Przepustka bitewna: unikalni Dowódcy, sezon 3

W przepustce bitewnej będzie mogli zdobyć jednego z dwóch unikalnych Dowódców.

Przedzieranie się przez postęp standardowy da Wam szansę na dostanie w swoje ręce dowolnego stylu lub dowódcy. Wszyscy posiadający ulepszona przepustkę, będą mogli również zdobyć drugi styl. Jeśli zakupiliście ulepszoną przepustkę, po prostu wybierzcie czołg, którego dowódca najbardziej przypadł Wam do gustu. Styl drugiego czołgu zostanie przekazany na Wasze konto później, bez dowódcy.

Nikolay Samokhin (tylko dla ZSRR)


— Doświadczony oficer bojowy, rozsądny, zawsze oddający przewagę racjonalnemu podejściu. Z łatwością dostosowuje się do każdych warunków, gdziekolwiek zaprowadzi go rozkaz – czy to garnizon na kole podbiegunowym, czy baza wojskowa na piaskach Afryki Północnej. Uwielbia hokej i łowiectwo podwodne, choć znalezienie na to czasu staje się coraz trudniejsze.

 

————————————————————-

Jack Reed (tylko dla USA)


— Jeśli poprosisz jego dowódcę o raport na temat Reed’a, najprawdopodobniej przewróci oczami i ciężko westchnie. Reed – urodzony buntownik, który jakimś cudem nadal przestrzega dyscypliny wojskowej oraz przepisów. Miałby teraz motocykl i Route 66 pod kołami – ale nie, musi smażyć się w czołgu i wykonywać kolejne rozkazy.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iBlackLagoon

Co ten rusek ma na głowie? Nic dziwnego, że dostali w dupsko w Afganistanie (rozpoczęli wojnę, a amerykanie musieli po ruskach stabilizować Afgan)

Pix

Drogie to, nie opłaca sie.

Nowy

Bardzo ubogie te style widać ze wg juz nie ma pomysłów. Na pewno nie kupię ulepszonej.

Misza

no tak, powinno być nasrane jak na straganie odpustowym …

Ja

Za to dodają coraz więcej KMów. Niedługo czołg będzie jedynie w formie bryloczka dopiętego do bezkształtnej abominacji, której nieuklidesowa geometria przyprawia o dreszcze złożonej z poskręcanych ze sobą KMów…

Paweł

Łykajcie baita dalej