Oferty dzienne: Wybierzcie pięć kart!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

34 komentarzy
Lyon

Pierwsza oferta, Pzkpfw B2 za 750 tysięcy srebra. Nie spodziewałem się, szczerze mówiąc… całkiem niezły początek.

.....

U mnie też, szczerze mówiąc mam już pz.b2 ale początek zaiste przyjemny

djwally

Nie mogę się na tej stronie zalogować, czy ktoś też miał taki problem ?

Venix

7 dni za 2,300 a w grze za 1k ileś scam na stronie

Last edited 4 lat temu by Venix
Payevski

Również IS-2M za 5,5kk sreberka. Będzie do kolekcji 🙂

GRACZ

gdzie to trzeba wejść?

Lubię wota

W sklepie wg jest zakładkę oferta dnia i tam klikamy na baner. Tam obok zakładek złoto, kp itd

zymir

Type 62 za 5 mln kredek. Lepszy rydz niż nic

Prezes_MarciN

Wylosowany IS-2M za 5 500 000 sreberka

Ciekawy

to samo, do tego styl bitwa pod moskwą, nie miałem is 2m i kupiłem do tego za 322 zl gsor fv i style jakies. za darmo miejsce w garazu.

Twoja_Babcia

Czy ja widzę że wg daje coś za darmo?!
Trza korzystać

rimaver

czekaj czekaj, czy ja widzę pz. b2 za 750 tys. kredytów?

Morska_Sroka

A czy ja widzę Aufkl. Panthera za 8750 golda czyli 126 zł ?! Odważnie za czołg, którego największa wartość to ta sentymentalna (wspomnienia z ramowania innych lajtów) i który w dodatku ma parametry mobilności, masy całkowitej i kamo bardzo zbliżone do drzewkowej Vk30.02D i ten sam vier range, ale przynajmniej gorszy DPM 🙃

Last edited 4 lat temu by Morska_Sroka
False

Jak ktoś cię zmusza do zakupu to współczuje szczerze

Morska_Sroka

Nie zmusza, wydałem sporo na Wota, ja współczuję Tobie, że jakakolwiek krytyka jakiejkolwiek oferty jest dla Ciebie od razu jakimś bólem tyłka. A jeśli komuś dzięki temu porównaniu mogłem pomóc tym lepiej, może lepiej wyda kasę 😉

Bot

za kolekcjonerkę się płaci

floppa2137GANG

To mogą być przykładowe oferty. Niekoniecznie muszą być takie same i raczej takich nie będzie, choć mam nadzieję, że się mylę.

Pr0FeSS0r_

Już mi się to podoba! 😉 Szkoda że nie ma takiej opcji raz w miesiącu dla każdego gracza.

impo997

oby tym razem było 50% drożej niż w sklepie premium bo ostatnie oferty były za dobre

klopsik

Weź ze sobą walizki i jedz na Białorus. Idealnie się wpasujesz z taką mentalnością.

Morska_Sroka

Patrząc na swoje oferty jakie dostawałem ostatnio powiedziałbym, że WG usilnie chciało mnie zniechęcić do wydawania jakichkolwiek pieniędzy na nich 🙃

klopsik

nie wspominając już o tym RNG które ma ciotę 30 dni w miesiącu, znikających pociskach z 20 m przy pewnym strzale i 100% skupieniu przy pingu 25 itp. itd. można by by napisać książkę cala a może nawet i dwie 😀 pod tytułem jak zniechęcić graczy do kupowania ich towaru.

W gruncie rzeczy po co komu cos mega prze ope skoro jest milion innych problemów? Przed silnikiem Core strzałów znikających praktycznie nie bylo. Zepsuli grę i tyle. Na początku każdy to akceptował bo się ekscytował mapami HD wow wow a oni po cichu dokładali do pieca bugów i teraz jest jak jest. Nowicjusze tego nie zkumaja.

Last edited 4 lat temu by klopsik
Luleksna

Zawsze niespełnione nadzieję i kiepskie oferty w ramach tych ofertek karcianych, change my mind.

Gracz

przynajmniej możesz załapać się na darmowe/za kredyty rzeczy np. premki

Last edited 4 lat temu by Sztuka Grania
Xxxx

Jak będzie coś fajnego za kredyty, biere.
60 mln nazbierane i codziennie 1mln robione jest np. 3 razy LF lub na Twierdzach 6 bitewek

Last edited 4 lat temu by Xxxx
Morska_Sroka

Szczęścia życzę, bo przeciętny użytkownik dostanie bardzo korzystną ofertę – ale korzystną przede wszystkim dla WG. I nie mówię tego wszystkiego złośliwie oczywiście 🙂

kik

wow podziwiam ja wchodze codziennie tylko, żeby zrobić 3 misje dnia, 1,2 bitwy i tyle

Anonim Gall

Who cares?

Gracz

Wargaming…

kik

chociażby ty cares bo skomentowałeś XD

Nol

To jest ten event w którym większości okazyjnych promocji można było kupić złoto drożej jak w sklepie premium…. nie dziękuję 🙂

Oki

Podobno odświeżyli te ofery więc nie ma co płakać na zapas.

xxx

Biere cala talie!!!!

Człowiek z lasu

WoT The Gathering