Stalowy Łowca 2020: Polowanie na stal trwa nadal

Dowódcy!

Czy zdołacie ponownie wyeliminować swoich przeciwników i wyjść zwycięsko z tej walki? Nasz ekscytujący tryb rozgrywki battle royale powraca w drugim etapie!

Etap 2. Stalowego łowcy

21 września, 2020, 07:00 CEST do 28 września, 2020, 04:00 CEST (UTC+2)

Przewodnik po Stalowym łowcy

Nagrody 2. etapu

Ruszajcie do Strefy 404 lub Arzagir 4.04 jako Weteran, Łowca lub Zwiadowca w jednym z pięciu związanych z wydarzeniem czołgów i użyjcie specjalnych umiejętności, aby poradzić sobie z przeciwnikami. Ostatecznie tylko jeden dowódca lub drużyna mogą zwyciężyć!

Wypełniajcie dzienne misje, aby zdobywać punkty Stalowego łowcy i odblokowywać różne poziomy nagród, a w tym unikalny styl 2D, obligacje, kredyty i wiele więcej.

Po osiągnięciu 15. poziomu otrzymacie specjalne nagrody: unikalny styl 2D * Miecz Ulla oraz żetony Ekspedycji. Każdy nowy etap przyniesie możliwość kupna jednego dodatkowego stylu 2D (Tarcza Ulla) w sklepie w grze.

Każdy etap będzie oferował inny zestaw stylów 2D.
Styl „Miecz Ulla”

Wielosezonowy styl przyznawany za osiągnięcie maksymalnego poziomu podczas II etapu Stalowego łowcy 2020. Został nazwany na cześć boga łowów w mitologii nordyckiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

————————————————————-

Styl „Tarcza Ulla”

— Wielosezonowy styl dostępny do zakupu podczas II etapu Stalowego łowcy 2020. Został nazwany na cześć boga łowów w mitologii nordyckiej.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Zaktualizowane misje dzienne

Stalowy łowca został zaprojektowany, by dać okazję na zdobycie nowych umiejętności i trenowanie strategii przetrwania, aby robić postępy w nowym rybie gry. Połączenie go z Ekspedycją i Linią frontu oznaczało dodanie dziennych misji, które pozwalały na postęp w celu zdobycia nagród Ekspedycji, przy zachowaniu ducha rywalizacji ze Stalowego łowcy. Podczas ustalania warunków dla dziennych misji opieraliśmy się na danych z zeszłorocznego wydarzenia. Teraz, po zakończeniu 1. etapu, mamy lepsze rozeznanie i jasno widzimy, że potraficie wypełnić pełen etap wyłącznie przez grindowanie, bez skupiania się na wymyślaniu taktyk czy ogrywania przeciwników.

Pragniemy zachować pierwotny cel tego trybu, czyli dążenie do bycia najlepszym, z wykorzystaniem całej swojej wiedzy i umiejętności. Dlatego postanowiliśmy dostosować warunki i nagrody misji bitewnych tak, aby lepiej odzwierciedlały naszą filozofię.

Rzućcie okiem na poniższe zestawienie.

Misja Dewastacja
Stara
Nowa
Warunek Zadać 3000 PW uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew. Zadać 4500 PW uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew.
Ograniczenia 5 razy na dzień 5 razy na dzień
Nagroda 200 punktów łowcy 100 punktów łowcy
Misja Zniszczenie
Stara
Nowa
Warunek Zniszczyć 1 lub więcej nieprzyjacielskich pojazdów w dowolnej liczbie bitew. Zniszczyć 2 lub więcej nieprzyjacielskich pojazdów w dowolnej liczbie bitew.
Ograniczenia Raz dziennie Raz dziennie
Nagroda 100 punktów łowcy 100 punktów łowcy
 

Żetony Ekspedycji i czołgi-nagrody

Do zdobycia do trzech żetonów Ekspedycji. Można je wykorzystać, by odebrać jeden z trzech ekskluzywnych czołgów-nagród IX poziomu.


