Ostatni Waffenträger: Weekend z Dropsami, kluczami i szafkami

Dowódcy!

Czy zmierzyliście się już z Ostatnim Waffenträgerem auf E 110 i zgarnęliście swoje nagrody? A może staliście się jednym z tych niemiłosiernych dowódców w czołgu Waffenträger, którzy zasiali niedolę i rozpacz w pogoni za szafką pełną bogactw?

Pomimo że mieliście już sposobność napotkania specjalnego Waffenträger auf E 220 skrywającego w sobie specjalna szafkę jako nagrodę, to właśnie w czasie nadchodzącego weekendu Wasze szanse na jej zdobycie będą największe. Wtedy to ujrzymy nie tylko pracowników Wargaming i naszego zespołu streamerów ruszających do bitwy w tej straszliwej maszynie, ale też wybraną grupę twórców zawartości, którym również powierzono klucz do czołgu Waffenträger auf E 220.


Z dostępnymi Twitch Drops

Walka z bestią nosząca nazwę E 220 to nie jedyna szansa na zdobycie darmowej szafki specjalnej! Twitch Drops zostaną włączone w piątek, 2 października dla naszego oficjalnego kanału World of Tanks, a od 3 do 4 października dla wszystkich kanałów uczestniczących twórców zawartości, o ile prowadzą oni transmisje na Twitchu.

Przewodnik po Twitch Drops

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy:

  • Zwykła zdobycz: 1 klucz do Waffenträgera auf E 110
  • Epicka zdobycz: 1 szafka specjalna
W ciągu całego wydarzenia każdą zdobycz można otrzymać tylko raz na konto.

Uwaga: Wasze konto World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta


Grafik streamów na oficjalnym kanale World of Tanks

Dołączcie w ten weekend lub dowolnym inny oknie czasowym polowań, by w tym trybie stawić czoła Waffenträger auf E 220.

WORLD OF TANKS NA TWITCHU

Data

Rozpoczęcie (CEST)

Koniec (CEST)

2.10
Twitch Drops
15:00 18:00
3.10 oraz 4.10
Twitch Drops
Weekend z twórcami zawartości

Począwszy od 03.10, 08:00 CEST do 04.10, 23:59 CEST

5.10 15:00 18:00
7.10 13:00 16:00
9.10 15:00 18:00
11.10 14:00 19:00
Twórcy zawartości na łowach

Śledźcie ich kanały na Twitchu lub YouTube, aby otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu transmisji. Ruszajcie do walki razem z nimi, aby nie przegapić najlepszej sposobności na zmierzenie się z E 220. Jeśli Wasza drużyna jest zdolna przechytrzyć tych wprawnych dowódców, każdy w ramach nagrody otrzyma specjalną szafkę.


Zawartość specjalnych szafek
Zawartość

Specjalne szafki mogą zawierać jeden z szesnastu pojazdów premium VIII poziomu, a wśród nich T77, zupełnie nowy amerykański czołg ciężki z automatem ładującym. W dodatku, w specjalnych szafkach gwarantowane jest występowanie przedmiotów w grze.


Niemieckie bestie w Sklepie Wargaming

Nasza gra nie jest jedynym miejscem, które zostało zinfiltrowane przez niesamowite niemieckie potwory. Możecie je również znaleźć w Sklepie Wargaming. Upamiętnijcie ten tryb gry, sprawiając sobie ekskluzywny kubek, poduszkę oraz plakat, na których widnieje grafika z Ostatniego Waffenträgera oraz świętujcie obchody Zjednoczenia Niemiec za sprawą zniżek sięgających 25% na całą niemiecką kolekcję ,w skład której wchodzą koszulki, zestawy modelarskie, urocze niemieckie pluszowe czołgi i nie tylko!

<

Zniżki dostępne są do 7 października, ale zapasy są ograniczone, więc nie wahajcie się i bądźcie w gotowości!

DO SKLEPU WARGAMING

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wkur

mam połączone konto, oglądałem ponad 2h i nie dostałem nic, jak zwykle scam od WT

Niesporczak

Siedziałem całą Sobotę i całą Niedzielę u Deza i tylko 1 klucz. Tak WG z tymi dropsami to zwykły SCAM.

Gamer

Chartami ciężko coś ugrać mi na 8 starć tylko jedną wygraną jak wafel gra aktywnie i jest agresywny to nawet dobrze grająca drużyna ma ciężko go skończyć. Waflem grałem raz i dość gładko wygralem wiec już nie napinam się na nagrody bo one będą Dulko dla zdeterminowanych

nalotnik

Po co mi te klucze? Zdobyłem 2 i żadnego nie mogę zrealizować bo kolejka do gry Waffen…. jest tak długa, że zagranie nim graniczy z cudem. Czekać godzinami na wczytanie do bitwy nie mam zamiaru. Mój czas jest cenniejszy od złota, a zwłaszcza od tej niedopracowanej gierki.

Killer

godzinami ? wchodze do kolejki gdzie jest 160 innych waflow i nigdy jeszcze czas oczekiwania nie przekraczal powyzej 2 minut 😛

Anonimowo

Weekend z dropsami…

Anonimowo

No bez kotu kiedy grasz waflem nie da się przegrać. Gorzej t55 mi same ciołki losuje

Botoromana

Otóż to. Wczoraj kilka godzin grania. Tylko jedna wygrana chartami. Żeby było śmieszniej żaden element z kolekcji nie wypadł mimo 4 krotnego ponownego otwarcia. Dzisiaj chyba będę wchodził do gry waflem, lufa w górę i bezczynność. Niech sobie ludziska chociaż misje porobią.

Anonimowo

Nie wiem kim jesteś. Ale dobrym człowiekiem

Anonimowo

Też tak robię. 20+ kluczy na WT a wszystko skończone. Pogram tutaj z lufą do góry, bo randomy weekendowe, to jest totalne dno.

Anonimowo

apropo dna to na mapie zatoka rybacka gdy wrzuca mnie wtkie to jadę się utopić a przeciwna drużyna ma easy wina, bo kolekcje obie mam już porobione a jeszcze 15 kluczy w zapasie.

Anonimowo

Mnie wczoraj i przedwczoraj też słabo losowało na T55. Niemniej i tak trzeba się przemęczyć, by możliwe było skompletowanie kolekcji Wafla bez grania randomów. Ogólnie to co zawsze… Misje niezależne od ciebie samego. I to mocno zniesmacza.

Anonimowo

no ja t55 wygralem tylko 1 raz z 7 bitew potem juz mialem dosc gralem waflem na odstreowanie sie i na kolejnych 7 bitek 7 wygranych, mam te klucze z paczek duzo przyjemniej sie gra waflem grajac t55 nawet jesli trafi sie dobra druzyna zgrana to jest mega ciezko… przeciez ta alfa t55 przez 3/4 bitwy to tragedia a wafel zawsze w centrum map i po 750 pizgo

Botoromana

No i celność…. Jak to mawia skillowy Youtuber SNAP….