Tank Rewards: Nowa, wrześniowa edycja

Na kanale WoT América Latina pojawił się filmik z wydarzeniami specjalnymi września i tym samym potwierdzono główne nagrody wrześniowej edycji Tank Rewards: amerykański T14, szwedzki Strv m/42-57 Alt A.2 oraz japoński Type 3 Chi-Nu Kai.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

45 komentarzy

 1. ...gal anonim... pisze:

  Panterę zrobiłem, jakieś inne lolki także, skorpion też wpadł. Dało się ? Dało. A teraz? Teraz to mam te TR w… wiecie gdzie. Zwyczajnie mi się nie chce grać tyle dla tych czołgów. Przedtem człowiek miał ochotę się zalogować do gry. W tym momencie nie mam ani ochoty ani nerwów. Jeżeli gracz (wieloletni) odwraca się od gry to jest to strata dla wydawcy a dla gracza zysk (zdrowie 😉 )

 2. Naj3bany misiek na dworcuu pisze:

  Fajnie ku**a że Strv już był. Świetnie

 3. Luko pisze:

  Nie wiadomo co w będzie w wierzchołku drzewa we wrześniu?

 4. Kris pisze:

  Wypowiem się na temat TR wcześniej jakoś dawałem rade bez problemu zdobywać czołgi z tego eventu mam skorpiona panterę, T14, RAM II Type 64 i pewnie cos tam jeszcze. Ostatnio jakoś nie ma szans na zdobycie jakiegokolwiek czołgu a to przez to ze trzeba siedzieć i grać te 30-40 bitew a czasami tyle nie wystarcza i być w top 10. Najlepsze zdobywanie było za czasów Skorpiona i M10/Pantera ponieważ tam można było je zdobyć w bardzo łatwy sposób ba nawet tych apteczek i reszty wpadało tyle ze później można było jeszcze na tym zarobić.

 5. Dupont pisze:

  Zastanawiam się tylko komu się chce nołlajfić dla takich czołgów

 6. Ponury pisze:

  A ktoś w ogóle zauważył że kupony zniżkowe za pośrednie etapy zniknęły?

 7. Anonim pisze:

  gdzie byli z tymi przepustkami i tank rewardsami misjami dziennymi 6 lat temu lub dalej bo co nie mogli tego wprowadzić po prostu mieli graczy i liczba pewnie ciągle rosła to po co się wysilać teraz od pewnego czasu coś się dzieje nie halo to i oferty różnego kalibru dają XD

 8. Anonim pisze:

  te maratony to tryb dla nolifów a teraz widzę że i z tank rewards chcą zrobić taką zabawę XD

 9. SpokoNara pisze:

  Tak, jest problem po zmianach, są świadomi tylko nie wiem kiedy naprawią – mam tak od 2 dni. Pan z supportu ma nadzieje ze punkty w międzyczasie nabite zostaną doliczone 😉 także na razie nie gram na rekrucie

 10. Anonim pisze:

  Przez tyle lat nic nie było a teraz nagle taki wysyp tych wszystkich ofert bo im frekwencja graczy spada gdzie byli z tymi wszystkimi ofertami kilka lat wcześniej pajace

 11. Anonim pisze:

  Dobrze mówisz kto to będzie robił jak co miesiąc będą podwyższać te punkty dadzą jakieś średnie lub przeciętne tanki , aż w końcu im wyjdzie że robiąc wszystkie punkty nie da się zrobić tak wymyślą haha to by było niezłe 😀 ja dzisiaj zagrałem 3 bitwy i 3 wygrane i zrobiłem dobre wyniki i już mi się dalej nie chciało randomy nudzą jak cholera zwłaszcza że ten MM jest do **** totalnie 15 0 norma jak nie będą wymyślać nowych trybów typu wyścigi czy te gluty na halloween to i 1000 takich bajerów jak tank rewards im nie pomoże i jeszcze utrudniają ciągle a czołgi jak wspomniałem średnie i przeciętne

  • stef bat pisze:

   Ja np mam w nosie robienie na siłę dla czołgu . Bardziej interesuje mnie doświadczenie x5.

   • Anonim pisze:

    Dokładnie mam to samo, miałem już tyle punktów uzbierane że wystarczyło by robić same 100-tki. Ale nazbieranie ich było męczarnia a w szczególności na misje w plutonach i mam wrażenie że zaproszenia nie dochodzą miałem 5 fragów i jeszcze 4 wrogów zostało wysłałem 5 zaproszeń potem już miałem 7 fragów a zaproszeń nadal nikt nie przyjął co najdziwniejsze ze znajomym zauważyliśmy że najlepiej wysyłać je pomidorom ( nie obrażając tu nikogo) ale jakoś dziwnym trafem od ostatniego TR 90% graczy z czerwonym WN8 ma zablokowane nagle przyjmowanie zaproszeń do plutonu .
    TR robię jedynie dla rezerw, kamuflażu i schematów i garaży.

