Gamescom 2020: Kompletny przewodnik po wydarzeniu

Dowódcy!

Trzy dni pełne niesamowitych streamów, fantastycznych prezentów od Twitch Drops oraz GLEAM i wypełnione pancerną akcją bitwy – wspólnie celebrujmy ducha gamingu! Szczegółowe informacje o World of Tanks @ gamescom 2020 znajdziecie poniżej.


Droga na Gamescom

Nasze specjalne misje, w których można zdobyć najnowszy styl Gamescom 2020 za darmo zbliżają się do końca! Pośpieszcie się, aby ich nie przegapić! Nie jesteście do końca zorientowani, o co w tym wszystkim chodzi? Dołączcie do streamu poprzedzającego gamescom na YouTube oraz Twitchu 27 sierpnia od 15:00 CEST do 19:00 CEST (UTC+2) z eekeeboo i Dwigt, zanim gamescom 2020 ruszy ze swoim wielkim inauguracyjnym streamem, o 22:00 CEST (UTC+2).

Droga się zamyka


World of Tanks – streamy gamescom 2020

28 sierpnia, od 15:00 CEST do 19:00 CEST (UTC+2)

Ruszmy z przytupem! Twitch Drops, czyli Wasza szansa na wspaniałe nagrody tylko za oglądanie streamów, będą na Was czekać już u samych bram i przez pozostałe dni tego wydarzenia! Jednak nie tylko na naszym kanale.

Odwiedzimy też Pancerny krąg, aby zobaczyć, jak daleko posunęły się poszukiwania szeregowca Brzęczyszczykiewicza. Aby zdopingować członków kręgu w ich ostatecznych wysiłkach, także na ich kanałach zostaną uruchomione Twitch Drops.

Nie spuszczajcie oczu z klasyfikacji Pancernego kręgu!

Do tego, przyjrzymy się z bliska nowej polskiej linii średniaków, a także zupełnie nowym czołgom, które pojawią się już niedługo! Nie przegapcie okazji, by podejrzeć przyszłość World of Tanks!

Poza wspaniałymi nagrodami z Twitch Drops, będziecie mogli zdobyć także wiele prezentów i niesamowitych nagród dzięki uprzejmości naszych zaufanych partnerów!


Sobota, 29 sierpnia, od 14:00 CEST do 19:00 CEST (UTC+2)

Sposób na Mary! Poznajcie naszą nową menedżerkę zawartości video, która niedawno dołączyła do naszego zespołu, Marie aka Germia! Z zapałem wypełniać będzie zadania jako świeża rekrutka podczas specjalnej unitarki World of Tanks. Dołączcie, by się przywitać i towarzyszcie jej w jej podróży ku staniu się prawdziwą dowódczynią, pod czujnym okiem i mentoringiem eekeeboo, rzecz jasna, co oznacza, że już wkrótce dziewczyna będzie wywracać czołgi do góry gąsienicami!

Uaktywnimy Drops, a także rozdamy więcej prezentów podczas streamu, który gwarantuje solidną pancerną akcję.

Jednak nie jesteśmy jedynymi streamującymi – członkowie Pancernego kręgu będą kontynuować swoja podróż, a my mamy dla Was specjalne streamy od Waszych ulubionych niemieckich twórców zawartości przez cały dzień!

  • Ohare & Mootality od 12:00 CEST do 13:45 CEST
  • AlexonFire & RagingRaptor od 14:00 CEST do 15:45 CEST
  • Kreilo & L4ny od 16:00 CEST do 17:45 CEST
  • Mailand od 18:00 CEST do 19:45 CEST

Przejmą oni nasz niemiecki kanał Twitch i przywrócą go do życia! Obserwujcie ten kanał, aby nie przegapić przyszłych streamów!


Niedziela, 30 sierpnia, od 14:00 CEST do 20:00 CEST (UTC+2)

To ostatni dzień, ale my nie zwalniamy! To Wasza ostatnia szansa, aby zdobyć gamescomowe Twitch Drops i wziąć udział w rozdawaniu prezentów przez GLEAM! Ukoronujemy także zwycięzców Pancernego kręgu, opowiemy o kolejnym wydarzeniu i sprawdzimy, czy Germia zdobyła swoje pierwsze paski!

W międzyczasie Keyhand przejmie kontrolę nad niemieckim kanałem i zakończy gamescom 2020 fantastycznymi bitwami World of Tanks!


Prezenty i fanty

Dzięki współpracy z naszymi ulubionymi markami oraz Sklepem Wargaming oferujemy Wam fantastyczne prezenty, fanty i nagrody w grze!

Twitch Drops

Twitch Drops dostępne od 28 sierpnia, 11:00 CEST, do 31 sierpnia, 01:00 CEST (UTC+2)

Im dłużej oglądacie oficjalne streamy z kanałów twórców zawartości Pancernego kręgu, tym wyższe macie szanse na zdobycie w prezencie koszulki gamescom 2020 oraz specjalnych stylów w grze i nagród. Czy znajdziecie się wśród szczęśliwych dowódców, którzy dodadzą wyjątkowo rzadki VIII Schwarzpanzer 58 do swojego garażu?

Wszystko o nagrodach Drops


Mnóstwo łupów z wysokich poziomów

Oglądajcie streamy, aby nie przegapić naszych prezentów GLEAM sponsorowanych przez Alienware & Eyesafe, AmazonPay, Cobi, Displate, Intel oraz SteelSeries!

Podjęliśmy współpracę z naszymi wspaniałymi partnerami , aby zaoferować Wam spektakularne nagrody. Podczas streamów będziemy rozdawać laptopy, złoto w grze, słuchawki i nie tylko!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

  1. Kacper_PL pisze:

    „przyjrzymy się z bliska nowej polskiej linii średniaków, a także zupełnie nowym czołgom, które pojawią się już niedługo” – to w piątek, piąteczek, piątunio nowe włoskie czołgi ciężkie… 😉

  2. Anonim pisze:

    Nie chce mi się czytać tych ruskich pierdół. Jest tu coś do zdobycia za free po za twitch srajm?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.