Podsumowanie miesiąca: Listopad 2021, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

17 komentarzy
Gracz Wota

Poważnie ten light VK28.01 którym kilka lat temu można było grać odblokowując go w drzewku? Jak tak to trochę lipa, bo jedyne w czym będzie lepszy to w strzelaniu lightów za 400hp jednym strzałem.

Nol

Nie żebym był jasnowidz ale śledząc wydarzenia z ubiegłych lat, było wiadomo że to i owo pojawi się niebawem 🙂

News przydatny dla nowych, tyle

TajemniczyCzytelnik;)

Jak to wygląda? Czy powiedzmy jak mam konto od alfy i mam już te 3 poprzednie czołgi i je sprzedam to dostane je na nowo? Czy jednak nie i dostanę tylko VK 28.01?

BIALAS355

dostaniesz tylko vk 😀

yayayayayyaya

Nie dostaniesz bo czołgi tak jakby masz tylko musisz odzyskać

Ksiaze

Nie. Ja umrę z ciekawosci co to bedzie w tych paczkach :/…

GrafikaGeForce2giga

Obstawiam ze Operacje świąteczne będą miedzy 10 a 15

BIALAS355

Założę się że od 8-9 grudnia 😀 tak jak w poprzednich latach

lt_pf

Panie Bin4r, mała korekta chyba: zasłużona nagroda będzie dostępna OD 24 listopada? a nie DO? chyba, że czegoś nie kumam 🙂
dzięki za info, jak zawsze!

Łukasz

Przeczytaj raz jeszcze

lt_pf

Racja, debil ze mnie. Jasne teraz, thx.

BIALAS355

do 24 listopada możesz odebrać zeszłoroczną 😀 dzień później możesz tegoroczną

Gość

No to od 26 listopada wysyp Kacperków , w tym mnie hahaha

Serviderius

Z jakiego wojewodztwa jestes? Wdolnoslaskim mowi sie Rafały w lubuskim Sebastiany. A w jakim mowi sie Kacperki w domyśle mając oczywiscie kogos glupawego

Morska_Sroka

Przez te pisanie w komentarzach o Kacperkach mój umysł wybiórczo zauważa najwięcej polskich graczy z tym imieniem w nicku 🙈

Serviderius

Sroka. Dodaj mnie to zagramy. Friends forever?
W lubuskiem są Sebixy

We Wro Rafały

A te kacperki gdzie? Warszawka?