Operacje świąteczne 2021: Podsumowanie nagród

Dowódcy!

Tegoroczne atrakcje świąteczne rozkręciły się na całego. Czy już wywiesiliście świąteczne ozdoby? Czy zaczęliście misje od Chucka? To już trzeci tydzień Operacji świątecznych 2021, zatem nie zapomnijcie, że możecie podjąć się ekscytujących misji i zdobyć fantastyczne nagrody i cenne gadżety.

Oto streszczenie wszystkich nagród z Operacji świątecznych 2021. Przewińcie w dół, by zobaczyć nagrody, które możecie zdobyć i wskakujcie do gry, by obejrzeć swoje świąteczne garaże.


Śledźcie swoje postępy w świątecznym garażu

Kliknijcie w ikonkę “Atmosfera” w górze ekranu w garażu, a w jej menu znajdziecie możliwość śledzenia swojego postępu w zdobywaniu nagród, gdzie dowiecie się, co jeszcze czeka na Was do zdobycia! Kliknijcie na zakładki Kolekcja, Nagrody i O wydarzeniu.


Podarunkowy niszczyciel czołgów w Waszym garażu

Na początku Operacji świątecznych 2021 dodaliśmy IV Pz.Sfl. IC , niemiecki niszczyciel czołgów premium IV poziomu , z załogą wyszkoloną w 100% i miejscem, do Waszych garaży. Ten szybk pojazd zi automatem ładującym da Wam wiele zabawy, zatem wskakujcie na pokład i wjeżdżajcie do bitwy!


Nagrody od Chucka

Podejmijcie się misji od Chucka i zawalczcie o Małe pudełka, zawierające dekoracje i mnóstwo cennych dodatkowych przedmiotów w grze, a w tym: napisy, naklejki, style 2D, medal i zniżki na pojazdy II-X poziomu.

Dowódca Chuck Norris

Po ukończeniu 27 z 32 misji możecie zwerbować Chucka Norrisa jako dowódcę! Posiada on trzy umiejętności (Szósty zmysł, Naprawa i Braterstwo broni jako atut zerowy) i dość doświadczenia, by wyszkolić wybraną przez Was czwartą umiejętność.

Zniżki na możliwe do zbadania pojazdy:
 • Poziom II – 100%
 • Poziom III – 100%
 • Poziom IV – 100%
 • Poziom V – 80%
 • Poziom VI – 60%
 • Poziom VII – 50%
 • Poziom VIII – 40%
 • Poziom IX – 30%
 • Poziom X – 20%

Ekskluzywny styl 2D

Małe pudełka pełne dobroci

Możecie zdobyć pudełka z dekoracjami i przedmiotami w grze jako nagrodę za zwiększanie Świątecznej atmosfery i wypełnianie misji. Każde Małe pudełko zawiera kredyty, materiały eksploatacyjne, książeczki szkoleniowe, dyrektywy i miejsce w garażu. W tych pudełkach możecie też znaleźć duże dekoracje.

 • Misje dzienne: 2 do 6 pudełek
 • Specjalne zadania dzienne: 6 pudełek
 • Misje kalendarza adwentowego: 3 pudełka

Dodatkowe kredyty i bitwy losowe

Kompletujcie kolekcje i zawieście dekoracje, by zwiększyć poziom Świątecznej atmosfery i otrzymać premię do kredytów, nawet do 40%. Im wyższy poziom Świątecznej atmosfery, tym lepsze otrzymujecie nagrody i premie w bitwach.

Każda duża dekoracja daje Wam kolejne 2,5% do zarobionych kredytów, co oznacza, że Wasza całkowita premia do kredytów, w bitwach losowych, może wzrosnąć nawet do 50%.

Specjalne, świąteczne style 2D

Po osiągnięciu X poziomu Świątecznej atmosfery możecie otrzymać w prezencie specjalny świąteczny styl 2D. Można go zastosować na dowolnym pojeździe w garażu.

Nowe kolekcje stylów 2D

Wszystkie dekoracje, które zdobędziecie lub otrzymacie będą częścią jednej z czterech kolekcji tematycznych:

 • Bożonarodzeniowej,
 • Magicznej,
 • Noworocznej,
 • Księżycowej.

