Gamescom 2020: Twitch Drops

Połącz, oglądaj, wygrywaj – trudno o łatwiejszy sposób na zdobycie nagród World of Tanks!


Dowódcy!

Gamescom 2020 przenosi się do sieci, a my podążamy za nim, niosąc ze sobą świetne transmisje na żywo i atrakcje online w weekend od 28 do 30 sierpnia! Oprócz świetnej rozrywki, emocjonującej pancernej akcji i, oczywiście, mnóstwa prezentów , przywracamy również Twitch Drops!

Podstawowe kroki, które trzeba uczynić, by wziąć udział w gamescom Twitch Drops w World of Tanks

Od 28 do 30 sierpnia

1. Połącz konta (kliknij, aby dowiedzieć się jak)

2. Oglądaj streamy

3. Wygrywaj nagrodyGdzie i kiedy złapać się na gamescom Twitch Drops

Na naszych oficjalnych angielskich i niemieckich kanałach Twitch, a także u niektórych twórców zawartości wymienionych poniżej.

Wstępny test podczas Tankfest Online okazał się wielkim sukcesem, dlatego przywracamy ten format, a nawet rozszerzamy jego formulę. W tym miesiącu ogłosiliśmy najnowsze wydarzenie Pancerny krąg i uczestniczących w nim twórców zawartości. Walka o dominację w polskich czołgach średnich zakończy się w ciągu trzech dni podczas gamescom 2020. Aby zmotywować członków klubu do ostatecznego wysiłku oraz dać Wam jeszcze większą szansę na wygranie wspaniałych nagród, Twitch Drops będzie dostępny nie tylko dla naszych oficjalnych kanałów Twitch, ale także dla kanałów twórców treści!

Nie macie pewności, czy streamer ma ofertę Twitch Drops? Szukajcie odpowiedniej informacji pod ich streamem – enabled

Dalsze szczegóły i harmonogramy transmisji podamy bliżej daty rozpoczęcia wydarzenia, ale już możemy powiedzieć, że czeka Was wspaniała pancerna akcja, nowe niespodzianki i wiele więcej.

Jeśli więc jeszcze tego nie zrobiliście, połączcie swoje konta Twitch i Wargaming, aby mieć szansę na otrzymanie niesamowitych nagród.

Co będzie można zdobyć?

Ważne: Każdy Twitch Drop przypada raz na konto! Uzyskanie zwykłych zdobyczy jest gwarantowane (1, 2 oraz 3), w zależności od ilości czasu spędzonego na oglądaniu streamów. Otrzymacie powiadomienie Twitch po tym, jak zdobycz zostanie dodana do Waszego konta. Wszystkie Twitch Drops, z wyjątkiem 1., można znaleźć w grze, ale dostawa nie następuje natychmiast i może zająć trochę czasu. Jeśli jesteście już zalogowani do gry, wylogujcie się i zalogujcie ponownie.

Zwykła zdobycz 1: koszulka World of Tanks gamescom 2020

Lubianą tradycją stała się już premiera okolicznościowej koszulki World of Tanks, dostępnej wyłącznie na targach gamescom. Chociaż w tym roku nie jesteśmy w stanie rzucić ich w tłum, znaleźliśmy sposób na ich rozdanie, za sprawą wsparcia Wargaming Store.

Dołączcie do dowolnego streamu na ponad 30 minut, aby automatycznie wziąć udział w specjalnej loterii i mieć szansę na wygranie koszulki!

Zapasy są ograniczone do 2020 sztuk, więc aby było możliwie najsprawiedliwiej, każdy, kto ogląda transmisję przez co najmniej 30 minut, będzie miał taką samą szansę na ich zdobycie. Otrzymacie specjalne powiadomienie Twitch potwierdzające Wasz udział w loterii. Nie będzie to jednak równoznaczne z tym, że w niej wygraliście. Szczęśliwych zwycięzców wylosujemy po zakończeniu gamescom 2020. Otrzymacie e-mail, z którego dowiecie się jak odebrać nagrodę za pośrednictwem Wargaming Store. Nic nie zapłacicie za wysyłkę , a obowiązywać będą standardowe ograniczenia sklepu Wargaming Store!

Ważne: Zezwólcie na kontakty przez e -mail lub komunikator w swoim profilu gracza, aby otrzymać wiadomość z dalszymi informacjami o możliwym sposobie odebrania koszulki w przypadku wygranej!

