Ostatnie spojrzenie w przeszłość World of Tanks EU


Dowódcy!

To już koniec … naszej serii filmów „Once upon a time… World of Tanks”. Ale nie martwcie się, World of Tanks zostaje z nami, ale ponieważ nasze świętowanie 10 lat pancernych akcji gwałtownie się zbliża, przyglądamy się, już po raz ostatni, osiągniętym w Europie kamieniom milowym w naszej grze.

Bez Was nie byłyby to możliwe. Dziękujemy, że wybraliście się z nami na tę przejażdżkę. Przyjrzyjcie się niektórym z atrakcji z lat 2019 – 2020 i niech będą one dowodem na to, że wydarzeń, emocjonującej rozrywki i promocji w World of Tanks nigdy nie zabraknie.

Nie zapomnijcie zasubskrybować naszego kanału YouTube, aby nie przegapić żadnego z naszych filmów.

Zespół Wargaming Europe jest ogromnie wdzięczny za Wasze wsparcie! Niech RNG zawsze będą Wam przychylne!

Przegapiliście poprzednie odcinki? Obejrzyjcie je tutaj: 2013–2014 2015–2016 2017–2018

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. polish_badger pisze:

  Witam! Szukam osoby która zrobi dla mnie program rekrutacyjny ( jeden lub dwóch ). Robisz program sam. Chętna osoba proszę o priv na czacie wota

 2. Anonim pisze:

  Więcej złotej amunicji oraz modów a bitwa będzie się kończyła zanim na dobre się rozpocznie co na pewno zatrzyma starych graczy przy produkcji i zwerbuje nowych GJ WG 🙂

 3. Anonim pisze:

  Raczej 10 nowych nerfów wymuszających mikro a raczej makro płatności 😛

 4. rakrtat pisze:

  10 lat za nami, a co przed nami? 10 lat nowoczesnych czogów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.