Po skompletowaniu kolekcji otrzymacie ekskluzywny styl 2D i unikalną naklejkę. Po zebraniu wszystkich dużych dekoracji możecie otrzymać również specjalną naklejkę. Zbierzcie wszystkie cztery kolekcje, by zdobyć komplet czterech niesamowitych, nowiutkich stylów 2D i naklejek z Operacji świątecznych 2021!

Klasyczne kolekcje

Będziecie mogli zebrać kolekcje z poprzednich lat (2018-2020). Zobaczcie sami!

Kolekcje 2018-2020: Szczegóły
STYL: WYDARZENIE I ROK: OGRANICZENIA dla stylu:
Superczołgista Operacje świąteczne 2019 Tylko pojazdy premium VIII poziomu i pojazdy X poziomu
Dywanowy pancerz Operacje świąteczne 2020 Wszystkie pojazdy
Chiński Nowy Rok Operacje świąteczne 2018 Tylko chińskie pojazdy
Piernikowy pancerz Operacje świąteczne 2020 Wszystkie pojazdy
Ciężki prezent Operacje świąteczne 2019 Tylko pojazdy premium VIII poziomu i pojazdy X poziomu
Nowoczesne święta Operacje świąteczne 2018 Tylko pojazdy z USA, Wielkiej Brytanii, Japonii i Szwecji
Pancerz w kwiaty wiśni Operacje świąteczne 2020 Wszystkie pojazdy
Radziecki Nowy Rok Operacje świąteczne 2018 Tylko pojazdy ZSRR
Gwieździsta Noc Operacje świąteczne 2019 Tylko pojazdy premium VIII poziomu i pojazdy X poziomu
Mandarynkowy pancerz Operacje świąteczne 2020 Wszystkie pojazdy
Hartowane szkło Operacje świąteczne 2019 Tylko pojazdy premium VIII poziomu i pojazdy X poziomu
Tradycyjne święta Operacje świąteczne 2018 Tylko pojazdy z Niemiec, Francji, Czechosłowacji i Polski

Duże pudełka

Nie macie czasu na zbieranie ozdób? Czekają na Was Duże pudełka pełne cennych przedmiotów w grze, które ucieszą Was i Waszych pancernych towarzyszy także!

Każde pudełko zawiera250, jedną dekorację V poziomu i jedną losową dekorację z określonej kolekcji. Znajdziecie w nim również świąteczną niespodziankę, którą może być cokolwiek, począwszy od złota, kredytów i konta premium WoT, a skończywszy na rzadkich pojazdach premium i nowiutkich stylach 3D.

Jeśli będziecie mieć szczęście, może udać Wam się odblokować jeden z czterech potężnych czołgów premium VIII poziomu, a w tym dwa zupełnie nowe pojazdy: Bisonte C45 i GSOR 1008. Istnieje też szansa na złapanie pojazdu z poziomów III–VI oraz spektakularnego stylu 3D!

SPRAW SOBIE RADOŚĆ 


Czasu coraz mniej, Dowódcy!

Odwiedźcie kompletny przewodnik po wydarzeniu i sekcję pytań i odpowiedzi, aby przekonać się, co jeszcze czeka na Was w Operacjach świątecznych 2021!

KOMPLETNY PRZEWODNIK PO OPERACJACH ŚWIĄTECZNYCH   OPERACJE ŚWIĄTECZNE FAQ  


Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
51 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
🍅POMIDOR🍅

Klan który ma 12 tyś klasyfikacji obmyślił, że ma się dobre losowania jak się nie gra w listopadzie i grudniu.

DlaczegoTakWygladasz

Fajny klan, daj nazwę.

Szuwax

Daj swój nick to pogadamy.

KacperekStyle

36 skrzynek i wypadły wszystkie czołgi 8 poziomu troche golda wleciało liczylem jeszcze na jakis styl ale i tak nie jest zle

DlaczegoTakWygladasz

Słabizna… dałeś się ostro na kasę naciągnąć. No cóż… nie Ty pierwszy i nie ostatni 🙂 Taki drop powinien być w 11 lub max 25 paczkach, a nie w 36… Niesamowite waste.

