Sklep premium: 🇬🇧 Cromwell B

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan

Fajny, własnie go wymarkowałem 🙂

klopsik

Że tak pozwolę sie zapytać cromka jakaś dojechała do Berlina?

Last edited 1 rok temu by klopsik
Pszemke

Na paradę zwycięstwa.

klopsik

xD

Eutermoto

Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale w pewnym momencie ten czołg stał się ciężki do gry. Trudno mi znaleźć drugi który tak często nie trafia. Celowanie i celność są okropne. Podobnie z zasięgiem widzenia. Mam problem z tym czołgiem. Z dalsza nie trafia, na blisko nie ma pancerza, a aktywny spot nie wychodzi bo wcześniej Ty się świecisz niż 2 strona. Jak nim grać??

Dino45

Może spróbuj nim zagrać w takiej roli do jakiej został stworzony. To jest swietny czolg wsparcia, wyczekaj odpowiedni moment, wyjedź przeciwnikowi na tył, zrób zamieszanie i uciekaj.

krasnoarmiejec

Wg po cichu nerfi “stare” premki, żeby nowe mogły być atrakcyjne. Staty na papierze pozostają niezmienione, ale jest odczuwalna różnica w grze. Nie wiem, czy to wina rng, czy ukrytych zmian.

Last edited 1 rok temu by krasnoarmiejec
wg pls

to dość proste, to wina nowych, lepszych czołgów. wydaje ci się że Cromwell jest gorszy przez porównanie, wg niczego po cichu nie nerfi 😉

krasnoarmiejec

To kwestia moich subiektywnych odczuć po grze niektórymi czołgami. Możesz się ze mną zgodzić, lub nie. I szczerze podziwiam Twoją wiarę w uczciwość wg.

Zosia

a ziemia jest płaska i szczepionki na covid maja chipy 5g…

misio

nie mają czipów tylko często powodują zakrzepicę, czy półpasiec

krasnoarmiejec

Mylisz się głęboko. Szczepionki na zarazę zawierają nanoboty, a 5g wywołuje autyzm. Czy jakos tak.

Aaaa

Cromwell zawsze miał takie sobie działo. Premiumowe pestki nieco ułatwiają grę, bo nie lecą aż tak dziwnym lobem. W ruchu trafia, ale jak jesteś bliski ofierze. Na dalszym dystansie to trzeba do końca skupiać i nieco przewidywać ruch. I to niejako chyba determinuje rolę Cromki – wykorzystanie okazji, wyjazd i sfarmienie. Coś jak lightem, ale z większą pulą HP. No i nie szkodzi też zrobić Cromke pod spota. Swego czasu, jak ogrywałem drzewkoego, woziłem się na dosyłce, skupiaczce i optyce.