Sklep jubileuszowy: Nowe elementy personalizacji

Zbiór wszystkich elementów personalizacji możliwych do zdobycia w Akcie V wydarzenia: emblematy, inskrypcje, naklejki oraz zestawy stylizacyjne.

Emblematy
Niebezpieczeństwo pożaru!
Incognito
Mapnik
BDR G1 B
BDR G1 B (Zdobyczny)
Czołgista kawaii
Inskrypcje

Stalowy łowca 2019
Operacje świąteczne 2020
Ten nie przeszedł!
Ten nie przeszedł!
Trafienie krytyczne!
Trafienie krytyczne!
Otworzyć ogień!
Naklejki

Mińsk (reprodukcja)
 
— Oto miasto, gdzie wszystko się zaczęło. W zasadzie to jest forma rekurencji: najpierw w Mińsku powstały wirtualne czołgi,
a teraz w wirtualnych czołgach powstał wirtualny Mińsk.
Portret Elzy
 
— „…i tyle lodowych rzeźb, ile się da. Nie masz pojęcia, jak bardzo upiększą one Twoje podwórko. Ustawimy je tutaj i tam. Oświetlenie spowoduje, że będą wyglądać absolutnie oszałamiająco.
Będzie magicznie. Twoi sąsiedzi zzielenieją z zazdrości. Hej Ty, pomóż im przesunąć tą skrzynię. Tak, ze wszystkich sił, bądź jak lodowiec – wiesz, że mnie to przyprawia o dreszcze.
I ostrożnie z pirotechniką. Nie za dobrze się czuję w pobliżu otwartego ognia.”
Portret Aleksandry
 
— „Twoje mieszkanie jest takie przytulne! Dziadek mówił, że tu przyjdziesz. Ale czy nie przeszkadza Ci ten hałas? Nie przekonują mnie fajerwerki. Cały las się trzęsie, a zwierzęta uciekają.
Lepiej zamiast tego posłuchać szeptów natury… Jak szeleści śnieg i jak wiatr śpiewa w gałęziach drzew…
W każdym razie muszę już iść. Moja mama mówi, że w towarzystwie śmiertelników trzeba być ostrożnym.”
Portret Holly
 
— „Nie-do-wiary, to było niesamowite! Dwa zwody i oszałamiające wyrównanie! Mój głos jest zupełnie zdarty. Cześć, jestem Holly. A Ty? Zresztą, nieważne. Uff, niech no odzyskam oddech.
Wow, czy to jest M2? Mogę trochę postrzelać do puszek? Proszę, proszę, proszę! Nigdy tego nie próbowałam i jestem pewna, że sobie świetnie poradzę.”
Portret Ady
 
— „Cieszę się, że Cię widzę. Zrobiłam trochę ciastek z wróżbą, więc częstuj się. Naprawdę osobliwa rzecz: prezent, który pozwoli Ci zajrzeć w przyszłość. ‘Przed Tobą długa droga.’ Zawsze tak jest, prawda?
Muszę powiedzieć, że podziwiam Twoje dekoracje. Większość ludzi powiedziałaby, że to nie jest odpowiednie miejsce, ale kwiat, który kwitnie w trudnych warunkach, jest najrzadszy i najpiękniejszy ze wszystkich.”
Schemat
 
— Technicznie rzecz biorąc, schemat to nie rysunek, ale niebiesko-fioletowy wydruk na papierze fotoczułym, powstały w procesie druku cyjanotypicznego.
Inżynierowie wykorzystywali ten sposób przez dużą część XX wieku jako prostą i tanią metodę produkcji kopii rysunków, które nazywano schematami (ang. blueprint).
Lewy futbolowy
 
— To nieunikniona prawda. Pomimo wszystkich umiejętności i powziętych środków ostrożności wynik jest zawsze ten sam: piłka przebija szkło.
Pizza Progetto
 
