50% cashback w WoT Blitz w App Gallery!

Do 30 sierpnia trwa promocja, w ramach której dokonując zakupu w World of Tanks Blitz pobranego z AppGallery, otrzymasz zwrot 50% wydanej kwoty!

Aby otrzymać zwrot wydatku w postaci Punktów Huawei, należy pobrać World of Tanks z AppGallery, a następnie dokonać zakupu dodatkowych elementów w grze. Zwrot będzie równowartością 50% zapłaconej kwoty, wyrażonej Punktami Huawei. Kampania potrwa do 30 sierpnia godz. 24:00 – w tym czasie możesz dokonać nieograniczonej liczby transakcji na nielimitowaną kwotę!

Prosty przykład:
1. Pobierasz WoT Blitz przez AppGallery i wydajesz w grze 10zł
2. Dostajesz 5 Huawei Points wartych 5zł, do wykorzystania w AppGallery i wszystkich grach/aplikacjach w niej dostępnych! 🙂

Pamiętajcie o zalogowaniu się do ID Huawei przed zakupem!  Punkty zostaną przesłane na konto natychmiast po zakupie. Aplikacja AppGallery jest dostępna dla wszystkich użytkowników telefonów z Androidem!

Nie jesteście pewni, czy chcecie spróbować Blitza? Zapraszam na stream jutro (20.08.2020) o 20:00! Przyjdź i przekonaj się, czy warto dać tej grze szansę! https://www.twitch.tv/zurugula

Link do kampanii i pobrania AppGallery: [TUTAJ]

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments