Aukcja “Licytacja!”: 🇨🇳 Type 59 G

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

227 komentarzy
Terespol

naprawdę ?! wy dalej o tym typku? … nie ma poważniejszych problemów tej gry? przecież teraz trwają rankedy – patrz wysyp wszelakich aimbotów i innego gówna- no dziś nie wytrzymałem i odinstalowałem wota po 8 latach i grubo ponad 120k bitew, po zagraniu rano kilku randomków… patola się szerzy w grze a tu dyskusja o złotym typku, tfu o skórce koloru złotego .. ehhh szkoda gadać pomijając fakt że jakim deklem trzeba być żeby w tak prostej gierce wspomagać się takim czymś , to jest problem z którym jakoś nic się nie robi … i nie zadawalają mnie tłumaczenia … że nie możemy, nie umiemy – tworząc takie „uniwersum” jak wot posiadają chyba jeszcze jakiś programistów co mają głowę na karku i potrafiliby coś z tym zrobić ?! ale nie społeczność woli się skupiać na tym czymś złotym …

gramgdysram

Jedni odchodzą, drudzy przychodzą, nikt za tobą nie będzie tęsknił.

riobertunio

Najwiecej graczy jest zawsze w okresie swiateczno-noworocznym. W Swieta/NowyRok 2016/2017 bylo prawie 1.4mln graczy, a teraz tylko 878k. WG wie ze ilosc graczy spada o 100k rocznie, ale nie zamierzaja naprawic gry – beda tylko doic tych starych graczy ktorzy jeszcze zostali plus nowy narybek. 😆

Bot

ale wiesz że umiejetność celowania i brak parkinosna w łapie po paru zubrach to nie aim bot

Last edited 4 lat temu by Bot
Bot

no te aimboty faktycznie przy rng to dużo robią, nagle masz 0,01 celność i 500 peny ciągle trafiasz z prawego. 20k bitew 400 wn8 i wociszek przy żuberku po pracy

Bot

no te aimboty faktycznie przy rng to dużo robią, nagle masz 0,01 celność i 500 peny ciągle trafiasz z prawego. Typowy grajek co robi połowe swojego hp co bitwę

OldSingle

No a jednak ułatwiają grę. Nawet wielu dobrych graczy ma problemy, żeby trollem KV-2 wziąć odpowiednią poprawkę na lighta. Przy aimbocie nie ma problemu. Zresztą nie tylko o aimbota chodzi. Mody ułatwiają strzały na ślepo, dają ci informację, gdzie przeciwnik jest itp. Nie jest to taki wspomagacz jak w CSie, że na aimbocie i wallhacku każdego rozwalasz, ale zawsze daje ci to jakąś przewagę.

Last edited 4 lat temu by OldSingle
taki_jeden_gosc

wrócisz 😉 Teraz jest ch….nia, ale za jakiś czas się uspokoi, rankedy się skończą , darmowe aimboty też i wszystko wróci do akceptowalnej ilości cheater-ów.
P.S.
Ja rankedy odpuściłem grając Leopardem 1, jestem rozwalany bez żarówki, a z żarówką 75% strzałów rozwala mi magazyn amunicyjny, tyle ile razy w obecnych rankedach trafili mi w magazyn amunicyjny to przez 3 lata w randomkach było mniej ;]

Razor_6

Zdarza się, że nie mam spota, a ktoś mnie trafia. Stoję za krzakiem zasłonięty głazem. Wychylam i wciąż jestem za krzakiem, a gość strzela blainda idealnie wtedy, gdy wychylam kadłub. Nie możliwe by widział. Zasłaniał krzak, załoga full camno. Natomiast za mody wspomagające celowanie, każdy kto używa powinien trafić do gułagu!