  • Rysiu pisze:

   Jedno zdanie i jeszcze niazakończone kropką ,Ty chłopie to potrafisz.

 12. Papik pisze:

  Śledzia mam, nie powala…. Kaszana straszna.. Zastanawiam się więc między T14, a Japońcem… Kusi samuraj.

 13. glus1321 pisze:

  Miałem nosa, aby brać kamo do STrv

 14. Konrad pisze:

  To samo w ostatnich trzech brakło mi 10, 40 i 20 punktow a teraz 300 odpuszczę sobie bo grałem po 30 gier dziennie i nie ugralem wystarczył jeden dzień gapy

  • pumbelix pisze:

   Jeżeli grasz na tierach II-VIII to lepiej robić dziennie po 160 punktów (3 misje) przez 13 dni, 14 dnia 120 pkt (2 misje), reszta po 100.
   Jeżeli grasz na IX-X to można robić przez 16 dni po 150 pkt (2 misje) a reszta po 100.
   Zawsze zostaje Ci zapas dni, gdybyś zapomniał lub nie miał czasu w którymś dniu.
   Gram według tego schematu. Często mieszam, ponieważ jednego dnia gram na IX-X a następnego na niższych tierach.
   Trzymam się tego schematu od października 2019 i jakoś działa.

   • andrzej pisze:

    3 misje dziennie to w najlepszym przypadku 30 bitew. Czyli ok 3h grania. Nie każdy może sobie pozwolić, żeby przez połowę miesiąca grać 3h dziennie. Najlepiej to na 9-10 robić 3 misje to daje 190 pkt dziennie. Nie wiem dlaczego do 2-8 robisz 3 misje a na 9-10 już tylko 2.

 15. Anonim pisze:

  lol śledź dopiero co był

 16. Anonim pisze:

  Strv m/42-57 Alt A.2 nie maiłem więc się nie wypowiem, ale jako 6 tier to pewnie najbardziej się opłaca z tego towarzystwa. T14 to jest syf chyba, że gra na full gold. Type 3 Chi-Nu Kai już sprzedany, ale miałem na nim blisko 800 bitew i trzymałem niebieski kolorek oczywiście gra jak niszczarka z wieżą wystarczy dodać dobre camo stanąć w krzaczku i robimy damage. Pociski gold sporadycznie używany bo ten czołg posiada dobrą pene na zwykłej amunicji.

 17. colraginis pisze:

  Rzeczywiście, w pierwszych sezonach czołg wpadał na luzie, w ostatnich 2 brakowało paru punktow do 5 poziomu. Teraz nawet 4 nie ma. A jutro koniec. Szkoda tylko dni premium. Pzdr

 18. Taki tam pisze:

  Co za typ, nie chcesz grac to nie graj. Darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada

  • Kosa pisze:

   prości ludzie dostają ochłapy, nic nie warte,
   ale mają za to dziękować na kolanach litościwemu władcy, bo przecież za damo!

   • Anonim pisze:

    Dokładnie. Trzeba być naprawdę ograniczonym, by tak bezkrytycznie podchodzić do spraw, bo dali za darmo. Powiem swoje zdanie, że Valiant i A46 to słabe czołgi i zaraz pojawi się obrońca, że „Jak to tak! Jak śmiesz niewdzięczniku źle mówić o DARMOWYCH prezentach! Dali za darmo guano to masz je przyjąć i mówić, że to pyszny tort!”.

 19. Bratek pisze:

  Kolejny tankreward bez czołgu będzie. Nie ma sensu siedzieć godzinami i grać, a oni non stop będą podwyższać ilość punktów do zdobycia. Powinni się cieszyć że ktoś dziennie włącza ich gierkę. Takie ich działanie ma negatywny stosunek graczy do tej gry i z codziennego logowania zrobi się cotygodniowy, comiesieczny, coroczny, aż wreszcie przestaną w to grać. Co za imbe… im doradza? Kasa to nie wszystko.

 20. AgainLost pisze:

  Szkoda czasu bez spiny zrobię tyle ile samo się zbierze odbiore nagrody po drodze i siema

 21. Xee pisze:

  Ilość wymaganych punktów rośnie jak targety w korpo.

 22. Blady pisze:

  Ktoś jeszcze ma problem z naliczaniem punktów za program rekrutacyjny, po bitwie pokazuje ilość punktów ale w głównym panelu stoi w miejscu.

 23. WWG pisze:

  Znowu te same czołgi

 24. vAbrams pisze:

  XDDDDDDDDDDD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.