Odbierzcie Zasłużoną nagrodę za służbę w 2020 roku, cz. 2

Krótkie streszczenie od kolegów z wotclue:

 1.  “Where is WoT Classic”: Możliwy powrót Classica w 2021 roku;
 2. Rebalansowanie czołgów (bez większych szczegółów);
 3. Nowe style 3D w ramach Przepustki bitewnej: odpowiednio dla czołgów ciężkich, średnich i niszczycieli;
 4. W następnym roku powróci Stalowy Łowca. 3 etapy;
 5. Piaskownica;
 6. Trzy nowe gałęzie: Polska, Włochy i Czechosłowacja.
 7. Czarny rynek 2021.

Dodatkowo analiza kolegi missialke:

 1. W następnym oficjalnie roku powróci Stalowy Łowca. I sądząc po grubości książek, będzie trochę większy od tegorocznego.
 2. Wiadomo że w następnym Battle Passie będzie jakiś TD. Obstawiał bym AMX 50 Foch B i Badgera, jako że jedyne jeszcze nie miały stylów 3D. Na pewno ruskie i amerykańskie odpadają, bo nie było by tej samej nacji 3 raz, dadzą jakąś nową raczej.
 3. Nowa czeska linia w 2021 roku i nowa włoska. Pewnie te nowe HT wyjdą gdzieś na początku właśnie, a nie żadna kolejna gałąź.
 4. Czarny rynek.
 5. Ta makieta z Churchillem to może jakiś event na D-Day PvE, w stylu Drogi na Berlin?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xoxo

moz byc tez chinski td w battle passie bo jest dosyc rzadki

Voltors

Sprzedałem T50-2 i Super hellcata. Dostanę je na nowo?

Cos

Buhaha… nie. Gratki

Venlok

Co do polskiej gałęzi to ja to zrozumiałem inaczej niż wszyscy. Moim zdaniem kładąc włosko-czeską książkę na polskiej chcą powiedzieć: “Zrobiliśmy polską gałąź, a teraz czas na włoską i czeską”. Nie wydaje mi się, żeby miały wejść do gry jakieś kolejne polskie czołgi w najbliższym czasie.

Jajco

Chodzi o to ze polskie czołgi juz wyszły i teraz czas na nowe w 2021 dla spostrzegawczych. Dobrze zrozumiałeś natomiast tutaj to w 80% ciemna masa siedzi i ciężko tym samym o czymkolwiek porozmawiać sensownym bo konczy się na obrażaniu czyli IQ deski.

Last edited 1 miesiąc temu by Jajco
Janek23

Wice co jest najlepsze ? WG notorycznie usuwa moje komentarze pod swoimi filmami na Youtube – nie wolno źle pisać o tej firmie bo jest idealna …. Brak słów
PS. Nie przeklinam i nie piszę nic obraźliwego, tylko prawdę o MM i RNG

GLB

Bo YT to zjebany portal, który umożliwia usuwanie cudzej treści. Polecam założyć bloga na własnym serwerze. Mój stoi w przedpokoju. 😉 Mam na nim swoją wersję FB, YT i innych popularnych portali. Smaruję tam jak leci i do tej pory nikomu nie udało się jeszcze żadnej z tych treści usunąć. Owszem, mało popularny jest mój blog, ale on jest dla mnie, żebym mógł w internecie napisać, co myślę i co bliskie memu sercu. Tam mam małe miejsce na wylewanie pomyj na Wargaming. Od lat nie potrafią tego usunąć ponieważ wszystkie prawa do tych treści posiadam ja osobiście. 😀

3k_wn8

przydała by się jakaś nowa linia artylerii

CrV

zrób aktualizacje bo troche nieprawidłowo działasz

Jajco

Włoskie mialy byc w 2020 roku tak tylko przypominam.

Mistrz biznesu

Polskie czołgi? Niby jakie?

missialke

Tu chodzi o linię medów z tego roku, bo na książce było napisane 2020. Wotclue najprawdopodobniej źle zinterpretowali film.

Nazwa*

Dzięki za analizę 🙂 Pozdro.

andrzej

Polskie arty 😛

Pszemke

Kiedyś krążyła plotka o polskiej linii tedeków. Ale potem ucichło. Szczerze wątpię, aby to chodziło o coś nowego. Za dużo ostatnio dodali polskich czołgów 😛

missialke

O chollera, jakie wyróżnienie XD
Ale tak teraz patrząc na tego Battle Passa to może być np. że będą 3 czołgi w jednym sezonie, i każdy innej klasy. Nie tak jak teraz, że 2 tego samego rodzaju. Faktycznie to się wydaje bardziej prawdopodobne.

Tutejszy

HT Czechosłowackie??? Czyzby kolejne magazynki???

missialke

HT odnosiło się do włoskich. O czeskich nic nie wiadomo.

Xxxx

Lepiej żeby nie były to magazynki, bo coraz gorsze robią

Eustachy

A to będą czeskie bramborowe klikace hehe, bo dawno żadnej nie dodali.

kiszka z maslem

szkoda że zapomnieli o balansie chorego mm i rng

Anonim

szkoda że zapomniałeś nauczyć się grać

Janek23

Sprawdź moje staty 2420 wN8 i 60 tys bitew – ja również uważam że MM i RNG jest totalnie chory przykład wczoraj : tier 8 premki – same medy i losowania były takie – 10,10,9,10,10,9,10 – nie uważasz że to chore ? specjalnie notowałem . Nie wspomnę co odwala RNG, przykład : 20 strzałów 16 w celu 6 z przebiciem – to są totalne jaja – gracze z 300WN8 wszystko odbijał- tył , bok – weakspoty !!!!

admin

podaj nick

GLB

Ja nadal nie umiem w tą grę grać, ale znam paru takich, którzy są bardziej fioletowi, niż twoja niedotleniona głowa i oni wszyscy jednym chórem mówią, że MM jest zjebany!
W dyscyplinach sportowych zawodników dobiera się pod względem umiejętności, bo to jedyna szansa na zdrową rywalizację. Jeśli dzieci grając na podwórku w piłkę notorycznie będą trafiać na sytuację, gdzie w drużynie przeciwnej zdarza się pluton złożony z Messiego, Maradony i Pelego, to jak, kur*a, mają niby wygrać? Mistrzowie mają walczyć z mistrzami, a amatorzy z amatorami! Dopóki WG nie wprowadzi systemu doboru przeciwników i sojuszników na podstawie ich umiejętności (może być WN8), to nie ma mowy o uczciwej rozgrywce. Gwarantuję Ci, że jeśli Ty nie zapomniałeś nauczyć się grać i grasz świetnie, to jeśli do twojej drużyny przydzieli Ci 14 takich jak ja, to przegramy z kretesem! I choćbyś był w 3 miejscach na raz na mapie, to i tak nas zatłuką. Jeden fiolet z samymi pomidorami i pomarańczą, to nie jest to samo, co pomarańcze z jedną cytryną. 😉