Roni

Podsumowanie nagród i duże pudełka ? a to one były nagrodą?;p

Piotr

Teraz wszystkie Janusze powiedzą że z 11-25 paczek dostali wszystko 😂z co drugiej paczki wylatuje 8 i styl,pozdro dla kumatych

Suez83

Kto chce niech nie wieży, mi to wisi. w zeszłym roku 33 paczki i nic nie dostałem z czołgów 8 tieru a w tym wypadły 3 z 25 paczek.

DlaczegoTakWygladasz

Daj nick w WOT sprawdzimy co tam masz.

Kamil

Wez pod uwage, ze nie wszystkim musiał już grać 🙂

DlaczegoTakWygladasz

A co boi się, że zepsuje czołg w bitwie? 🤣😀 Każdy kto trafił VIII chce z miejsca ja przetestować.

Kamil

Ja, np. nie tknąłem jeszcze GSORA i Bisonte bo czekam az zmarkuje czołg, którym aktualnie gram. Za te dwie premki zabieram się później.. 😉

Asparragus

Nie dawajcie mu żadnego nicku, to farmazoniarz, sam wstydzi się podać swojego.
Wczoraj dał mi link do moich własnych stat zamiast do swoich. Lol.

DlaczegoTakWygladasz

Mylisz mnie z kimś Lupusie Asparragusie

VRoche

Jeśli nie poda nicku to znaczy że nic nie ma

Suez83

Nick już masz. Nie grałem Isu i Gsorem. Ale jak Chcecie to rozegram po 1 bitwie.

Gość

Dostałem w prezencie 25 paczek noworocznych i mam gsor ,isu i bisonte. Dodatkowo wpadły te śmieszne lolki oprócz 6 francuza. Tak ,więc wierzę ci

DlaczegoTakWygladasz

Słaby dopik, jakby to Ci wypadło z 10 paczek to ok, ale z 25… powinien być jeszcze Bourrasque żeby mówić o jako takim szczęściu, a tak to standard.

🍅POMIDOR🍅

xD

Góral

Tak się składa,że z 11 paczek które dostałem w prezencie wypadła mi tylko Matilda a póżniej kupiłem 3 razy 3 w różnych odstępach czasu i w 1 trzech ISU I i francuski med z magazynkiem,w 2 Bisonte a w 3 GSOR i jakiś amerykaniec 6 tieru. To hazard, miałem farta i tyle w temacie.

maraskin

25 paczek – 2 premki 8 tieru, burasek oraz Belucci, styl dla Lewego oraz jpe100, oraz 6 tier – M4. Jeszcze potem dokupiłem 3 paczuszki to wpadł T78, także bardzo fajny. Na paczuszki odkładałem cały rok, więc nie czuję się stratny. Chłopaki robią kasę a i poświęcają czas, paczują, eventują, reklamują, utrzymują serwery. Tak się kręci świat.

Last edited 21 dni temu by marasKin
PrzysłowiowyAndrzej

A mi po 3 latach w końcu coś wypadło( warte odnotowania jako wzięcie pod uwagę prawdopodobieństwa wypadania – w poprzednich latach kupiłem łącznie pewnie z 50paczw) – kupiłem 1x 25 paczek, 2×11 i 1×3 – z premek Bourasque, GSOR 1008, M4A1 FL10, Locust, Pz, Matilda BP, do tego style na Stb, T110E4, COnquerora GC, E100 i bodajże Lewandowskiego, do tego 2 miesiące konta premium, golda około 20k, za część którego kupiłem Amx 13 57. Gdyby w kalendarzu pod koniec był Lansen to byłbym zadowolony w 100% 🙂 Ogólnie w tym roku dużo biedniej wypadał gold z paczek, mam wrażenie, że WG wzięło się na sposób, i rozdaje zamiast tego style, które wg nich są warte miliony monet, a dla przeciętnego gracza, który sobie pyka od czasu do czasu bezwartościowe, bo zanim zrobi X dla jakiegoś stylu to zdarza, że mija rok czy dwa 🙂

Sid

Mi z 22 paczek (2×11) poleciało 20k golda (żadnych rekompensat za VIII) więc powiem Ci że albo mi świetnie, albo Tobie słabo z goldem poszło.

