda.

dzikus

tylko czekać, aż najrzetelniejsze źródła w postaci ccków streamerów na full goldzie i fioletowych modułach będą zachwalać ten czołg i mówić, że 40k golda może nie wystarczyć XDDD

Sigma

Czołg sam w sobie jest jednym z lepszych na tym tierze + ma pref. MM, choć cena nieadekwatna, nie ma co narzekać bo ideą tych ofert nie jest to żeby kupił je zwykły gracz tylko kolekcjoner który posiada już wszystko i może sobie pozwolić na wydanie choćby 80k golda, o co wielu ma ból pewnej części ciała
Ciekawe jest to, że ammo premium nie jest sprzedawane za złoto a mimo to nadal pojawią się ktoś kto nazywa je”gold ammo” co nie ma sensu bo nawet patrząc logicznie każdy ma do niej dostęp za darmo
Co do fioletowych modułów są one za darmo więc nie rozumiem czemu ktoś nie może w pełni zmaksymalizować osiągów danego czołgu

hello there

gold ammo ma swoją nazwę z przeszłości, bo kiedyś ta amunicja była za golda i nazewnictwo zostało do tej pory

Bax

Teraz nie ma co, popisaliscie się wzq jego styl 5k graczy kupiło za blisko 400zl to teraz musicie dać czadu i bic kolejne rekordy!

Nie ważne że styl do 111 rok temu był za srebro = darmo, nie ważne że typka 59g można było dostać rok temu za 5k golda, wierzę w was i mam nadzieję że teraz ****** min kwota za słaba, złotą premke min 40-50k

Paweł

Dwa skiny i czołg za które ludzie zapłacili/zapłacą grubo ponad 20 tys Golda. Obj 268v5 też bez rewelacji dobrze że był za expa tylko ambt było w miarę opłacalne. Ludzie tak się napalili na te aukcje a uważam że dla wielu graczy nie było nic ciekawego.

Last edited 4 lat temu by Paweł
Cham

Często jest tak że z ofert WG tylko 1-2 oferty są dobre lub bardzo dobre. Reszta to dojenie Wielorybów (w końcu to też ssaki są).

Razor_6

Nikt nikogo nie zmusza do udziału w licytacji. Nie masz golda lub chcesz go kisić, twoja sprawa. Ponad 20 tys. golda dla kogoś może to być dużo, a dla kogoś innego niekoniecznie. Zazwyczaj narzekają te osoby, które nie mogą pozwolić na taki luksus w rozrzutności lub nie wygrały licytacji. Każdy, kto bierze udział w licytacji jest świadomy, że przepłaci. Więc dywagacja czy jest opłacalne kupowanie poszczególnych czołgów w licytacji jest kwestią indywidualną. Aukcje wygrywa ten, kto da więcej. To kluczowa zasada w każdej licytacji. Proste!

Piconni

Na tą aukcje to zaczarowany ołówek by się przydał , bo licho to widzę 🙂

Mr.T

Co za żałosna seria ofert w tych licytacjach… Najgorsze jest to, że być może już BM nie wróci – tak piszą na forum.

Morska_Sroka

Jak im w statystykach wyjdzie, że ludzie mają nadal za dużo golda na kontach to wróci, już w tym ich interes

Cham

Kupisz w sklepie zwykłego typa 59 ( zapewne zaraz będzie ponownie jak w 2021), nałożysz skórkę złotą z modów i rządzisz na mapie.

Arjos

tylko że nikt bez tego samego moda, tego nie zobaczy, więc nie ma respektu na dzielni

Złocisty

złotym typem nie wzbudzisz respektu tylko kwaśny uśmieszek politowania

Morska_Sroka

Dlaczego niby? Bo ktoś zapłacił więcej? Stać go to zapłacił. Dla mnie ta cena jest nie do zaakceptowania, ale szanuję to, że ktoś inny może chcieć taką cenę zapłacić. A sam złoty Type59 akurat zawsze mi się podobał 😉

Cham

Na randomach masz dodatek presji gdyż jesteś na „cenzurowanym” OBU drużyn. Oraz pierwszym CELEM/ ja tak robię 🙂 gdy widzę że jest jakiś CIEKAWY, intrygujący i rzadki obiekt do odstrzału.

