Styl 3D „Frettchen” w sklepie Premium na serwerze ASIA

Styl 3D “Frettchen” dla czołgu Rhm.-Borsig Waffenträger trafił dzisiaj do azjatyckiego sklepu premium. Styl dostępny w dwóch zestawach: 41,48 zł i 64,71.

Możliwe, że z czasem pojawi się też i u nas.

Dodatkowo pojawił się też styl “Hou Yi’s Honor”, inaczej “Ciastko księżycowe”, który wraz z dzisiejszą mikrołatką został dodany do plików gry. Jak na razie styl dostępny jest tylko na serwerze azjatyckim.

————————————————————-

Autor: Pavel Poplavskis, Artstation

— „Co to? Jakiś żart? Zawsze uważałem takie rzeczy za fikcyjne i istniejące tylko w dziełach Mary Shelley. Ale nie, właśnie patrzę, jak wyładowują TĘ… TĘ… RZECZ z peronu. Wygląda, że Herr Oberst złożył tego potwora ze swojego starego Opla Blitz… Dla kogo? Mów głośniej, nie mogę zrozumieć ani słowa z tego, co mówisz! Słychać jakiś straszny, brzęczący hałas. Ach, dla Börkhoffa? Nie, jeszcze nie przyjechał. Jestem pewien, że staruszek się ucieszy, jak dostanie ten pojazd jako wsparcie dla jego chłopaków z Fallschirmjäger. Sądzę, że Twoja przesyłka porusza się szybciej od piechoty, co? Z drugiej strony, te działa wyglądają imponująco, o ile tylko nie wybuchną zaraz po pierwszym strzale. O, wzywają mnie. Muszę iść. Tak między nami, mój Pz. IV mógł trzy lata temu stawić czoła czemukolwiek. A teraz wysyłają mi kupę stali dachowej owiniętej wokół silnika samochodowego i mam tym wygrać wojnę… Cóż, może mi się poszczęści i jeszcze się zobaczymy. Macht’s gut!”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

— Wielosezonowy styl opracowany dla uczczenia tradycji Święta Środka Jesieni. Przypada on na 15. dzień ósmego miesiąca chińskiego kalendarza księżycowego. Wierzy się, że tego dnia Chang’e, nieśmiertelna bogini Księżyca, spogląda na Ziemię. Ludzie składają jej dziękczynienie, paląc kadzidła i przygotowując ofiary – dlatego Księżyc jest tak jasny.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lasl

Biorę odrazó dwa

Anonimowo

ty to lepiej słownik weź