Zwykłe zdobycze 2 i 3: Style i zestawy demontażowe

Chcielibyście pokryć swoje ulubione czołgi świeżą warstwę farby lub dostosować je do swojego stylu gry, używając nowego wyposażenia?

Gwarantowane zdobycze. Im dłużej oglądasz, tym wspanialsza nagroda:

  • styl gamescom 2018 oraz 10 Czekolada!
  • eksluzywny styl Dzień Waitangi!

Uniwersalny styl upamiętniający Dzień Waitangi – święto narodowe Nowej Zelandii. 6 lutego 1840 r. przedstawiciele Korony Brytyjskiej i wodzowie Maori podpisali Traktat Waitangi, uznawany za dokument założeniowy Nowej Zelandii.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Epickie zdobycze

Tak jak ostatnim razem, ci z naszych widzów, którym dopisze szczęście zostaną uraczeni specjalną zdobyczą! Tym razem będziecie mieli szansę, by zabrać VIII Schwarzpanzer 58 wprost do domu*!

Dostępna jeden raz na konto. Jeśli otrzymacie czołg, który już posiadacie, dostaniecie rekompensatę w kredytach.

Bacznie śledźcie nasz portal, aby uzyskać więcej informacji na temat World of Tanks i gamescom 2020 i nie przegapcie swoich zdobyczy od 28 do 30 sierpnia.

PRZYBYŁEM, ZDOBYŁEM I RUSZYŁEM (DO BOJU)


Nadchodzi więcej łupów!

Oprócz Twitch Drops, będzie cała masa fizycznych nagród do wygrania, a to dzięki GLEAM. Wśród nich znajdziecie zestawy słuchawkowe Steelseries, gadżety Cobi, plakaty Displate, przedmioty od AmazonPay, procesory Intela i wreszcie komputery gamingowe Alienware.

Dalsze szczegóły o tym jak wziąć udział zostaną opublikowane na portalu bliżej daty rozpoczęcia gamescom 2020 i oczywiście na żywo na oficjalnych kanałach WoT Twitch podczas trwania wydarzenia.

Twitch Drops FAQ
Czym są Twitch Drops?

Twitch Drops (zdobycze) są nagrodami przyznawanymi tym, którzy oglądają specjalne kanały na Twitch. Aby spełnić warunek ich otrzymania, konta Wargaming.net i Twitch muszą być połączone.

Jak długo muszę oglądać kanał Twitch World of Tanks, by otrzymać zdobycz?

Nie możemy podać Wam tutaj żadnych szczegółów, ale musicie wiedzieć, że im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse.

Skąd mam wiedzieć, że otrzymałem Twitch Drop?

Otrzymacie powiadomienie na Twitchu, w zakładce powiadomienia, jak również powiadomienie w grze na dole ekranu, kiedy będziecie w garażu. Jeśli znajdujecie się już w grze, może być konieczne wylogowanie się z niej i ponowne zalogowanie, by otrzymać powiadomienie i zdobycz.

Czy mogę otrzymać Twitch Drops, oglądając archiwalne (nagrane) transmisje?

Nie. Tylko oglądanie transmisji LIVE jest brane pod uwagę, gdy chcecie otrzymać Twitch Drops.

Czy będzie więcej możliwości na otrzymanie Twitch Drops?

W przyszłości jest szansa na kolejne Twitch Drops. Wypatrujcie ogłoszeń na naszym portalu.

Ile Twitch Drops mogę otrzymać?

Każdy Twitch Drop można zdobyć tylko raz na konto.

Istnieją rózne typy Twitch Drops. Czy mam takie same szanse na zdobycie każdej z nich?

Nie. Zwykłe zdobycze są gwarantowane po obejrzeniu transmisji przez określony czas. Ale epickie zdobycze nie są gwarantowane i występują znacznie rzadziej.

Skąd mam wiedzieć, że streamer ma ofertę Twitch Drops?

Możecie zobaczyć, że oferta Twitch Drops jest włączona dla kanału poprzez informację na stronie kanału, a także na stronie przeglądania.

Gdzie szukać więcej informacji na temat Twitch Drops?

O Twitch Drops możecie poczytać w dziale pomocy samego Twitch tutaj.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

  1. Patryk pisze:

    Aż chcę się przenieść do 2030 zobaczyć co wg da na 20 lecie

  2. KEK pisze:

    Chodzcie rozdamy czolg ktory juz wszyscy maja. To w koncu 10-lecie WOT XD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.