G_U_N_D_A_M

Pewnie nigdy nie grałeś w CS:GO największa na świecie społeczność patoli

Łorgejmińsk

Minimalnie za 36k wchodziły. No to nieźle was WG porobiło w bambuko. A za pół roku będzie znowu i tak dalej i tak dalej. Zrozumcie ten czołg jedyne co ma to wygląd unikatowy a sam już nawet nie jest rzadki na serwie jest 15k co jest dość duża liczbą. Jak ktoś go kupuje bo mu się podoba to ok. Ale jak ktoś bo jest rzadki to niech sobie odpali worlife i zobaczy w statystykach ile ich już jest bo ten type to obecnie z rzadkością, unikatowością i prestiżem jak to niektórzy mówią ma tyle wspólnego co WG do charytatywności. A to dlatego że czołg który był do kupienia za 5k możliwy i tak wiem że nie było gwarancji ale co z tego jak 10k ludzi taką szanse dostało to nie jest on wcale taki prestiżowy i drogi.

Last edited 4 lat temu by Łorgejmińsk
KEKW

No ale to nie twoja sprawa czy go ktoś kupił, to jego sprawa i to on go chciał, więc nie rozumiem twojego płaczu

Zaksiak

Dla tych co plasują powyżej. Nadawalibyście się do Amwaya. Tak samo sprane mózgi.

Razor_6

Jak ja nie znoszę takich cymbałów. Zwłaszcza tych, którzy odradzają zakup, bo to tylko sikn, bo WG ich porobi.. itd. Podobnie z WZ111 Qilin. Jak ktoś chciał kupić oba te czołgi to kupił. Zwłaszcza jak ktoś śpi na goldzie to przytuli czołgi do kolekcji. Jego portfel jego sprawa. Proste!

OldSingle

Jak ja nie lubię cymbałów, którzy nie rozumieją, że wolny rynek nie istnieje bez wolności słowa. Możesz sobie kupić co chcesz, ale ktoś może wyrazić swoje zdanie na temat takiej oferty. Najchętniej cenzurę byś chciał wprowadzić.

Tadam

Świat nie jest taki prosty, że „WG wszystkich rżnie”. Sprzedaż takiego czołgu – osobom które stać na takie „prestiżowe” fanaberie – pozwala WG finansować grę, jej rozwój, a jednocześnie zarabiać na tym, zarówno w kontekście zarządu jak i pracowników.

Wolałbyś pracować w firmie, która wszystko rozdaje za półdarmo, a tobie płaci psie grosze, czy w firmie, która odnosi komercyjny sukces i pozwala Ci sensownie zarabiać?

W8inG4DeatH

Oho ból doopy bo zabrakło.

Peja

Chłopie ten czolg mozna było dostać za 5k golda w tamtym roku, ja wybralem ebr 75 wtedy bo uwazam ze to duzo lepszy wybór. Dawac 30 cos k golda za to to nie jest prestiz tylko czysta głupota

Razor_6

To nie jest głupota tylko przejaw wyboru. Jak ktoś śpi na goldzie do kolekcji kupi taki czołg. Proste!

Peja

Jakim prestizem XD jak go widze na randomku to strzelam od razu

KEKW

I właśnie ukazałeś się w rodzaju graczy czyli aniaml

Optimist

Dałem 100K I mam – kto mi zabroni? Nie są to zawody i rywalizacja – gram jak umiem (i nie umiem) ale mnie to cieszy – czas byście i wy trochę nauczyli się czerpać radości i przestali obrzucać się błotem. Frustracje załatwicie na siłowni albo gdzie kto lubi

misio

może ktoś mnie oświeci gdzie się wyswietlała aukcja za wolne doswiadczenie ???
czy będzie dzis ???

typowyrobak

tak, pozdrawiam

Killy the Bid

WAKE UP!!!
Była na OBJ 268 v 5…

misio

dobra jestem CKM, na początku artykułu pojawiła sie formułka reklamujaca wydarzenie

GeS

Dla wszystkich co się niepokoją o to, iż w tym roku nie będzie BM – nie panikujcie, strona o BM wróciła na stronę serwera rosyjskiego i amerykańskiego, z dopiską, że była edytowana 22h temu. Prawdopodobnie, więc tylko jakieś informacje tam zmieniali.

