Ostatni Waffenträger: Weekend z Dropsami, kluczami i szafkami

Dowódcy!

Czy zmierzyliście się już z Ostatnim Waffenträgerem auf E 110 i zgarnęliście swoje nagrody? A może staliście się jednym z tych niemiłosiernych dowódców w czołgu Waffenträger, którzy zasiali niedolę i rozpacz w pogoni za szafką pełną bogactw?

Pomimo że mieliście już sposobność napotkania specjalnego Waffenträger auf E 220 skrywającego w sobie specjalna szafkę jako nagrodę, to właśnie w czasie nadchodzącego weekendu Wasze szanse na jej zdobycie będą największe. Wtedy to ujrzymy nie tylko pracowników Wargaming i naszego zespołu streamerów ruszających do bitwy w tej straszliwej maszynie, ale też wybraną grupę twórców zawartości, którym również powierzono klucz do czołgu Waffenträger auf E 220.


Z dostępnymi Twitch Drops

Walka z bestią nosząca nazwę E 220 to nie jedyna szansa na zdobycie darmowej szafki specjalnej! Twitch Drops zostaną włączone w piątek, 2 października dla naszego oficjalnego kanału World of Tanks, a od 3 do 4 października dla wszystkich kanałów uczestniczących twórców zawartości, o ile prowadzą oni transmisje na Twitchu.

Przewodnik po Twitch Drops

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy:

 • Zwykła zdobycz: 1 klucz do Waffenträgera auf E 110
 • Epicka zdobycz: 1 szafka specjalna
W ciągu całego wydarzenia każdą zdobycz można otrzymać tylko raz na konto.

Uwaga: Wasze konto World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta


Grafik streamów na oficjalnym kanale World of Tanks

Dołączcie w ten weekend lub dowolnym inny oknie czasowym polowań, by w tym trybie stawić czoła Waffenträger auf E 220.

WORLD OF TANKS NA TWITCHU

Data

Rozpoczęcie (CEST)

Koniec (CEST)

2.10
Twitch Drops
15:00 18:00
3.10 oraz 4.10
Twitch Drops
Weekend z twórcami zawartości

Począwszy od 03.10, 08:00 CEST do 04.10, 23:59 CEST

5.10 15:00 18:00
7.10 13:00 16:00
9.10 15:00 18:00
11.10 14:00 19:00
Twórcy zawartości na łowach

Śledźcie ich kanały na Twitchu lub YouTube, aby otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu transmisji. Ruszajcie do walki razem z nimi, aby nie przegapić najlepszej sposobności na zmierzenie się z E 220. Jeśli Wasza drużyna jest zdolna przechytrzyć tych wprawnych dowódców, każdy w ramach nagrody otrzyma specjalną szafkę.


Zawartość specjalnych szafek
Zawartość

Specjalne szafki mogą zawierać jeden z szesnastu pojazdów premium VIII poziomu, a wśród nich T77, zupełnie nowy amerykański czołg ciężki z automatem ładującym. W dodatku, w specjalnych szafkach gwarantowane jest występowanie przedmiotów w grze.


Niemieckie bestie w Sklepie Wargaming

Nasza gra nie jest jedynym miejscem, które zostało zinfiltrowane przez niesamowite niemieckie potwory. Możecie je również znaleźć w Sklepie Wargaming. Upamiętnijcie ten tryb gry, sprawiając sobie ekskluzywny kubek, poduszkę oraz plakat, na których widnieje grafika z Ostatniego Waffenträgera oraz świętujcie obchody Zjednoczenia Niemiec za sprawą zniżek sięgających 25% na całą niemiecką kolekcję ,w skład której wchodzą koszulki, zestawy modelarskie, urocze niemieckie pluszowe czołgi i nie tylko!

<

Zniżki dostępne są do 7 października, ale zapasy są ograniczone, więc nie wahajcie się i bądźcie w gotowości!

DO SKLEPU WARGAMING

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. wkur pisze:

  mam połączone konto, oglądałem ponad 2h i nie dostałem nic, jak zwykle scam od WT

 2. Gamer pisze:

  Chartami ciężko coś ugrać mi na 8 starć tylko jedną wygraną jak wafel gra aktywnie i jest agresywny to nawet dobrze grająca drużyna ma ciężko go skończyć. Waflem grałem raz i dość gładko wygralem wiec już nie napinam się na nagrody bo one będą Dulko dla zdeterminowanych

 3. nalotnik pisze:

  Po co mi te klucze? Zdobyłem 2 i żadnego nie mogę zrealizować bo kolejka do gry Waffen…. jest tak długa, że zagranie nim graniczy z cudem. Czekać godzinami na wczytanie do bitwy nie mam zamiaru. Mój czas jest cenniejszy od złota, a zwłaszcza od tej niedopracowanej gierki.

 4. Anonim pisze:

  Weekend z dropsami…

 5. Anonim pisze:

  No bez kotu kiedy grasz waflem nie da się przegrać. Gorzej t55 mi same ciołki losuje

  • Botoromana pisze:

   Otóż to. Wczoraj kilka godzin grania. Tylko jedna wygrana chartami. Żeby było śmieszniej żaden element z kolekcji nie wypadł mimo 4 krotnego ponownego otwarcia. Dzisiaj chyba będę wchodził do gry waflem, lufa w górę i bezczynność. Niech sobie ludziska chociaż misje porobią.

  • Anonim pisze:

   Mnie wczoraj i przedwczoraj też słabo losowało na T55. Niemniej i tak trzeba się przemęczyć, by możliwe było skompletowanie kolekcji Wafla bez grania randomów. Ogólnie to co zawsze… Misje niezależne od ciebie samego. I to mocno zniesmacza.

   • Anonim pisze:

    no ja t55 wygralem tylko 1 raz z 7 bitew potem juz mialem dosc gralem waflem na odstreowanie sie i na kolejnych 7 bitek 7 wygranych, mam te klucze z paczek duzo przyjemniej sie gra waflem grajac t55 nawet jesli trafi sie dobra druzyna zgrana to jest mega ciezko… przeciez ta alfa t55 przez 3/4 bitwy to tragedia a wafel zawsze w centrum map i po 750 pizgo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.