Wersja 1.10.0.1: Zamiana pojazdów

Trade-in znów dostępny.

Dzięki remik 🙂

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Aemiks cedece pisze:

  Warto na coś wymienić AMX CDC ? Mam 4200 golda.

 2. aha pisze:

  Nie miały byc wszystkie czolgi premium za golda? np defender za 9.8k?

  • Ile razy? pisze:

   Ludzie ile razy można tłuc ten temat. Każdy czołg premium/specjalny ma swoją cene w złocie która określa np. ilość kredytów które dostaniesz po sprzedaniu go lub jesłi jest za golda to po prostu kwote za jaką możesz kupić dany czołg. Nigdy to nie znaczyło że defender czy ebola itp. będą do kupienia za golda.

 3. Z pisze:

  Zastanawia mnie taki jeden słaby czołg pilot 1, nigdzie go nigdy nie ma. Aż się zastanawiam, czemu?

  • Killer pisze:

   Byl w maratonie po cichych nerfach ludzie przestali nim grac

   • Anonim pisze:

    po cichych nerfach XDDD ten czolg nigdy nie wymiatal, to i ludzie nim nie graja. 10 lat gry. A dalej zadnych dowodow na te cale zle wg

    • minonA pisze:

     Jak jesteś gimbem w stylu „XD” to jak możesz zauważyć, że czołg z dnia na dzień staje sie inny ? dziś wszystko trafia jest celny, a z dnia na dzień sieje kalafiory na skupionym celowniku gdzie kiedyś na skupionym 95% pocisków wchodziło ? gdyby tak nie było ludzie by nie pisali tak, ale ty g@moniu „XD” i tak tego nie zauważysz, nawet za kolejne 10 lat i na takich żerują właśnie, a teraz leć do sklepu i kup nową premkę bo multi mówił, że jest op ty fr@jerze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.