“Hey lol” zwycięzcami europejskiego Blitz EU Cup!

“Hey lol” zwycięzcami europejskiego Blitz EU Cup!

Nowi mistrzowie World of Tanks Blitz zdobyli 25 000 USD!

W ostatni piątek i sobotę fani eSportu w World of Tanks Blitz doświadczyli intensywnej rozgrywki o dominację w Europie. Z zaciętego boju zwycięsko wyszła drużyna „Hey lol”, która zdobyła połowę z 50 000 USD puli turnieju. Wyniki turnieju prezentują się następująco:

  • Pierwsze miejsce — Hey lol ($25,000)
  • Drugie miejsce — Legion ($15,000)
  • Trzecie miejsce — RA1D ($7,000)
  • Czwarte miejsce — Animal Planet ($4,000)

„Gratulacje dla zwycięzców i szacunek dla wszystkich uczestników,” mówi Daria Klimchuk, eSports Team Lead, World of Tanks Blitz. „Pasja jaką pokazaliście podczas zawodów sprawia, że jesteście przykładem dążenia do bycia coraz lepszymi dla oglądających, zarówno w World of Tanks Blitz, jak i poza nim.”

Blitz EU Cup był trzecim z czterech regionalnych turniejów eSportowych w World of Tanks Blitz. Ostatnim wydarzeniem będą zawody w Ameryce 27 I 28 listopada (również wyłącznie wirtualnie).

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments