Ostatni Waffenträger: Złap nas, jeśli zdołasz, cz. 2

Dowódcy!

Właśnie otrzymaliśmy tajne informacje o największym dotychczas ataku Waffenträgerów auf E 220! Musicie stawić czoła tym groźnym bestiom w Waszych zmodyfikowanych czołgach T-55 Thunderbolt i pozbyć się ich, dla sławy i szafek specjalnych!

Wiemy, że E 220 najliczniej występować będą w tym okresie polowania:

09/10, 15:00 CEST (UTC+2) – 18:00 CEST (UTC+2)

11/10, 14:00 CEST (UTC+2) – 19:00 CEST (UTC+2)

Pamiętajcie też, że wszelkie PD zdobyte w czołgach z tego wydarzenia zostaną przeniesione na czołgi I poziomu po wprowadzeniu wersji 1.10.1.

Miejcie na uwadze, że Wydarzenie Ostatni Waffenträger jest bliskie zakończenia, przez to, czas spędzony podczas dobierania drużyn może się wydłużyć.

Aktualizacja 09/10

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Prawda, jednak i tak można wygrać, wystarczy działać na zasadzie dwóch odciąga uwagę i podgryzają go, a reszta walczy z botami aż zdobędą 8 poziom

 2. marek pisze:

  Tryb zły, ogarnięty gracz w waflu zawsze wygra, szkoda marnowac czasu.

 3. Anonim pisze:

  Ja dziś zużyje reszte kluczy by się odegrać na tych botach weekendowych za losowki z totalnym scierwem wèglowym. Najlepsze jest to że wpadłem nie da się przegrać chyba że tego chcesz. Więc luzik same winy

 4. xcf pisze:

  Po zakończeniu wydarzenia, nie będzie rekompensaty za niewykorzystane klucze. Zatem upewnijcie się, że użyliście ich wszystkich!

 5. Oni pisze:

  Ktoś wie co się stanie z niewykorzystanymi kluczami od Waffenträgera?

 6. Grozmaryn pisze:

  Mi się nikt nie podkładał Waflem, także ja tego też nie robię. Niech się wykażą dobrą grą 🙂

 7. Labamba pisze:

  Tez jak skonczylem kolekcje to zostalo mi z 5 kluczy i bylem botem zeby soboe inni wygrali, wpadlem na to jak brakowalo mi doslownie 2 naklejek i jakis typ wybocil mi wygraną 😀 najlepsze jest to ze byla jedna gra gdzie wygrali 20 sekund przed czasem…. a przypominam ze ja nie strzelalem xD

 8. Anonim pisze:

  Nie polecam. Większość wybrańców na Waflu E220 to ludzie ogarniający grę. I wiecie jak się to skończy? Marzeniami o darmowym pudełku 😛 Ogólnie tryb mocno zależny od tego na jakiego Wafla trafisz. Jak nie jest to jakiś totalny bot – wygranie z nim jest niemożliwe. Póki co wg mnie to najgorszy tryb w tym roku. Ciekawe, czy to jeszcze przebiją 😛 W poprzednim było pierwsze wydanie Homefront’a.

  • Anonim pisze:

   Ja zrobiłem obie kolekcje i 3 k obli wpadly za friko. Po skończeniu ich mialem jeszcze trochę kluczy wiec ważywiłem waflem dla innych. Szkoda ze nikt dla mnie nie ważywił się tsk to juz jest w społeczności wota. Niech się cieszą.

 9. Anonim pisze:

  *********** że info na czas. Super jak zawsze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.