Cham

Wybacz człowieka starej daty, ale do „pokazywania się” kim jesteś w WoT i co sobą reprezentujesz są raczej rezultay w bitwie (na bieżąco) lub jakieś statystyki, osiągnięcia, medale/historycznie – generalnie mówiąc WYNIKI. Zaś błyszczący lakier wzbudzi podziw kogoś – kogo podziwu raczej nie uznasz za WARTOŚCIOWY 🙂

Bublus

Generalnie polecam. Mam gram nim co jakiś czas.
Moim skromnym zdaniem dużo przyjemniejszy niż 122TM.
Po buffie daje sporo fanu z gry, chociaż obrażenia na strzał są jak dzisiejsze standardy dość niewielkie, ale należy pamiętać, iż rzuca go max do IX tierów.

Swoją drogą fajna cena.
Przypominam, iż był na czarnym rynku i tam kosztował (jak były te klucze do garażu) ułamek tego co tutaj.

Rafał

Fajna cena? 25k golda? A pewnie pójdzie od 30k w gore bo sztuk jest 2tysiace. WG przechodzi samych siebie. XD

tupolew62

a muszą kupować ?

Michael

Hahahah rok temu ja i bardzo dużo innych graczy zdobyło go z kontenera za 5k a teraz dają go za 25k.

Cezar

Dałem 30k. Czekam na Ciebie złotko, mam nadzieję że się jutro zobaczmy 😍

Tak

Nie ma szans żeby wpadł Ci za 30k

Tutejszy

Jutro go zobaczysz, na pewno tylko go nie wyru….. za dobrze, bo zapomni co to lufa 🤣🤣🤣

misio

dałeś rano to pewnie Ci wskoczy, możesz sie pochwalić, ja wieczorem spróbuję przez wolne, obiecałem sobie, że przez pół roku nie wydał zlotówki na golda

Kolonska

Nie łudz się że wygrasz, to aukcja dla bogatych graczy jak ja, cena minimalna to będzie jakieś 50k golda ja dałem 80k skromne ale wystarczy

tak se mama

rok temu za 5k ludzie go zdobywali

tenNormalny

2.5k było za klucz

Knur

Nie nie było

tenNormalny

no to sorki

Kolonska

Teraz się okarze kto bogacz i pan, daje 50tys golda ale myślę nad 80k bo to prawdziwa delicja

Anonim

Kogoś w tym WG mocno poniosło xD

K_A_M_I_L_L_O_431

GG WG A WY LICYTUJCIE ZA MINIMUM 25K GOLDA W CO WĄTPIE BO JEST TYLKO 2TYS CENA BĘDZIE DUŻO WIEKSZA A TAK DLA INFORMACJI OGÓŁU JA MAM TYPE 59 G ZA KLUCZ !!!! 5TYS GOLDA I W TRZECIM LOSOWANIU ZA KREDYTY MI WYPADŁ BO WIEKSZOŚĆ CZOŁGÓW MIAŁEM WIEC POWODZENIA NA AUKCJII 🙂 🙂 🙂

Last edited 4 lat temu by K_A_M_I_L_L_O_431
XYZ

25k Golda(minimum!!!) za skórkę do czołgu który jest mocno średni jest po za moją wyobraźnią. Także sam aspekt kolekcjonerski nie jest już tak istotny jak dwa lata temu. Oczywiście sama skórka może być ładna, kwestia gustu ale nigdy w życiu nie zapłacę 0.5 tysiąca za coś takiego. Pod tym względem już lepiej nawet kupić wz QL która jest tańsza i jest dychą.

tenNormalny

******ło co taka mała cena wywoławcza. Daje 200k zobaczymy czy wejdzie hehe

ziom

No nie dla Polaka to 🙂

Radek2723

Zwykły ładniejszy

MówięNic

Hahaha ale gówno xD