- Next story Najlepsze strzały №45
- Previous story Zgarnijcie pakiet bytowy „Dycha”!, cz. 2
Twitch.tv - Zurugula
Brak wierzchołka drzewka od:
-
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Serpentine”
21:28, 16 czerwca 2026
-
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Radar”
15:53, 15 czerwca 2026
-
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
-
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
-
8 nowych pojazdów w plikach Testu Publicznego wersji 2.3
19:47, 18 maja 2026
-
Object_Moon says:
Facebookowa Grupa Wot
Facebookowa Grupa WoWs
War Thunder na Facebooku
rykoszet.info
39 User(s) Online
Join Server





Czy nad pierwszym kółkiem po powiększeniu widać czujkę ruchy by dowódca jak się zbliży to zapalają się światła pozycyjne ?
Ulubiony czołg pomidorków.
Moge byc i pomidorkiem, ale nic tak geby nie cieszy jak one shot na calkiem rozjechanym celowniku…
@Bin4r wiadomo coś o teście publicznym czy jeszcze nic nie wspomnieli?
A co niby miałoby być w tym teście publicznym? Następnym razem pomysl, a potem pytaj się o test publiczny. Bo jak byś niezauwazyl to nic na razie nie zostało opublikowanego co mogłoby wejść na serwer w następnym update.
@Anonim nie wiem może można by było przetestować nową przepustkę bitewną nowe ulepszone wyposażenie 2.0 może jakieś malutkie poprawki lub nerfy w czołgach może też na przykład przeprojektowaną Granicę Imperium.
Jak na razie czekamy 🙂
Kjedy Defender?
Judro. Ja jusz ukradłem potfel babci i sobie kupie.
czy fartuchy boczne kadłuba na lisie zbieraja heaty za 0? czy to tylko taki wyglad wizualny…. wizualny psikus aby żec w wykonaniu WG
zbieraja za zero jak w cs59 i cs63
Nic nie zbieraja. https://tanks.gg/tank/cs-52-lis/model
W modelu kolizyjnym nie istenieja. haha
Dzieki, wygralem go w sumie przeciętny czolg wymaga doinwestowania
Autumn wind
Co to za kamo?
Autumn wind