Wersja 1.10.1: Nowe style 2D i 3D

Standardowy przegląd i uzupełnienie do wcześniej opublikowanych stylów 2D i 3D. Zaktualizowano nazwy i opisy.

Styl “Queen Maeve”

— Najpierw chcesz zmienić świat. Potem, krok po kroku dopada Cię rzeczywistość.A na koniec stajesz się pozbawionym złudzeń, cynicznym wykonawcą poleceń. Zaakceptujesz taki los, czy jednak pozwolisz, by ten młody, aspirujący bohater w Tobie się przebudził?

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl “Przepowiednia”

— „…jechał konno przez ziemię, z łukiem na plecach i trzymając miedzianą trąbkę w dłoniach. Grał na niej tak głośno, żeby zarówno żywi, jak i umarli byli w stanie usłyszeć ten dźwięk. Jego biały koń stanął dęba i spadł na ziemię, krzesząc oślepiające iskry z kamieni i wzniecając za sobą ogień. Wezwania i przemowy jeźdźca były jak miód i nikt nie dostrzegał kruka ukrytego pod maską gołębia. A był on tylko pierwszym z czterech…”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl “Rozpraszający”

Wielosezonowy styl bazujący na specjalnym schemacie kamuflażu wykorzystywanego przez marynarkę w pierwszej wojnie światowej. Ten kamuflaż nie maskował okrętu, ale utrudniał przeciwnikowi ocenę jego prędkości, odległości i kursu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl “Dzień Umarłych”

Wielosezonowy styl dla uczczenia dorocznego święta umarłych, przypadającego na 1–2 listopada. Święto to, obchodzone w Meksyku i innych krajach Ameryki Łacińskiej, sięga korzeniami do kultury Azteków i innych ludów autochtonicznych. Wierzy się, że dusze zmarłych przebudzają się i powracają do świata żywych do swoich ukochanych. W zamian za to żyjąca rodzina traktuje zmarłego jako gościa honorowego, częstując go ulubionymi potrawami i ofiarując przeróżne podarki.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

 ————————————————————-
Styl 3D “Oryks” dla czołgu Object 703 Version II

— „Twierdzisz, że stałem tam po prostu wrośnięty w ziemię? Spójrz na mój pancerz! Zebrałem tyle pocisków, ile cała fabryka produkuje w ciągu jednej zmiany. Utrzymałem całe nasze skrzydło w pojedynkę, ale Ty nie chcesz tego przyznać. No cóż, przynajmniej nie postawiłeś swojego czołgu! Spróbujmy się odprężyć i pomyśleć, ilu przeciwników wspólnie odparliśmy. Szczerze mówiąc, to bardzo wątpię, czy mój pojazd po naprawach będzie wyglądał jak nowy. Mam nadzieję, że nasi mechanicy zrobią, co się da, żeby załatać moją bestię. Człowieku, beze mnie nie dasz rady. Nie zaprzeczysz temu po ostatnich czterech latach walki ramię w ramię. W każdym razie nie ma sensu dłużej nad tym dyskutować! Dziś wieczorem będę czekać na puszkę płotek, o którą się założyliśmy. I niech nie będzie taka mała, jak ostatnim razem! Dałeś mi słowo oficera, nie złam go!”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

 ————————————————————-
Styl 3D “Antylopa indyjska” dla czołgu IS-2-II

— „Naprawdę nie rozumiem, z czego jesteś taki dumny. Przeciwnicy pewnie nie mogli przebić Twojego czołgu, a Ty masz czelność wchodzić tutaj i twierdzić, że wygrałeś zakład? Nie taka była umowa! Uważam, że powinniśmy być w takiej samej sytuacji – wtedy się przekonamy, kto jest najlepszy. Ja wykonałem całą robotę, a Ty tylko stałeś tam przytwierdzony do jednego miejsca na skrzyżowaniu Pocztowej i Zawodskiej. A to moi chłopcy wykończyli dwa niszczyciele czołgów po Twojej lewej. Co Ty na to? Przy okazji, skontaktuj się z kapitanem Czubowem – wygląda na to, że jego chłopcy zapomnieli swojego wyposażenia. Od trzech dni muszę wozić wszystkie te rzeczy, które do mnie nie należą. I dla jasności: nasz zakład o to, kto jest lepszy, jest daleki od rozstrzygnięcia, nawet jeśli wydaje Ci się, że wygrałeś!”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl 3D “Dobryna Nikiticz” dla czołgu Object 705A

