World of Tanks na konsolach rozpoczyna współpracę z Hot Wheels™

World of Tanks na konsolach rozpoczyna współpracę z Hot Wheels 

W partnerstwie z Hot Wheels, Wargaming na przyjemność ogłosić nowy, drugi sezon w World of Tanks na konsolach! Od 22 września do 7 grudnia szykuje się moc atrakcji spod znaku kultowej marki Hot Wheelsdla czołgistów!

Gracze bez przepustki sezonowej awansując na kolejne poziomy mogą liczyć na rozmaite atrakcje wliczając w to dni premium, doświadczenie, emblematy Hot Wheels czy złote, srebrne oraz brązowe skrzynie wojenne. Głównymi nagrodami jest możliwość zdobycia za darmo czołgów w klimacie Hot Wheels czyli T-34-85m i Tiger Shark Spähpanzer Tank! Gracze posiadający przepustkę sezonową mogą liczyć na powyższe nagrody oraz jeszcze więcej ciekawych maszyn do odblokowania taki ch jak Trailblazer Spahpanzer Tank, the Rodger Dodger E 75 TS, Tiger Shark Spähpanzer oraz Bone Shaker™ TS-5 – oczywiście wszystkie w unikatowej stylistyce Hot Wheels.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Oprócz nowej zawartości startuje również duży konkurs dla graczy z Europy i USA. Do wygrania są rozmaite nagrody fizyczne np. bluzy i koszulki World of Tanks oraz zestawy od Hot Wheels. Główną nagrodą będzie prywatne wydarzenie/impreza dla zwycięzcy w klimacie World of Tanks i Hot Wheels o wartości 10 000 USD. Ze względu na sytuację pandemiczną nagroda główna będzie do odebrania w ciągu 12 miesięcy. Co należy zrobić, żeby wziąć udział? Nic, czego byście już nie robili, czyli wystarczy grać, wygrywać, osiągać jak najlepsze wyniki, a pod koniec sezonu wszystko zostanie podsumowane i nagrody zostaną przyznane bazując na waszej aktywności w World of Tanks na konsolach.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Maciek330 pisze:

  Będą trzepać kasę z dzieci jeszcze bardziej

 2. ahahahah pisze:

  Upokorzenie dla Hot Wheelsów.

 3. Kekw pisze:

  No i teraz wiemy skąd się wzięły kołowce! xD

 4. Dziara pisze:

  A pctowcy mają tylko wyposażenie za „jedyne” 6500 golda

 5. Anonim pisze:

  zara niektorym zylka peknie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.