Mała aktualizacja 1 października

Krótka informacja: Z powodu aktualizacji, serwery i portal World of Tanks będą niedostępne w dniu 01.10.2020 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Naprawiono błąd, w wyniku którego niektórzy gracze nie słyszeli odgłosów silnika i gąsienic oraz brakowało efektu spalin;
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego gracze z włączoną opcją systemu Anonimizującego byli wyświetlani jako Strażnicy na liście graczy w wydarzeniu The Last Waffenträger;
 • Naprawiono problem, w wyniku którego okno informacyjne T77 wyświetlało nieprawidłową wartość mocy silnika;
 • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

21 komentarzy

 1. noob pisze:

  10 – paczek – wielkie g…….
  1 – paczka – IS 6
  10 – paczek – T77, M4A1 Revalorise
  10 – paczek – wielkie g….
  poszło w sumie ok 4000 golda na ponowne otwieranie (zostało dużo po ostatnich paczkach)

 2. radek_07 pisze:

  W sumie 20 paczek i 4 tanki:
  -T77
  -T92
  -FV4202
  -STRV S1
  🙂

 3. colraginis pisze:

  Z 20 paczek same g… 0 tanków, sporo zestawów demontażowych. Generalnie straszna mizeria. Pozostaje zamknąć portfel do Świąt. Pzdr

 4. Człowiek z lasu pisze:

  Z 20 paczek IS-6 i Revalorisé.

 5. JapaSunuś pisze:

  Wylosowałem T77 jednak jestem rozczarowany. Jakby ten czołg był medem i miał lepsza mobilność to ok, a tak jest po prostu gorszy od Somue i Lorrki. Pancerz nie istnieje, w wieże wchodzi wszystko od VIII bez golda, a mobilność jest bardzo słaba. Jedyny plus to przeładowanie między pociskami. Jak ktoś kupuje paczki żeby go mieć to odradzam.

 6. ragnar pisze:

  straszne problemy z głosem po tej aktualizacji

 7. Terespol pisze:

  jeżeli tak mają wyglądać świąteczne paczki …. koleś zaszalał i otwierał paczki za golda do końca …. 20k golda wyparowało , i ta „truskawka na torcie” w postaci is6 …. oszustwo pełną gębą ,,, !!!

 8. Anonim pisze:

  Ledwo wszedł t77 i już dostal nerfa? Tak to się powinno nazywać. Ten czolg jest tak słaby ze wolalbym somue w losowaniu.

 9. AgainLost pisze:

  Naprawiono by z boxow nie leciały śmiecie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.