World of Tanks na gamescom’ie 2020: Dołączcie Do Akcji!

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Gamescom 2020 jest już tuż za rogiem! Dołączcie do nas na tym w wydarzeniu, które tym razem odbędzie się w pełni online, znajdziecie tam mnóstwo streamów i całą masę ciekawych aktywności, zaczynając już od 27 Sierpnia! Aby sprawić, że cała sprawa będzie trochę słodsza, wypełniajcie misje Droga Na Gamescom, aby zdobywać fantastyczne nagrody, między innymi nowy styl gamescom 2020! Pssst… Bądźcie na bieżąco, ponieważ niedługo będziemy dzielić się z Wami informacjami na temat giveawayów sponsorowanych przez Sklep Wargaming, AmazonPay, Steelseries, Cobi, Displate, Intel, Alienware i wiele więcej!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wampir_weles

Trochę poza tematem… Nowe – stare czołgi dla armii rosyjskiej 😀
https://www.wnp.pl/przemysl-obronny/rosyjska-armia-otrzymala-piec-60-letnich-czolgow,413490.amp

Oldfashionedtankist

CZym się WG chwali… że będzie na Gamescom’ie okłamywać ludzi jaka to cudna gra…i szukać jeleni… Lagi są teraz nie do zniesienia, mechanika po prostu dno… na 10 urodziny pokazali że nie mają pomysłu na drugą „10” … czyli… markietingiem chcą omamić „nowe mięso armatnie”.

Anonimowo

kup internet jak masz lagi. Nie podoba ci sie gra? To co ty w ogole tutaj robisz?

Anonimowo

Co do internetu to potwierdzam zmień dostawcę graj na kablu a nie na lapku tylko stacjonarce chyba że lapka masz za 8 – 10 tysi.
A co do reszty trzeba poczekać aż WG trafi kryzys i zaczną poprawiać fair play w grze

Killer

Sam internet to nie wyszystko co z tego ze masz swiatlowod 300mb jak serwry wota sa do **** ustawione

Anonimowo

Jakoś ja nigdy nie mam lagów, standardowy kabel od multimedii

Anonimowo

Też nie mam większych problemów z połączeniem i stabilnością. Od czasu do czasu tylko net zaświruje, złapię DC. A tak to mam drewniany net 10 Mbps z Orandż który większość czasu stabilnie działa. Może to też kwestia samego operatora i lokalizacji. Może są jakieś dziwne przekierowania porobione i dlatego takie cuda. Sprzęt komputerowy to raczej drugorzędna sprawa. Jak jest za słaby to się nie zdziwię, że gra może szarpać, bo nie jest zwyczajnie w stanie obsłużyć aż tylu danych. Niemniej nie widziałem problemów nigdy na sprzęcie, który był w stanie wyciągnąć stabilne 60 klatek.

Nie czym, a jak

Laptop za 2k sprzed 4 lat, internet 10Mb bezprzewodowy. Niebieskie staty i top 50 klan. Pozdrawiam