Ostatni Waffenträger. Poprowadź legendę!

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Inżynier Max von Krieger odnalazł ostatniego Waffenträgera i dał mu drugie życie. Stał się jeszcze bardziej niebezpieczny, nieprzewidywalny i groźny. Legenda powraca do świata czołgów! Ostatni Waffenträger!


Podczas dekady istnienia World of Tanks powstało wiele legend; jedną z nich jest epicka historia Waffenträgerów. Opowieści grozy o pradawnych potworach, opowiadane przez straumatyzowanych pancernych weteranów nowicjuszom na polu bitwy…to wszystko prawda. Te niszczyciele czołgów X poziomu były absolutnymi bestiami o niezrównanej niszczycielskiej sile. W pojedynku jeden na jednego Waffenträger mógł wyeliminować każdego przeciwnika w ciągu kilku sekund, a to dzięki swojemu automatowi ładującemu.

Należy zaznaczyć, że historia Waffenträgera jeszcze się nie skończyła. Istnieją pogłoski, że gdzieś istnieje jeszcze jeden pojazd, a dzięki wysiłkom kreatywnych, wytrwałych i zdolnych umysłów odpowiedzialnych za przywrócenie go do życia, stał się jeszcze potężniejszy od dawnych Waffenträgerów. Tak się składa, że posiadamy film, który udowadnia, że te pogłoski mają silne (i błyszczące) oparcie w rzeczywistości.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ju il

Lepiej by było jakbyście oddali Nam starego Wafelka, którego Nam zabraliście, a co do skrzynek, powielam słowa kolegi, szkoda kasy lepsze będą na święta

Gdd

Daremne te szafki, NIE opłacalny szit jeśli ktoś otwiera jedna parę razy

Jednak daleko tym do tych świątecznych. Szkoda trzeba czekać jeszcze 2msc na prawdziwe doładowanie KONTA gry za nieduże pieniądze A nie aktualnie pozbywać się sreberka, złota w idiotyczny sposób za mega marne nagrody I jeszcze gorsze premki