Wydarzenie specjalne Halloween: Dochodzenie ws. dziennika Kowalowa – dzień 4.

Coś dziwnego dzieje się w małym górniczym miasteczku Mirny-13. Zaglądaj tu codziennie, aby zebrać więcej informacji na temat anomalii, odkryć kryjącą się za nimi tajemnicę i dowiedzieć się, co stało się z Dymitrem Kowalowem.


Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Tajne sprawozdanie

Miejsce zdarzenia: Mirny-13

Zgłaszający: Sierżant M., Zwiadowca

Przyjął: Pułkownik N., Szef Wywiadu

Pułkowniku,

Znajdujemy się w Mirny-13 i zaczęliśmy gromadzenie nowych informacji. Jeden z moich zwiadowców powrócił z czymś, co może okazać się bardzo przydatne. Dimitry Kowalow, żołnierz stacjonujący w Arzagir, prowadził dziennik. Był jednym z pierwszych zwiadowców i ślad po nim zaginął, ale dotarliśmy do strony z jego zapiskami. Postaramy się odszukać więcej i przesłać je możliwie najszybciej poranną korespondencją.

Mam przeczucie, że ten dziennik zawiera przydatne dla wyższego dowództwa informacje, które będą pomocne w zrozumieniu tego zdarzenia. Być może nawet przygotują Pana na rozlokowanie w Mirny-13!


Oddział liczy na Pana, Pułkowniku! Potrzebujemy możliwie najwięcej informacji o przeciwniku. Jestem pewien, że jest Pan najodpowiedniejszą osobą do tego zadania, ale proszę nie wahać się skonsolidować własnych ustaleń z innymi członkami Komisji Wywiadu, korzystając ze specjalnego pokoju przesłuchań.

Oczekujemy na Pańskie przybycie do Mirny-13. Powodzenia!

  Pokój przesłuchań  

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
STALKER

Przeczytałem wszystkie te wycinki raportów, generalnie ktoś kto to pisał był mocno zafascynowany STALKEREM, czuć to na kilometr. Wszystko jest bardzo znajome tylko przemielone pod katem czołgów i tyle. Gdybym nie grał w serie stalkera oceniłbym to bardzo pozytywnie.

Pomidorek :)

Łoo panie jeżeli będzie T49… hoho

mareczek

Jakie będą nagrody?

Pomidorek :)

Tego nie wiem, ale jeden gościu na rykoszecie (tutaj), że będą apteczki i coś jeszcze.

ojciec dyrektora

… respirator

Pomidorek :)

Perfect

Anonimowo

Pewno taki z Chin importowany a w pl sprzedany za cenę x5 xD wiec oby nie

Anonimowo

Przez łysego handlarza broni z Black Marketu 😉