Wydarzenia specjalne października

Czas na oferty specjalne października.

Już wkrótce nadejdzie jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku – październik. Przyniesie wiele ciekawych wydarzeń do World of Tanks, o których opowiemy w tym odcinku. Ostatni Waffenträger, Tank Rewards, Stalowy Łowca i nie tylko! Przygotujmy się razem na nowe oferty i wydarzenia. Miłego oglądania!


Mamy nadzieję, że nie dajecie się zbyt łatwo przestraszyć i jesteście dość odważni, by zabrać się za nadchodzące promocje, bo inaczej moglibyście przegapić w tym miesiącu fantastyczne nagrody. Sprawdźcie, co chowa w zanadrzu najstraszniejszy miesiąc roku!
Wydarzenia specjalne października
Wrześniowe Tank Rewards

2 — 31 Października: w tym miesiącu Tank Rewards nawiedzają duchy i wampiry! Wypełniajcie misje, by przeganiać złe duchy, zbierajcie żetony i odblokowujcie różne poziomy nagród. Dotrzyjcie do piątego etapu, by zarekrutować do swojej drużyny jednego z trzech odważnych łowców duchów: V SU-85I , VI SU-100Y lub VII AT 15A .

————————————————————-

Wierzchołek drzewa

Od 5 października do 5 listopada oraz od 20 października do 20 listopada: Ruszcie do bitwy w październiku, kierując się wprost na wierzchołek linii chińskich czołgów średnich. X 121 to mocno bijący pojazd wsparcia z dobrze zaokrągloną wieżą, która równie dobrze potrafi przyjąć, jak i zadać uderzenie. Niech pola bitew zadrżą od ognia budzących grozę francuskich pojazdów z automatami ładowniczymi, podczas gdy Wy wspinacie się ku X AMX 50 B . Może to nie jest najodporniejszy czołg ciężki w grze, ale zdecydowanie jednen z najniebezpieczniejszych.

————————————————————-

Stalowy Łowca powraca

12 — 19 Października: Czeka Was kolejny etap ogromnej wyprawy, który jeszcze bardziej przybliży Was do fantastycznych nagród czołgowych. Ale zanim będziecie mogli zgarnąć nagrody, musicie jeszcze raz pokazać, że jesteście stalowymi łowcami. Zostańcie ostatnim czołgiem w grze, bo może być tylko jeden!

————————————————————-

Wydarzenie Zjednoczenie Niemiec

3 — 6 Października: Obchody narodowego święta Niemiec z dodatkowymi PD za każde pierwsze zwycięstwo, dużą liczbą zniżek m. in. na niemieckie czołgi standardowe oraz misjami.

W SKRÓCIE
Ładny stosik 10 000 PD

————————————————————-

Obezwładniający cios

10 — 13 Października: Czasami jedno celne uderzenie wystarczy, by przeciwnik bezwładnie zawisł na linach. Szlifujcie swoje umiejętności w zadawaniu uszkodzeń i zdejmowaniu przeciwników za świetne nagrody i dodatkowe PD.

W SKRÓCIE
Rozpętajcie piekło za 50% więcej PD

————————————————————-

Załoga jest najważniejsza

17 — 20 Października: Żaden czołg nie jest kompletny bez swojej załogi. Wyciśnijcie z nich wszystko dzięki zniżkom i misji specjalnej.

W SKRÓCIE
Podwajajcie PD swojej załogi!

————————————————————-

Gorączka PD

24 — 27 Października: Może i na zewnątrz robi się chłodniej, ale Wasze czołgi premium dopiero się rozgrzewają. Zdobywajcie mnóstwo dodatkowych PD dla każdego poziomu, a nawet darmowy dzień konta premium WoT w tej klasycznej promocji.

W SKRÓCIE
1 dzień konta premium WoT

————————————————————-

W Ofensywie

31 Października — 3 Listopada: Cukierek czy psikus? A raczej: walczysz czy znikasz? Oczywiście druga opcja nie wchodzi w grę, bo ta ostatnia promocja miesiąca nastawi Was ofensywnie i przyniesie nagrody. A zatem poprowadźcie natarcie, nie przyjmujcie odmowy i zgarniajcie te duże cukierki, a przynajmniej duże zestawy naprawcze!

W SKRÓCIE
Zestaw naprawczy, by toczyć się dalej

 

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ja p i e r d o le nadal jedno wielkie gówno. Co miesiąc. Tank Rewards schodzi na psy. Nic ciekawego wargaming nie ma do zaoferowania.

Człowiek z lasu

Albo piłem jakiś alkohol i niewyraźnie widzę, albo mamy w tym miesiącu 29 dni na tankrewards.
Było już gdzieś czy ilość tokenów jest ta sama czy inna?

maku

A obiecanego Eventu na Halloween nie bedzie 2 rok z rzędu.
Zawsze był od połowy pazdziernika do początku listopada.
Szkoda.

Anonimowo

fakt ie podali nic info tylko o jakimś zdechlym tank rewards

mateuszsnajper

Już szykuję artę na amx 50b

Anonimowo

Rozumiem że zniżek na wyposażenie już nie planują

Marcysiek

Nie po to wprowadzali nowe wyposazenie zeby gracze sobie kupowali za pol ceny

Anonimowo

Ty tu w błąd nie wprowadzaj kiedyś było co miesiąc. Mogłoby równie dobrze fax zniżki na stare te nowe to już sporadyczne kupiłem matole

Anonimowo

A jak lubisz kupować coś co może być spokojnie 50% takiej to ty masz problem

PrimaBaleron

Spodziewaj się nie wcześniej niż na event świąteczny pod koniec grudnia.