— Gdy spróbujesz tej odżywczej przekąski, doświadczysz czegoś dość dziwnego. Każdy kawałek poprawi Twój włoski i sprawi, że zaczniesz mówić jak prawdziwy Włoch.
Ale pamiętaj… efekt zanika, gdy skończysz pizzę. Arrivererci!
Lubię, gdy…
— … wchodzisz do bitwy pojazdem z cienkim i kruchym pancerzem, który można przebić bawet nie celując w słabe miejsca. Zasubskrybuj i kliknij dzwoneczek, by być na bieżąco.
Kucharz
— Filar każdej jednostki wojskowej, klej, który scala wszystko i zapobiega totalnemu rozkładowi… Każdy solidny kucharz przestrzega dwóch prostych zasad:
ostrożnie z sodą i lepiej niedogotować, niż przedobrzyć.
Bez spinki
— Każda bitwa jest jedyna w swoim rodzaju, więc nie martw się, wszystko się ułoży. Graj spokojnie, albo w pośpiechu. Wybierz sam.
Zawsze znajdzie się mnóstwo lokalizacji do wyboru i jakieś działo, by odstrzeliwać punkty wytrzymałości przeciwnika.
Agent Hellcat
— Gdybyśmy mieli być wierni gatunkowi, to ta naklejka powinna być czarno-biała z ulewnym deszczem w tle. Wyobraź sobie ponury monolog pełny epitetów, mówiony głosem znużonym i przepełnionym beznadzieją.
Pudełko z nagrodami
— Nie potrzebne, ale szkoda wyrzucić. Mój garaż ma wystarczająco dużo miejsca, by pomieścić te wszystkie zasłużone, zdobyte w pocie czoła nagrody z różnych wydarzeń w grze.
Dublet
— Uzbrojony? Jak to: uzbrojony? Niby w co? Gąsienice, pancerz, kamuflaż, trypleks…? Jak myślisz, w co będą uzbrojone te radzieckie czołgi ciężkie? Dwa dymiące działa, głuptasku!
Przyczajony tygrys
— To idealna taktyka zwiadowcza dla Prochorowki. Powoli, metr po metrze, jechać przez zarośla aż do sektora K-1. Oj! A cóż my tu mamy? Pluton nieśmiałych i przestraszonych czołgów Mouse!
Ukryty smok
— Po długiej i zaciętej bitwie, na Twojej drodze ku bazie przeciwnika, z punktami wytrzymałości, które nie rokują przetrwania nawet najlżejszego zadrapania, nie ma nic bardziej orzeźwiającego
niż odkrycie w pełni sprawnego czołgu przeciwnika, który jakimś cudem zachował wszystkie swoje punkty wytrzymałości.
Zestawy stylizacyjne

Styl „Kolczasty pancerz” dla czołgu T78

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

T78 to lekki pojazd zupełnie nieprzystosowany do taranowania. Ale krążą legendy, że gdy zastosuje się ten styl, każda stłuczka okaże się tragiczna dla przeciwnika. I o ile lubimy legendy, to szczerze odradzamy ich testowanie w rzeczywistości.

Styl „Chasseur de Carton” dla czołgu Lorraine 40 t

— Unikalny styl, który można dostać w trakcie wydarzenia z okazji 10. jubileuszu.

Pamiętaj, to tylko zewnętrzna powłoka. Mądrze jest wprowadzić przeciwnika w błąd eleganckim rozwiązaniem, ukrywającym półmetrowy pancerz… Przynajmniej tak twierdził kierownik sprzedaży przed kupnem. Tak czy inaczej – to nie jest kamuflaż do wykorzystania w deszczowy dzień.

Zestaw stylizacyjny “Zmysł orientacji Mk. V”

— Wygląda znajomo, nieprawdaż? Ten uniwersalny styl dyskretnie przypomina Ci o potrzebie spoglądania na mapę. Wiesz, od czasu do czasu. Sytuacja taktyczna zmienia się co minutę, więc patrz na mapę!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper_PL

Mogli zrobić jakąś naklejkę dotyczącą husarii… 😉 Zrobili “Pizzę Progetto”, więc czemu nie zrobiliby husarii… xd 🙂 😛

Ja

Przerwa techniczna jest z tego co pamiętam w poniedziałki i czwartki od 7 do 8 rano.

Anonimowo

A no nie działają

krzysiek

czy wam tez servery nie działają ?

Anonimowo

A do której mają być serwery niedostępne?

Patryk

Znowu serwery padły

wotan

Aktualizacja

Nazwa

Bruh