Wareg – rendery, cz. 2

Autor: Maksim Bondarik, Artstation

— Ten czołg złożony ze spisanych na straty części i podzespołów z przeróżnych fabryk produkujących czołgi stanowi poważne zagrożenie dla każdego pojazdu przeciwnika. Prawdziwego potwora można stworzyć na samym polu bitwy, za nic mając projekty i dokumentację techniczną.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. ziomek pisze:

  witam do kiedy mozna wydawac monety jubileuszowe ??? nigdzie nie ma informacji o tym

 2. punish111 pisze:

  Tak ciekawości zapytam, czy ktoś jeszcze z was płaci na tą grę? Pograłem dzisiaj po 2 latach przerywy i muszę stwierdzić, że to jest dramat a nie dawny wot. Ogrom nowych premek, arty tłuczą jak szalone, jakieś samochodziki kręcą bączki, do tego dwulufowe dziwolągi, a na dodatek widać, że rezultat bitwy ustawiony jest jeszcze zanim tą zaczniemy – niewyjaśnione pudła i hity za zero (co bitwę wcześniej nie miało miejsca) i już np kilku strzałach wiem kto ma tą bitwę wygrać.

  • Anonim pisze:

   patrząc z perspektywy czasu co było 2,4, 8 lat temu a teraz to masz rację – jedna wielka linia pochyła w dół . Co do kupowania to kiedyś tak obecnie nic nie kupuję w sklepie premium bo nie warto . Przesadna liczba graczy nie ważne na którym tierze włącza „2” pancerze są tylko teoretyczne mm oraz rng robią chore żniwo a długość bitwy niedługo osiągnie aż 3,5 min .

 3. Nowy pisze:

  Na co wydać te monetki jubileuszowe?

 4. ShotoKamen pisze:

  Co to za komuszy czolg? Dzieci tez ma przyczepione ma przodzie jako dodatkowy pancerz jak to komuchy ruskie mieli w zwyczaju na wojnie i zgwalcone kobiety?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.