Stalowy Łowca 2020: harmonogram

Krótka informacja:

 • Etap 2. Stalowego łowcy 2020 rozpocznie się 21 września i będzie trwać przez jeden tydzień, do 28 września. Trzeci etap rozpocznie się w połowie października.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

14 komentarzy

 1. Kamillo pisze:

  Linia Frontu jest LEPSZA a najlepsza jest mapa Kraftwerk ! Stalowy Łowca to praktycznie wyścigi czołgów i zbieranie kolorowych ” dropsów „

 2. Maraskin pisze:

  Mój ulubiony tryb. 2 dni z zamkniętymi oczami. Super.

 3. Kiler pisze:

  Tryb jest bardzo przyjemny – 15lvl można wbić w ciągu jednego dnia ( po jednej wygranej bitwie skoczyłem 5lvli w górę). Niestety plutony są moim zdaniem denerwujące i nic poza tym, liczy się drop skrzynek, wyjechanie w trzech na jednego. Moim zdaniem bitwy w plutonie były by o wiele przyjemniejsze jeśli sojusznicy dostawaliby jakieś % od zebranej skrzynki np. Żółta skrzynia 300exp – dla sojuszników po 50-150exp. To by ułatwiło wbijanie wyższych poziomów w bitwie i wyrównało by szansę na wykazanie się w bitwie.

  • Anonim pisze:

   plutonów jest za dużo, zamiast 20 graczy mamy 10 plutonów po 3os co daje 30 graczy, grałem tylko raz w plutonie, po 1min najechały nas dwa sąsiednie plutony w sumie 6 traczy i w 2 min byliśmy w garażu

 4. Anonim pisze:

  chyba najfajniejszy tryb w grze, na LF musisz liczyć na innych tu skill i trochę szczęścia

 5. aaaa pisze:

  Wie ktos jaka jest rekompensata za zetony stalowego lowcy i linii frontu?

 6. XD pisze:

  Przyjemny i mega łatwy tryb (nareszcie typowy pod skilla). Na spokojnie w dwa dni 15 lvl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.