GeS

https://ru.wargaming.net/support/ru/products/wot/article/33108/
Tu jest link do zagubionej strony, żebym nie był gołosłowny

Radzel95

Heh, ciekawe czy jednak to był celowy zabieg WG, żeby poszła plotka o tym że już nie będzie BM i żeby ludzie powydawali złoto. Z jednej strony genialne – później się najwyżej sprostuje, że były problemy techniczne lub że własnie coś dodawali niby.
Z innej beczki jak ktoś sam postanowił sprawdzić to zauważył, że na innych serwerach m.in EU strony z BM wcale nie poznikały wiec mógł wywnioskować, że gdyby już miało nigdy BM nie być to informacje o tym raczej poznikałyby ze wszystkich serwerów.
Dlatego jak Multiego nawet szanuje za jego wkład, to nie mogę zdzierżyć jego clickbaitowych tytułów,miniaturek na YT czy wczoraj na Twitchu: ,,TO KONIEC CZARNEGO RYNKU”. Wg. mnie osoba, która ma taki zasięg a stosuje takie tanie chwyty słabo trochę wygląda. I później własnie mamy takich Macków, którzy dalej sieja złe informacje i się przy tym trzymają, choćby ich mieli torturować, bo ich guru sprzedał im takiego (niesprawdzonego z reszta) baita..

Last edited 4 lat temu by Radis95
Peja

Multi musi takie tytuly robic bo tym przyciąga swoich widzow czyli 12 letnich kacperkow

dave

Koszmar 7:00 UTC to 8:00 naszego czasu…. Czyli w robocie jestem mogło zostać jak było 5:00 UTC czyli 6:00 naszego czasu..

Tavi_Enchantress

Jedyna aukcja na którą czekałem, i się udało 38k Golda, w tym czołgu nie chodzi o jakość jaką oferuje, lecz o status, który posiada 🙂

klopsik

Ja rok temu droplem go za 5k Golda. Faktycznie w tej grze trzeba pokazywać wg że takimi absurdami niech tworzą więcej takich absurdalnych Eventow.

Last edited 4 lat temu by klopsik
Gawron

Status czego? Według pewnej stronki mamy 12255 Type59 G na serwerze EU. Dodajmy do tego te z licytacji to będzie ich 16755, a to jest liczba oznaczająca, że pojazd jest rzadki, ale i są mniej rzadsze i łatwiej dostępne. Przykładowo KV-4 Kres jest mniej na serwerze, a to każdy może kupić za obligacje. Cheftaina/T95 8 tieru jest mniej, T42 jest mniej.
Statut to on sobie mieć na serwerze Chińskim, gdzie posiada unikatową cechę zarobków 3x. Ten tu na EU to tylko zwykły type 59 w brzydkim malowaniu.

Last edited 4 lat temu by Gawron
Xed

Nie dałbym za to coś więcej niż 6k golda… po prostu nie warto dawać 5k na czołg + 20k (z tego co widzę to 30k) na złoty januszowy skin…

Krafcio

50105 no w końcu xD udało się 🙂

SirVieh

WTF? 37k i weszło. Nie spodziewałem się. LOL.

Ten normalny

Jakim cudem jak ktoś niżej dał 38 i nie weszło mu? Patrzyłeś w grze czy na stronie?

SirVieh

Mam normalnie w garażu. Bym tu wrzucił screena, ale nie wiem jak. 😛

Jaja

Może jakieś błędy w bazie i dostali Ci co nie powinni.

Charger

41k – weszło

Franek

Da się gdzieś sprawdzić najtańsza i najdroższa ofertę – wg udostępnia takie i info?

Kajo

43k I stoi w garażu

Razor_6

42k stoi w garażu XD

Rychu

Szacunek XDDDDDDD bedziesz karal noobkow na randmach

Czarus

38819 nie weszło

Darek

38110 i weszło

Czarus

Up date, jednak weszło sprawdzałem Golda na stronie i był jeszcze przez jakiś czas.

Major

32 200 – nie pykło całe te, ale to nic.

Rychu

Ciesz sie nie masz czego zalowac

Franek

31 634 – Nie weszło

nowosci

jak to jest mozliwe jak ja dalem prawie 29k i weszlo?

Franek

Idź już na lekcje lepiej i przestań śnić.

