Ostatni Waffenträger: FAQ

W tym artykule zyskacie więcej informacji o wydarzeniu z Waffenträgerem oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!


Dowódcy!

Nie przegapcie okazji na walkę w wydarzeniu Ostatni Waffenträger i zmierzenie się z tym legendarnym, potężnym pojazdem, przed 12 października. Walczcie w siedmioosobowej drużynie zmodernizowanych czołgów T-55, aby zdobyć prawo do dowodzenia Waffenträgerem i walczyć niczym końcowy boss!

Zanim jednak ruszycie do bitwy, chcielibyśmy najpierw wyjaśnić kilka szczegółów, rozwiać wszelkie obawy i odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych pytań.


Rozgrywka

Co trzeba zrobić, by móc zagrać Waffenträgerem auf E 110?

Będziecie potrzebować specjalnego klucza dostępu, by dowodzić pojazdem Waffenträger auf E 110. Klucz ten można uzyskać albo przez wypełnianie specjalnych misji w bitwach losowych lub misji Chartów,

Klucz możecie również znaleźć w szafkach specjalnych dostępnych do nabycia w Sklepie premium.

Ile trwa bitwa?

Każda bitwa trwa nie dłużnej niż 10 minut. Początkowe odliczanie wskaże sześć minut do końca, a gracze mogą zwiększyć ten limit, zbierając paczki Energii, które dodają dodatkowe 30 sekund do licznika.

Jak można zdobyć paczki Energii i jak one działają? 

Paczki energii są zrzucane przy każdorazowym zniszczeniu grupy Strażników (botów). Aby je zebrać, będziecie musieli wjechać w obszar efektu błyskawicy i odczekać kilka sekund, aż zostanie on automatycznie zebrany.

Zbieranie paczek Energii zwiększa Wasz poziom energii, co bezpośrednio przekłada się na zwiększone obrażenia zadawane przez czołgi Chartów. Każda paczka Energii zwiększa uszkodzenia o około 50 alfa. Każda paczka Energii odnawia 200 PW.

Co, jeśli nie ma żadnych Waffenträgerów w kolejce?

System doboru losowo wybierze graczy do odegrania roli Waffenträger auf E 110 po określonym czasie spędzonym w kolejce.

Czy T-55 mogą się nawzajem zniszczyć?

Nie. Uszkodzenia od sojuszników nie są możliwe.

Czy utrzymam poziom energii, jeśli mój czołg zostanie zniszczony podczas bitwy? 

Tak. Poziom energii jest utrzymywany na tym samym poziomie dla drużyny T-55, bez względu na to, czy są zniszczone, aktywne lub odradzają się.

Czy mogę grać w tym trybie również w plutonie, czy tylko solo? Jak duży jest pluton? Czy mogę grać czołgiem Waffenträger i T-55 w plutonie?

Możliwy jest jeden statyczny pluton z maksymalnie trzema graczami na bitwę. Waffenträger nie może utworzyć plutonu z dwoma T-55.

Czy opcja powtórek jest włączona dla tego trybu?

Niestety, z powodu ograniczeń technicznych nagrywanie powtórek w wydarzeniu „Ostatni Waffenträger” z wbudowaną funkcją powtórek nie jest możliwe. Jeśli chcesz zapisać przebieg bitwy, użyj alternatywnych narzędzi do nagrywania.

W przypadku niesportowego zachowania konieczne jest dostarczenie nagrania bitwy lub zrzutów ekranu przedstawiających wykroczenie, a także zdjęcia ekranu po bitwie zawierającego nazwy graczy.

Czym jest Waffenträger auf E 220?

Podczas niektórych bitew w wydarzeniu możecie napotkać na swojej drodze wersję Waffenträgera zwaną Waffenträger auf E 220. Te rzadkie maszyny będą obsługiwane przez pracowników Wargaming oraz kilku wybranych streamerów. Jeśli Twojej drużynie uda się zatriumfować nad E 220, wszyscy otrzymacie specjalną szafkę.

Sprawdźcie specjalny artykuł, zawierający grafik streamów oraz listę biorących w nich udział prowadzących. Wasze szanse natknięcia się na E 220 są o wiele większe w czasie streamów oraz weekendu polowania na E 220.

Co muszę zrobić, by grać przeciwko czołgowi Waffenträger E 220?

Musisz grać w godzinach transmisji i mieć trochę szczęścia, aby zostać z nim dobrany. Czołg będzie prowadzony przez menedżerów społeczności oraz twórców zawartości.