Suez83

A ja 25 paczek – 11 Noworocznych + 3 Noworoczne ( styl do Mausa i 2 VI tiery ) i 11 Magicznych paczek i tam wypadły: Bisonte, Gsor i Isu 152k i styl do JAGDPANZER E 100.
Więc ja jestem zadowolony 😉

DlaczegoTakWygladasz

Słaby drop. Miałem lepszy z 10 paczek. Dałeś się wykorzystać… Przykro mi.

andrzej

Ten magiczny Cziftejn ci wypadł?

Tutejszy

No co ty nie powiesz z 11 paczek, aż 3 tiery 8 poziomu hahaha

Czkawkaw

Wydałem 3k na paczki i droplo 11 premek 8 poziomu więc japa tam biedaki

Witas

Ja sram kasą a wiesz ile wydałem na paczki? Zero, jak coś jest darmowe to nie płacę za to. Różnica między nami jest taka że ja oszczędzam bo mam co, a ty chwalisz się na co wydałeś swoje po odejrzewam że wszystkie pieniądze.

Keszki

Kupiłem łącznie 39 skrzynek i gowno 6 tost
Tier tylko

Freier

Dokup jeszcze to coś wpadnie

Keszki

Ani grosza juz nie dam. Ale 20k golda jest chociaz wiec moze na czarnym rynku bedzie cos wartego uwagi

facet

Może ktoś pomóc? Dostałem bana na konto do 1 stycznia .. koleś blokował mi strzelanie to go przepychałem i mam bana na kilka dni .. rozumiem ze nie moge wejść do bitwy ale wydałem kupe kasy na gre a nie mam dostępu do garażu i zakupionych przeze mnie dóbr cyfrowych a to chyba niezgodne z prawem ?

Kanonada

Za takie coś nie leci ban tylko warn. Ewentualnie czasowy ban na 1h lub 24h. Musiałeś mieć już coś na swoim koncie, gagatku.

DlaczegoTakWygladasz

Najlepszą nagrodą od WG w trakcie operacji świątecznych było wycofanie Chieftaina z nagród 😀 Wspaniała rzecz, która pokazuje że WG trzyma rękę na pulsie.

Jako, że posiadam Chieftaina od roku to mogę powiedzieć, że większe upowszechnienie tego czołgu byłoby sporym błędem. Dobrzy gracze już go dawno zdobyli i nie ma sensu żeby dopuszczać noobstwo, które czaiło się na niego w licytacji. Status Quo zachowany, reszcie polecam licytowanie 121B lub M60 🙂

Kilof

Haha dobrym graczom dac cziftejna zeby byli jeszcze lepsi a słabszym dac 121b lub m60 zeby byli jeszcze gorsi xD dobre posuniecie ze strony wg

Raginis

Cały czas to samo. Pokaż “pospulstwu” swadę i inteligencję. Pzdr

DlaczegoTakWygladasz

Ważne, że ty się łapiesz 🤣😀✌️

Banan

Ha ha rozśmieszasz mnie, “dobrzy gracze”??? Ha ha ha
Połowa (około) z nich to osoby które zabuliły za miejsce w klanie lub komuś za zdobycie czołgu, dziś spotkałem kolesia w cziptejnie z 1000 wn8 który kampił jak tedek nie wspomagając teamu (przeciwnicy mieli 2 zielone cziptejny xd)
Ponadto ja np nie mam czasu często by grać kampanię (a wcale jakiś okropny nie jestem, zwłaszcza ostatnio) więc i cziptejna nie mam to teraz narazie już nie mam szansy go zdobyć.

Bartwald

Nie masz racji niektórzy gracze nie grali na zeszłych kampaniach a i tak grają przyzwoicie. Ja na przykład nie mam czifka.

Kanonada

Bo nie jesteś wystarczająco dobry. Jakbyś był to byś go miał, a tak nie masz i nie będziesz miał. Proste jak 2×2.