— „Powiem wam, co się stało, Nikito Romanowiczu. Dwa dni temu musieliśmy rozłożyć obóz nad brzegiem Smorodiny, rzeki płynącej niedaleko naszego przyczółku. To podmokły teren, bagno pełne nie tylko żurawiny, ale też węży. Nie mieliśmy jednak wyjścia, bo nie sposób było poruszać się w nocy. Te wredne zwierzaki były na tyle sprytne, że właziły do czołgów, by się ogrzać. Nad ranem cała kompania była niezdolna do walki. Nikt nie chciał siedzieć w czołgu z wężami, bo te żmije były zbyt niebezpieczne. Jedno ugryzienie i po tobie. Wasz syn zgłosił się na ochotnika. Wydobycie ich wszystkich zabrało mu kilka godzin. Wyglądało to tak, jakby z włazów wyciągał pęki skręconych kabli. Na myśl o tym, że to prawdziwe węże, oblewałem się zimnym potem. Dlatego nazwaliśmy go ‘Pogromcą węży’. Chcieliśmy zrobić taki napis na jego czołgu, ale był zbyt nieśmiały i odmówił. Wychowaliście swojego syna na nieustraszonego człowieka, Nikito Romanowiczu. Prawdziwy bohater! Zobaczmy, jak się wykaże w bitwie.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl 3D “Ilia Muromiec” dla czołgu ST-II

„No i znowu narzekasz, Ilia, na służbę. Spójrz lepiej na tą bestię, którą przyprowadzili Ci z poligonu Murom! Narowisty, silny, wszystko, czego można chcieć od prawdziwego konia. Z łatwością skopie przeciwnika tak, że nic z niego nie zostanie. Cóż, nasza ojczyzna wezwała Cię i wyposażyła we wszystko, czego potrzebujesz. Czego więcej chcesz? Spójrz na siebie! Bokser! A co robisz? Marnujesz czas w sztabie, przekładając papiery i nawet prochu nie powąchałeś! Wstawaj, mówię! Idź do garażu i właź do swojego nowego czołgu! I jeszcze jedno, po drodze wpadnij do Sołowiowa i pogadaj z nim po swojemu. Wygląda na to, że stary złodziej zaczął rozcieńczać naszą ropę.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl 3D “Aljosza Popowicz” dla czołgu Object 268

— „Dotarła do mnie kolejna skarga na was, Alekseju Lentiewiczu. Kapitan Tugarin zameldował, że unikaliście walki z nim na ringu. A on nie lubi wygrywać walkowerem. Wiecie, taki rozwój sprawy to poważny cios dla jego ego. Wygrał regimentowe mistrzostwa bokserskie trzy lata z rzędu. Prawdziwe zwycięstwo to dla niego sprawa honoru. To taki macie plan? Postanowiliście iść na przeczekanie! Tugarin jest za dobry w ringu, a wy nie jesteście gotowi do starcia z nim. Ale muszę przyznać… nie obraziłbym się, gdyby ktoś utarł mu nosa. Plan jest taki. Zamierzam ‘zgubić’ jego skargę. Może to go czegoś nauczy. Jest zbyt arogancki i pewny siebie.”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

————————————————————-

Tak z kolei prezentuje się styl dla radzieckiego T-100 LT, którego można będzie zdobyć w drugim sezonie Bitew rankingowych 2020-2021.

Styl 3D “Żmija lewantyńska” dla czołgu T-100 LT

…Przez Was prawie wszcząłem bójkę z kwatermistrzem, bo zażyczyłem sobie od niego dodatkowego wyposażenia. Jesteście z siebie zadowoleni? Mamy generator zasłony dymnej, automatyczną wyrzutnię granatów na wieży i ekrany boczne z gumowej tkaniny. Mamy zamontowany nawet system ochrony jądrowej. Po prostu ruszaj i walcz! Aha, jeszcze ta rurka do przekraczania rzeki po dnie… Jak to się nazywa? Łajka? Bajka? Mam! Fajka! Teraz ten pojazd jest doskonały. Chciałem dostać kilka wyrzutni AT-3 Sagger, ale mi się nie udało. Kwatermistrz trzyma je na potem. Czołgiści, pamiętajcie, że jesteście odpowiedzialni za każdy uszkodzony element wyglądu zewnętrznego. To wszystko. Spocznij! I żadnych więcej życzeń!

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Fajnie gdyby dali styl na spagetto.

Stefan

jest już styl 3d proga zarówno premki jak i X

Tutek

Jest już dostępny styl 3D do 703?

mateuszsnajper

Pewnie będzie w paczkach, evencie halloween’owym lub do kupienia

Anonimowo

Z wczesnych info z halloween mial być do leo 1 ale to nie było oficjalne sie okaże na dzień przed a skoro dzieb przed to niedziela to raczej w pon 26.

mateuszsnajper

Po wg można spodziewać się wszystkiego