Aktualizacja 1.12.1: Trzeci test publiczny już tu jest!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
agresywny devender

czmu niewłączą sklepu????????????????????

Czarnobylski Szabrownik

Ten cały patch wygląda mi na mikrołatkę co najwyżej. Zmienię zdanie jeśli dorzucą zapowiadane buffy dla tych premek i nagród.

Dinsonkox

Nie WIem gdzie pytać to pytam tutaj lepiej su 122 44 czy hwk 30

Adam

Poczekaj na lepsze premki

Pdg

Super 122 44 bardzo wporzo. Taki szturmowy TD jak masz fajne losowanie można grać na krótko a 390 dymka co 6.6 robi robotę 🙂 Poola oststnio na nim wbiłem 🙂 Polecam Ewa Wachowicz

DARK_DRAG0N

Szturmowa WZ wydaje mi się lepsza… Nie chodzi mi o to, że to 8 i lepiej zarabia. Fajnie mi się tym gra na wzniesieniach jak czołgami wieżowymi. Ta górna płyta potrafi nawet 10 wtedy odbić, które grają na podstawowej amunicji.

Nazwa*

Jak masz mało bitew to możesz PR zrobić i Su masz za free, ale jak kupic to lepiej poczekaj na cos lepszego

cos nowego

masz teraz is3-a lub E75 ts lepsze jak te dwa ścierwa

t666

Odpowiedź brzmi: żadne! Jaką byś premkę nie kupił to każda jest fantastyczna… przez pierwsze kilkadziesiąt-sto bitew. Nawet MM jakoś magicznie dobrze ją losuje. Po tym czasie premka z mega pancerzem przestaje odbijać, z mega celnością przestaje trafiać, z mega penetracją przestaje przebijać. Taka polityka sovietgamingu- nie możesz kupić premki i się nią cieszyć przez kilka lat, musi ci się nią ciulowo grać abyś kupował ciągle to nowe i nowe premki.

jajkowielkanocne

mówię wam, wreszcie dodadzą WT auf EBR/FV4201 (early) HMC

retard

Czy w tej aktualizacji będą buffy dla czołgów nagród?

Last edited 9 dni temu by retard