Nie przegapcie Zasłużonej nagrody!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

19 komentarzy
erke

Nie wiem co będzie następne ale jak dają kilka dni konta premium może jakieś obligacje i książkę to ja jestem zadowolony.

Sch3ter

Mam pytanie: jeśli sprzedałem np. Super Hellcata, to czy dostane go jeszcze raz w tym roku w ramach nowej ,,Zasłużonej Nagrody”? Jak to właściwie wygląda?

Jarosław Andrzejewski

Tak, co roku dostaniesz nowego

True

A nawet dwa albo trzy żebyś mógł zarobić… i tak co roku. Cieszysz się??

Nol

Podobno Chuck już wie co za IX będzie w paczce

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/fe7d2fe3bed8e231

ujujuj

co tak biednie?

ujujuj

a dobra, nie czytam ze zrozumieniem, sory

erke

haha chłop się poprawił a ludzie minusują. JPRDL

Adi

Jeżeli posiadam wszystkie 3 to co? rekompensata?

Nerd

No ciekawe ile wyniesie rekompensata za czołgi które dostałeś za darmo? pewnie okrągłe zero.

Clorox666

Oczywiście, potrójna w goldzie, nawet Progetto 46 dostaniesz za darmochę.

Oki

Nie dostaniesz rekompensaty za czołgi. Dostaniesz nową „starą” VK 6 tieru, kredki, podręczniki i resztę wyprawki

Człowiek z lasu

Jeszcze nie ma oficjalnie potwierdzionej informacji że to vk z trollem będzie. To jest WG, oni potrafią w ostatniej chwili coś zmienić.

janek

tak

Johnson

To się postarali. Na superteście było testowane tyle lolków, a dostaliśmy te same czołgi, co poprzednio.

Ksiaze

Ogarnij czytanie ze zrozumiemiem 🙂

Anonim

Ale to nie są informacje o nowych nagrodach tylko przypomnienie o odebraniu tych z poprzedniego roku

Miłosz Bard-Shan Dao

Jak grasz tak samo jak czytasz „ze zrozumieniem” to współczuję.
To jest informacja o nagrodach za rok 2020. Info dotyczy ostatniej szansy na odebranie, która kończy się z dniem 24.11 DOSTANIESZ NOWE NAGRODY ZA 2021 ROK po tym dniu (od 25 albo 26.11) ruszają nagrody za rok 2021 i tam będzie ten nowy, niemiecki light.
Nie ma za co 😊

Volbeat_71

To jest za ubiegły rok – do odebrania do 24 listopada. Nowa nagroda będzie najprawdopodobniej po 25.11