10-lecie World of Tanks: rocznicowe zestawy już tu są!

Tym razem oficjalnie z portalu WoT 😉


Dowódcy! Jesteście gotowi na ostatni akt obchodów 10-lecia naszej gry?

Akt V: Nowe Horyzonty, który rozpoczyna się 17 sierpnia, wyznacza wielki finał naszej imprezy urodzinowej. Czas wykorzystać tę okazję i dostać w swoje ręce dwa olśniewające pojazdy premium: VIII Lorraine 40 t  VI T78 , a każdy z własnym wyjątkowym stylem 2D. Każdemu z tych przerażających łowców towarzyszy unikalny, usuwalny styl, który odnosi się, z przymrużeniem oka, do historii danego czołgu.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Poza unikalnym stylem dla każdego pojazdu, nowe rocznicowe zestawy oferują dodatkowy wielosezonowy wyglądZmysł orientacji Mk. V — złożony z fragmentów minimap World of Tanks ze wszystkich pięciu tematycznych aktów. Ta wersja tego stylu składa się z łatwo rozpoznawalnych elementów pochodzących z następujących map dla bitew losowych:

 • Granica imperium (fragment pustynny)
 • Mińsk (fragment letni)
 • Lodowiec (fragment zimowy)
Spersonalizowany wygląd Zmysł orientacji Mk. V, a także elementy personalizacji ze wszystkich pięciu aktów, będą dostępne w Sklepie jubileuszowym w czasie trwania jubileuszowego wydarzenia. Zostaną one usunięte ze sklepu, a jubileuszowe monety znikną z Waszych kont 12 października, więc nie zapomnijcie wykorzystać swoich nagród przed tą datą! Wszystkie jubileuszowe przedmioty, które zakupiliście pozostaną z Wami na stałe.

Sprawcie sobie wybrany przez Was zestaw i dodajcie tych legendarnych stalowych wojowników do garażu!

ZDOBĄDŹ TE SŁAWNE POJAZDY

Jeśli zabrakło Wam monet, aby zdobyć upragnione nagrody, możecie nabyć zestawy rocznicowe, zawierające złoto oraz jubileuszowe monety. Możecie wymieniać złoto i monety na cenne przedmioty w grze oraz zachwycające personalizacje w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze. Wybierzcie z trzech poniższych zestawów:

 • 5000 szt. złota i 100 jubileuszowych monet
 • 8750 szt. złota i 200 jubileuszowych monet
 • 12 500 szt. złota i 300 jubileuszowych monet

KUP ROCZNICOWE ZESTAWY

Finałowy akt odblokował też wspaniałą ofertę w Sklepie Wargaming. Odwiedźcie go, aby załapać się na jedną z niesamowitych jubileuszowych paczek. Są one wypełnione po brzegi odzieżą i sprzętem World of Tanks, które wypełnią serce każdego dowódcy radością! Do tego paczka dostarczana jest za darmo i znajdziecie w niej dodatkowy prezent-niespodziankę!

Nie zwlekajcie; prezent-niespodzianka dostępny jest jedynie z zamówieniami złożonymi przed 30 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Rzućcie okiem także na dodatkowe oferty jubileuszowe, takie jak robiący wrażenie pamiątkowy fotel gamingowy. Oczywiście, nowa edycja jubileuszowych kubków i poduszek z grafikami jest dostępna już teraz!

ZAMÓW TERAZ

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Zibi pisze:

  Witam pytanie z innej beczki . Wykonuje misje rekrutacyjne jeżeli nie zmieszczę się w podanym czasie to utracę postępy ? Czy będę mógł kontynuować aby dostac czołg premium ? Czy w takim przypadku ja i rekruter dostaniemy czolgi premium za wykonanie kontraktu ?

 2. Nazwa pisze:

  Ale ten valiant to serio jest syf xD

 3. Tutejszy pisze:

  Opłaca się kupić lorrke?

  • Anonim pisze:

   Mam ją od dwóch lat, ponad tysiąc bitew i ogólnie jest tak: jeśli masz szczęście to jest świetna, taki mobilniejszy amx 50 100 z 4 pociskami
   Jeśli szczęście nie masz to choćbyś chciał to działo walnie takie kalafiorki że szok

   * Ogólnie lepiej nie liczyć na to że wejdą 4 pestki bo się można przeliczyć xd

 4. Hehe pisze:

  Ten fotel bym kupil jakby kosztował z 200 zl bo moze tyle jest realnie wart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.