Ten normalny

Chlop na stronie sprawdza i myśli że się zgadza

krasnoarmiejec

Ja dałem 11000 i też weszło. Normalnie cuda

Olo

no ja rok temu 5000 golda i też w garażu… CUDA

nowosci

uh 28 959 wystarczylo i mam legende w garazu

Pomidor Mirek

36k weszło:)

OldSingle

A niech was doją z kasy. Tu nawet nie chodzi o to, czy was stać albo nie. Nawet jakbym był milionerem, to poczułbym się jak frajer dając kasę chytrusom, którzy tylko patrzą na to jak na mnie zdzierać po najniższej linii oporu. Oczywiście to wasz wybór, ale chociaż weźcie pod uwagę, że wasza ukochana gra straci na jakości przez wasze wybory. WG będzie jeszcze mniej się starać, bo po co mają cokolwiek poprawiać albo rozwijać, jak zarobić mogą w taki prosty sposób.

Marcus

Najniższa wygrywającą oferta na chwilę obecną to 36294 no nieźle

Doradca

Czy to prawda, że Black Market wycofany? Bo nw czy wydawać srebro czy lepiej zachować

HusarzeBozy

Znając wg lepiej zachować, albo dla spokoju wydać 1/4

filemonowski

Jeden rabin powie tak, drugi powie nie

Liazka

Tak, w ostatnim odcinku wszystko wybuchło. Pozatym jak widac aukcje sa duuuzo bardziej opłacalne dla wg. Dzięki wam gracze możemy oczekiwać więcej aukcji ze skorkami po 20k golda. Dziekujemy

L m

Proszę

Peja

Teraz zamiast premek za kredyty beda gowniane skorki na aukcjach za 20k 🙂

G_U_N_D_A_M

I dobrze, prem tanki tylko dla mnie w paczkach świątecznych.

KamilLen

Postawiłem 62.5k ciekawe czy wejdzie jest ich tylko 2k to będzie wojna

HusarzeBozy

Całe te aukcje prowadzą do sprzedaży X tierow za pieniądze (złoto) na porządku dziennym. Dzisiaj są to jeszcze czołgi ”klony”, które w zasadzie różnią się tylko wyglądem i nazwą, ale jutro będą to czołgi niedostępne dla wszystkich.

Krukxx

Myślę że jak Ruskie skoczą na Ukraine skonczy wam się Wocik wydoją was a potem aus

mcww

Dzbanie WOT jest białoruski 😂

Patryk

Na wot exspress ru jest wzmianka ze nie będzie juz Black Market. Są usuwane wszystkie linki do BM. Ma byc zastąpiony taki cyklicznymi licytacjami jak mięli możliwość uczestniczenia.Czyyli zero czołgów za srebro , Wszytko za Gold i free exspo , podejrzewam ze dorzucą do tego licytacje za obligację i witamy w Nowym Ładzie w WoT . Masz kasę więc możesz mieć wszystko . Wszystko zależy od ceny w Goldzie yyyyy tzn w PLN.

ten normalny

zauważ, że gra jest za darmo. Pomidory które płaczą bo firma chce zarobić (w niezbyt dobry sposób ale jednak) niech zaczną grać w lola. Chcesz golda za darmo to graj w turnieje

HusarzeBozy

Gold za turnieje również kosztuje, twój czas 😉

OldSingle

Co to za argument? I co mają statystki do wydawania realnych pieniędzy na grę? Jesteś mocno odklejony od rzeczywistości. Oczywiście że firma chce zarabiać, ale jeśli konsumenci nie będą płacić, to gry od razu nie zamkną, tylko zmienią swoje podejście, żeby gracze chcieli płacić.

Somalijczyk

Pisalem o tym juz kiedys dostalem mnostwo minusów a tu prosze 🙂

XD

Hehe, no kto by chciał rozdawać, nawet szorty, ale zawsze za kredki. Dobrze, że mam najlepsze premki za maratony.

Last edited 4 lat temu by XD
nikt wazny

Zmień podejście i poczujesz się lepiej – niech płacą, niech kupują, ważne, że inni dzięki temu nie muszą. Ich kasa niech z nią robią co chcą. Jak nie płacisz to później mniej boli, że nerfy, że arty, że kołowce, że załoga 2.0, MM, RNG itp.