Operacje świąteczne 2021: Ozdoby świąteczne i grafiki wydarzenia

Zbiór losowych grafik wydarzenia.

Ozdoby świąteczne

Wszystkie dekoracje, które zdobędziecie lub otrzymacie będą częścią jednej z czterech kolekcji tematycznych:

  • bożonarodzeniowej,
  • magicznej,
  • noworocznej,
  • księżycowej.

Zebranie całej kolekcji da Wam ekskluzywny styl 2D i unikatową naklejkę. Po zebraniu wszystkich dużych dekoracji otrzymacie również specjalną naklejkę. Zbierzcie wszystkie cztery kolekcje, by zdobyć komplet czterech niesamowitych, nowiutkich stylów 2D i naklejek z operacji świątecznych 2021!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Duże dekoracje

Kolekcje

Wszystkie dekoracje, które zdobędziecie lub otrzymacie, są podzielone na cztery kolekcje tematyczne. Zebranie całej kolekcji da Wam ekskluzywny styl 2D i unikatową naklejkę.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Duże pudełka świąteczne

Okres świąteczny zawsze wypełniony jest magią i podarkami, i nie inaczej będzie w tym roku. Więc począwszy od 9 grudnia, 2020, 07:00 CET do 11 stycznia, 2021, 07:00 CET (UTC+1), do zdobycia będą duże pudełka ze złotem, szykownymi dekoracjami, rzadkimi czołgami premium i wieloma innymi cudeńkami!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Zestawy stylizacyjne

Gdy osiągniecie X poziom świątecznej atmosfery, będziecie mogli kompletować kolekcje z ubiegłych lat (2018-2020), używając skorupek z rozbitych dekoracji. Wymieniajcie skorupki na dekoracje, których potrzebujecie lub od razu na całą kolekcję, by zdobyć te ekstra style 2D i oszałamiające naklejki. Koszt jednej dekoracji w skorupkach jest zawsze stały i zależy od jej poziomu. Sprawdźcie sami.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JackSonn899

Czy jest tak że ze skrzynek danego typu mogą tylko wypaść dekoracje też tego typu co skrzynka. Ponieważ bardzo chcę cammo to kosmiczne z tego roku i na jakie nacje ono jest? A lepiej na jakie narodowaści są wszystkie te camma?

MrN___

zamiast gwiazdki na choince powinien być napis RNG

MrN___

na to żebyś wiedział co będzie?