World of Tanks na konsolach nowej generacji!

World of Tanks na konsolach nowej generacji!

Tytuł wspiera rozgrywkę cross platformową i cross generacyjną!

World of Tanks na konsolach z radością informuje, że popularna, drużynowa gra o bitwach czołgów jest dostępna na PlayStation®5 i Xbox Series X/S.

Tytuł ucieszy oko czołgistów na nowej generacji rozdzielnością natywnego 4K, 60 klatkami animacji na sekundę, szybszymi czasami ładowania oraz jeszcze bardziej precyzyjnym sterowaniem. Na konsolach PlayStation®4 i Xbox One pobrano go już ponad 20 000 000 razy, a teraz do zabawy dołączą gracze PlayStation 5 i Xbox Series X i S dzięki rozgrywce cross platformowej i cross generacyjnej, którą oferuje World of Tanks.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

To oznacza, że czołgiści mogę kontynuować rozgrywkę w na nowych urządzeniach Sony i Microsoftu, albo pozostać przy obecnych sprzętach. Nic nie stoi tez na przeszkodzie, aby grać na obu generacjach na zmianę. Cały osiągnięty postęp jest dostępny bez względu na wybraną platformę. Dyrektor kreatywny TJ Wagner mówi: „Jestem niesamowicie dumny, że jako jedna z pierwszych gier-usług możemy ogłosić wsteczną kompatybilność na nowej generacji konsol. Dzięki sukcesowi jaki odnosimy z grą przez ostatnie 6 i pół roku możemy poszczycić się ponad 20 000 000 graczy w naszej grze i cieszę się, że teraz World of Tanks jest dostępne na najpotężniejszych konsolach w historii.”

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gregorrx69x_PL

Niech te pały oddadzą wszystkie stare mapy ….
Teraz dają 3 mapy lub 4 i tak w kółko na tych samych mapach się gra …
Chciałbym by też pościągali wszystkie niewidzialne mury…
Nie mogę tego właśnie zrozumieć ,dlaczego są niewidzialne mury … ???
Co za IDIOTA to zrobił ??
Teraz jednak wiem, że Niemcy przegrali wojnę właśnie przez te prawdziwe ,niewidzialne mury … Oni byli świadomi i przegrali …

Gregorrx69x_PL

trzeba zmienić całą historię 🤭

aro

a kiedy gracze na konsolach będą mogli zagrać z graczami na komputerach?

ziemniack

Nigdy, bo to kompetnie różne gry

Gregorrx69x_PL

Lepiej żeby tego nie robili …
Teraz narobili dużo złego z tym połączeniem konsol … gra tylu bezmózgich idiotów że aż mi wstyd za nich …

multi_fan

konsole to syfoza

ArtyLover

Kocham WoT. Świetna gra F2P. Lubię moim Cziftejnem robić sieczkę na X. No i arta. Uwielbiam nią grać i sadzić buły wkurzonym graczom! Klik klik. I do garażu. To sobie pograli <3

Piotr

Znam go, olejcie go nie umie klikać a chifa kupił i ma średnie 2k 🤣master pomidoros

Miruś

Konsola spoko sprawa. Szkoda, że nie można przenieść postępu z wersji PC-towej…

Last edited 9 dni temu by Miruś
Dawid

Nie mam konsoli więc tak z ciekawości pytam. Jeśli ma konto WoT na PC to nie mogę grać na tym koncie na konsoli lub odwrotnie czy o co chodzi, że nie można przenieść postępu z wersji PC-towe.

Miruś

Na samym koncie WG możesz, bo ono jest chyba jedno. Ale na każdym urządzeniu będziesz musiał robić postęp w drzewkach od nowa z tego, co wiem.

Pomidor

Tak, dokładnie konto możesz mieć takie same ale dlatego, że to inna wersja nie będziesz miał żadnych postępów. Jest to tak jakby inna gra.

Wubi

W wiekszosci to beda gracze z poprzedniej generacji, ktorzy zmienili sprzet, chyba nie beda musieli zakladac nowych kont? W takim przypadku z powodu wyjscia nowej generacji konsol nie bedzie naglego wzrostu graczy konsolowych.

Rafał

Uwielbiam wota i zapraszam do grania