Jak uzyskać dostęp do Stalowego łowcy

Kierujcie się do garażu Stalowego łowcy poprzez sekcję Ekspedycja w rozwijanym menu na prawo od przycisku „Bitwa”, a następnie:

 1. kliknijcie przycisk „Bitwa”, by grać solo
 2. stwórzcie specjalny, złożony z 3 graczy, pluton

W czasie trwania Aktu V 10. jubileuszu World of Tanks, możecie uzyskać dostęp do Stalowego łowcy klikając na obiekt 3D w Waszym garażu.

Wyposażenie Stalowego łowcy w Sklepie Wargaming

Chcielibyście ulepszyć swój sprzęt do grania? A może potrzebujecie czegoś, co ocali Was od odwodnienia i umili czas, gdy będziecie przedzierać się po zwycięstwo w grze? Sklep Wargaming ma dla Was wszystko, czego potrzebujecie, w ekskluzywnych ofertach Stalowego łowcy i po obniżonych cenach.

Kubek Stalowego łowcy Poduszka Stalowego łowcy Jubileuszowy fotel z limitowanej edycji
(pozostała ograniczona liczba)
Pakiet dowódcy KONIX
 

Ekskluzywny kubek i poduszka World of Tanks, Stalowy łowca, są teraz dostępne w sklepie, a wraz z nimi niesamowita 20% zniżka na urządzenia peryferyjne i limitowany jubileuszowy fotel!

POLUJ ZE STYLEM

Nie czekajcie! Zapasy są ograniczone, a oferty trwają do 28 września lub do wyczerpania zapasów.

Odwiedźcie stronę opisującą zasady tego specjalnego trybu bitwy, aby dowiedzieć się o nim więcej!

Przewodnik po Stalowym łowcy  

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. mrpatrycjusz pisze:

  Aha mało że trybu nie lubię to jeszcze trzeba dobrze i dłużej w to gówno grać. Chyba se daruje ten czołg szkoda moich nerwów na ten tryb jakby chociaż dali 200 pkt za zniszczenie 2 pojazdów to może bym zagrał i zrobił te misje. Na farta, że trafię do pierwszej 5 raczej nie mam co liczyć. W poprzednim etapie 2 razy byłem tylko.

 2. sernik pisze:

  To ile trzeba pkt na osiągnięcie 15 poziomu. 4500 czy 5500 pkt?

 3. Innnyy pisze:

  powalilo ich z zmiana misji bylo latwo 1100pkt z misji a teraz 600 na dzien i wyższe wymagania

  • Anonim pisze:

   wyzsze wymagania to nic. I tak co bitwe robilem 4-8k dmg a i pare raze blisko 15k mialem

  • Anonim pisze:

   To i tak sie wbija w 5h max, a masz 7 dni

   • Tkacz pisze:

    Chyba nie kumasz 🙁 Z misji dziennych masz 600 punktów, czyli za cały tydzień 4200. NIE MASZ SZANSY WBIĆ 15 POZIOMU – na niego trzeba 4500 punktów, a na to brak już misji! Tak więc kolejne misje, gdy masz 15 poziom to już całkowita ściema – skoro nie ma fizycznej możliwosci zrobienia 15ej 🙂
    Taka to tym razem niespodzianka i gigantyczna ściema WG 🙂

    • Adam pisze:

     Ale wiesz że są jeszcze punkty za dobry wynik w meczu, prawda? Oczywiście że jest możliwość zdobycia 15 poziomu, i to nawet całkiem łatwa, chociaż trudniejsza niż w poprzednim etapie

     • Tkacz pisze:

      Fakty – o punktach za 1-5 miejsce zapomniałem 🙁
      Zaś co do stwierdzenia ” i to nawet całkiem łatwa” pozwolę się nie zgodzić, choć to już kwestia indywidualnych umiejętności, które w moim wypadku są ‚średnie’.
      Ciekawe że w Linii Frontu jakoś Grid im nie przeszkadzał – zresztą nie było innej opcji – a tu podnieśli poprzeczkę 3-krotnie. Cóż – Ich serwery, Ich gra 😉

 4. Polish_badger pisze:

  W sklepie z poziomu gry macie zestawy czolgow premium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.