Strasbourg i premie noworoczne!

Kapitanowie!

Zbrojownia i Sklep premium mają dla Was nowe oferty!

Strasbourg: Wielki zestaw noworoczny

VII Strasbourg to pancernik klasy Dunkerque o dużej szybkostrzelności i przyzwoitym zasięgu. Został także wyposażony w sprzęt eksploatacyjny Przyspieszacz ładowania baterii głównej — rarytas wśród okrętów tej klasy. Wielki zestaw noworoczny jest dostępny w Zbrojowni i Sklepie premium w promocyjnej cenie. Zawiera okręt Strasbourg plus misję bojową, którą wynagrodzimy 200% PD; miejscem w porcie; dowódcą z 10 punktami umiejętności i flagą pamiątkową. Zestaw zawiera również 40 kontenerów Ogromny prezent od Mikołaja, kamuflaże Zimowe wstążki i dwa stałe kamuflaże Noworoczny, które można zamontować na większości okrętów IX poziomu.

Kontener Ogromny prezent od Mikołaja zawierać może węgiel, dublony, kamuflaże, sygnały specjalne lub jeden ze 107 okrętów premium, w tym okręty rzadkie, takie jak Impeartor IV Imperator Nikołaj I, V Gremiaszczij, V Fūjin, V Giulio Cesare, VII Flint, VII Belfast, VIII Michaił Kutuzow i VIII Enterprise, a także okręty IX poziomu takie jak IX Neustrashimy, IX Missouri, IX Musashi, IX Kronshtadt, IX Benham, IX Jean Bart, IX Pommern, IX Ägir, IX Georgia, IX Alaska, IX Azuma, and IX Friesland.

Tradycyjny Zestaw admiralski również dostępny jest w Zbrojowni i Sklepie premium.

Zestawy będzie można nabyć do: Cz. 21 Sty. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 21 Sty. 06:00

Możecie zdobyć VII Strasbourg, wypełniając ostatnią misję kampanii „W pogoni za Strasbourgiem”, która stanie się dostępna 11 stycznia. Jeśli jednak kupicie francuski pancernik od razu, możecie podjąć misje kampanii „Okręty i ich losy”, które wymagają Strasbourga. Tym sposobem będziecie mieć czas na odebranie wszystkich nagród kampanii, także okrętów ze stałymi kamuflażami, specjalnych dowódców i kontenerów Prezent od Mikołaja. Jeśli ukończycie kampanię „W pogoni za Strasbourgiem” później, otrzymacie 9500 dublonów za okręt, miejsce w porcie i stały kamuflaż Ferie zimowe.

Szczegóły

VII Strasbourg to pancernik typu Dunkerque wyposażony w sprzęt eksploatacyjny Przyspieszacz ładowania baterii głównej, co stanowi rzadką cechę wśród okrętów tego typu. Wysoka szybkostrzelność i przyzwoity zasięg strzału sprawiają, że jest on najbardziej efektywny przy atakach z dużej odległości oraz oskrzydlających. Ze względu na rozmieszczenie dział głównych na dziobie, Strasbourg nie musi wystawiać na atak swoich burt i w pojedynkach z innymi okrętami czuje się jak ryba w wodzie.

Cechy kluczowe

  • Osiem dział o kal. 330 mm w dwóch wieżach, zamontowanych na dziobie okrętu.
  • Dobra szybkostrzelność, wzmacniana dodatkowo przez Przyspieszacz ładowania baterii głównej.
  • Przyzwoity zasięg strzału.
  • Więcej kredytów zdobywanych w każdej bitwie i 50% dodatkowych PD za stały kamuflaż, który również zmniejsza o 10% koszty obsługi okrętu po bitwie.

Dokładny opis techniczny okrętu znaleźć można pod tym linkiem.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Kontenery „Prezent od Mikołaja”

Kontenery Prezent od Mikołaja, Duży prezent od Mikołaja i Ogromny prezent od Mikołaja są dostępne dla kupujących w Sklepie premium i Zbrojowni. W tym roku macie szansę na zdobycie z nich nowych okrętów, a także innych wartościowych przedmiotów — dublonów, węgla, czasu konta premium, kamuflaży i nie tylko. Im większy prezent, tym cenniejsza nagroda.

Zestawy będzie można nabyć do: Pon. 04 Sty. 13:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 04 Sty. 13:00

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Hizen w Stoczni

W wersji 0.9.12 gracze będą mogli rozpocząć w Stoczni budowę nowego japońskiego pancernika IX poziomu — IX Hizen. Należy ukończyć 26 faz budowy okrętu, by zdobyć okręt Hizen ze stałym kamuflażem Malowanie wojenne, miejscem w porcie, dowódcą z 10 punktami umiejętności i pamiątkową flagą. Ukończenie każdej fazy zostanie wynagrodzone cennymi upominkami, w tym niszczycielem II Tachibana i krążownikiem V Yahagi za odpowiednio piątą i piętnastą fazę. Każdy okręt dostarczany jest ze stałym kamuflażem Zima i dowódcą z 6 punktami umiejętności.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki przy przechodzeniu przez fazy budowy okrętu, to do kupienia są dwa Pakiety startowe:

  • Dziesięć faz budowy okrętu za 9950 dublonów
  • Cztery fazy budowy okrętu za 5000 dublonów

Jeśli ukończycie budowę okrętu Hizen używając dublonów, pamiętajcie, by mimo wszystko nadal wykonywać stoczniowe misje bojowe — przejście przez każdą z faz zapewni Wam 400 pkt. badawczych oraz 200 jedn. stali. W sumie możecie zdobyć do 8800 punktów badawczych i 4400 jedn. stali.

Pakiety startowe będą dostępne do kupienia tylko do momentu ukończenia czterech faz budowy okrętu przez wypełnianie misji bojowych. Gdy zaopatrzycie się w oba Pakiety startowe lub ukończycie cztery fazy konstrukcyjne, wypełniając misje bojowe, będziecie mogli kupić kolejne fazy pojedynczo, po 1950 dublonów za fazę.

50% zniżki na rok konta premium Warships

Nie przegapcie okazji na kupno 360 dni konta premium Warships z 50-procentową zniżką! Możecie to zrobić w Zbrojowni, Sklepie premium i swoim menu profilowym. Zbrojownia i Sklep premium mają także w ofercie specjalny zestaw — 360 dni konta premium Warships z 50 sygnałami specjalnymi każdego typu (Smok, Czerwony smok, Wiwerna, Hydra, Uroboros, Bazyliszek, Skylla lub Lewiatan).

Zestawy będzie można nabyć do: Pt. 01 Sty. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pt. 01 Sty. 06:00
Kamuflaże noworoczne

Stały kamuflaż Nowy Rok, który nałożyć można na większość okrętów VIII oraz IX poziomu, dostępny jest w Zbrojowni i Sklepie premium.

Zestawy będzie można nabyć do: Cz. 21 Sty. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 21 Sty. 06:00

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

To tylko niektóre przedmioty, które będą dostępne po wprowadzeniu nowej aktualizacji. Jeśli chcecie poznać wszystkie możliwości, jakie na Was czekają, koniecznie odwiedźcie Zbrojownię!

Przejdź do Zbrojowni

Konto premium i dublony

Przy tym nadmiarze nie zapomnij o naszych najpopularniejszych ofertach. Waluta w grze i konto premium zawsze będą wartościowe i użyteczne.

Więcej ofert znajdziecie w sklepie premium TUTAJ

Ź: WoWS EU

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments