Świąteczny konkurs fotograficzny: Weźcie udział i wygrajcie cenne nagrody

Dołączcie do nowego konkursu fotograficznego! Weźcie udział i pokażcie się od kreatywnej strony, aby móc wygrać nagrody.


Dowódcy!

Jest jeszcze czas, by dołączyć do naszego kreatywnego konkursu i podzielić się miłością do czołgów oraz świątecznym nastrojem! Weźcie udział i pokażcie się od kreatywnej strony, aby móc wygrać niesamowite nagrody.


Jak wziąć udział
Konkurs kończy się 10 stycznia 2021r.

Prześlijcie zdjęcie swojej świątecznej twórczości związanej z World of Tanks. Mogą to być torty, ciasteczka, rysunki, lub nawet ozdoby świąteczne – najważniejsze, żeby były wykonane ręcznie i nawiązywały do świąt oraz do gry World of Tanks.

Nadesłane zdjęcia powinny przedstawiać jedynie Wasze dzieło (nie może na nich być twarzy ani części ciała). Powinny też zawierać oświadczenie, że przesłana praca została wykonana specjalnie do celów tego konkursu oraz datę i nazwę w grze, które będą wyraźnie czytelne. Przeczytajcie zasady zanim dołączycie. Kliknijcie poniższy link, by zobaczyć pełną listę zasad.

Dołączcie do nas i odkryjcie nowe kanały społecznościowe Facebook Logo Instagram Logo Twitter Logo, aby zobaczyć prace nadesłane przez uczestników konkursu. W międzyczasie gracze będą nagradzani losowo prezentami, a przesłane zdjęcia zostaną opublikowane w naszych postach na platformach społecznościowych.

WEŹ UDZIAŁ  


Nagrody do zgarnięcia

1. nagroda – monitor gamingowy (Cooler Master Infinity)

Przyjrzyjcie się temu niesamowitemu, potężnemu i imponującemu zakrzywionemu monitorowi! Ultra szeroki ekran o przekątnej 34” idealnie sprawdzi się wśród graczy, którzy chcą zwiększyć swój zakres widzenia, a przy tym zapewni imersyjne doświadczenie kinematograficzne!

2. nagroda – zestaw słuchawek i myszy (Cooler Master)

Te lekkie, ergonomiczne i wytrzymałe myszy doskonale nadają się do szybkich ruchów przy graniu i są wygodne w użyciu.

Z kolei ten elegancki, wygodny, wysokiej jakości zestaw słuchawkowy zapewnia świetna jakość dźwięku, która utrzyma Was w napięciu podczas każdej bitwy w World of Tanks!

3. nagroda – świąteczne pudełko podarunkowe World of Tanks

To świąteczne pudełko podarunkowe pełne jest najznakomitszego wyposażenia dla czołgisty! Pudełka te, o łącznej wartości 119,99 EUR, otrzymacie w eleganckim czarnym opakowaniu. Zostały one już zapakowane na prezent i są gotowe do wręczenia! Nie będziecie musieli tracić czasu na pakowanie, więc zostanie więcej czasu na granie i świętowanie!

To pudełko z prezentami zawiera spodnie dresowe z kamuflażem, koszulkę koloru khaki, wyszywaną czapkę wojskową, skarpetki z kamuflażem, torbę na siłownię z kamuflażem i pancerne naszywki rzep nr 1.

Nagroda specjalna – karta podarunkowa paysafecard: 500 EUR

Kupujcie online z kartą podarunkową o wartości 500 EUR dzięki naszemu zaufanemu partnerowi, paysafecard!


Powodzenia i do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ghgh

Zaskoczony jestem że wg dało takie nagrody. Zastanawiam się dlaczego napisano że 500€ to nagroda główna skoro monitor wart jest ponad 1000zł wiecej. 🤔

lówcik

heh 2k dali
wg nie skąpi 10% hajsu z paczek idzie na nagrody

qqqqqq

nagroda specjalna* jest napisane

Fabi

Nagrody też całkiem spoko nawet mam pewien pomysl

Typ_Co_Umie_Przeciwko_SPG

z tego wszystkiego najfajniej byłoby zgarnąć słuchawy lub PSC :thinging:

Ben

Fajna sprawa 👍