Szafki
Szafka specjalna

Szafka Chartów

Szafka Inżynierów

Jak zdobyć Można ją albo kupić, albo zdobyć od E 220. Do zdobycia za wypełnienie misji Chartów. Do zdobycia za wypełnienie misji Inżynierów.
Co może zawierać? 1 z 16 pojazdów premium VIII poziomu, a w tym T77,
100 szt. złota gwarantowanego za pierwsze otwarcie
i wiele więcej.
element kolekcji Chartów,
materiały eksploatacyjne.
element kolekcji Inżynierów,
materiały eksploatacyjne.
Przetasowanie Przetasuj za złoto po koszcie rosnącym po każdej próbie. Mechanika przetasowania za kredyty po koszcie rosnącym po każdej próbie. Mechanika przetasowania za kredyty po koszcie rosnącym po każdej próbie.
Kto otrzymuje szafkę za zniszczenie Waffenträgera?

Nie ma znaczenia, czy jest to Waffenträger E 110 czy E 220, każdemu członkowi zespołu T-55 Thunderbolt zostanie przyznana szafka, nawet jeśli zostanie zniszczony przed zakończeniem bitwy.

Ile razy można przetasować poszczególne szafki?

Szafki Chartów oraz Inżynierów mogą być ponownie otwarte do 3 razy w zamian za kredyty.

Szafki specjalne mogą być ponownie otwarte do 5 razy w zamian za złoto.

Jaki jest koszt przetasowania szafki?  

Koszty przetasowania są różne dla każdej z dostępnych szafek. Sprawdź poniższą tabelkę:

Szafka specjalna Szafka Chartów Szafka Inżynierów
1. przetasowanie 100 szt. złota
25 000 kredytów
50 000 kredytów
2. przetasowanie 250 szt. złota
50 000 kredytów
100 000 kredytów
3. przetasowanie 500 szt. złota(Od 3. do 5.)
100 000 kredytów
250 000 kredytów
Czy mogę podarować szafki innym graczom? 

Nie. Nie jest to możliwe.

Czy mogę otrzymać więcej szafek niż potrzebnych jest do ukończenia kolekcji?

Tak. 

Co się stanie ze zgromadzonymi przeze mnie szafkami pod koniec wydarzenia?

Szafki Chartów i Inżynierów będą dostępne do 11 października 23:59 CEST (UTC+2) i automatycznie otworzą się 12 października o 07:00 CEST (UTC+2).

Specjalne szafki będą dostępne do 11 października 23:59 CEST (UTC+2) i automatycznie otworzą się 12 października o 07:00 CEST (UTC+2).

Co więcej, interfejs wydarzenia zostanie usunięty 12 października o 07:00 CEST (UTC+2), zatem do tego momentu będziecie mieli czas na uporządkowanie kolekcji i sprawdzenie, jakie przedmioty otrzymaliście.


Kolekcje
Czy jest nagroda za skompletowanie kolekcji? 

Otrzymasz 3000 obligacji za skompletowanie obu kolekcji.


Jeśli macie jeszcze inne pytania, na które tutaj nie odpowiedzieliśmy udajcie się na nasze forum, gdzie nasz zespół chętnie Wam pomoże. Link znajdziecie poniżej.

Do boju!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Exclusive

5 minut czekania na bitwę waflem… Paranoja

q

chcialem zagrac , w kolejne byly 2 t55a i 150 wafentragerow.. podziekowalem

Anonimowo

i dobrze

Ja

kupiłem 30 skrzynek i same gówno a jeszcze lepiej zamieniłem 5 kluczy (250golda zamiana) na 5 kluczy to jest k—-a chore i wiele takich zamian było

colraginis

Nie przejmuj się. Moja najlepsza wymiana: 5x dopałki do zarobków wymienione za 100 golda na 1 zestaw demontażowy, potem 250 golda za kolejną wymianę i znowu 1 zestaw demontażowy. W czepku urodzony, kurka wodna. Pzdr

Pomidorek :)

Ale wiecie że ze skrzynki inżynierów mi wypadł gold (mam 486)

misio

jesli ktos malo wydaje kasy na WOT niech sie dwa razy zastanowi, ja boostuje kilka kont swoje i dzieciaków, na swoje wydałem mase kasy mam sporo premek i kupiłem sobie kilka pojedynczych paczek żeby pograc waflem, doslownie ok. pięciu bo zalezy mi na tym kamo z paczek inżynierów, wskoczył IS6 i wuzeta, na tamtych mam tylko liska z maratonu, patriota, liberty i 112 z rekrutów, kupiłem kilkadziesiąt nic nie weszło

Afro

Nie kupujcie tego shitu chyba, że lubicie hazard to ok, wasza kasa i speawa.

Killer

82zl wydane a wygrane 3 czolgi kazdy o wartosci powyzej 120zl 🙂

colraginis

Tak na marginesie nie czołgi ale piksele. Ale szczerze gratuluje. Pzdr