Ciachnęliśmy ceny wszystkich pojazdów premium poziomów VI–VIII!, cz. 2

Krótki komunikat z portalu WoT:

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, doświadczamy obecnie problemów technicznych z połączeniem internetowym w naszym głównym dziale rozwoju gry w Mińsku na Białorusi. Zważywszy na to, zmuszeni jesteśmy przełożyć publikacje V Aktu w ramach 10. jubileuszu World of Tanks. Podjęliśmy tę decyzję, by móc zapewnić Wam wysokiej jakości wsparcie i możliwie najlepsze wrażenia podczas wydarzenia.

Obniżka cen pojazdów premium poziomów VI-VIII również została przełożona i nie nastąpi we wcześniej ogłoszonym terminie. Ceny tych czołgów zostaną zmienione później, o czy Was poinformujemy.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

26 komentarzy

 1. Hebius pisze:

  Nie. Nie warto. Nawet złotówki. Przede wszystkim za dodanie do tej gry samochodów wyścigowych przepraszam kołowców. Jedną decyzją wycięto wszystkie czołgi lekkie z wyższych tierów. Po co komu kamuflaż, taktyka. Kołowiec przejedzie yolo po całej mapie i wszystkie pozycje znane. Za ustawianie bitew poprzez nierówny dobór drużyn, za rng, które pomaga jednej drużynie kiedy trzeba itd. Nie warto im dać nawet złotówki. Ja odkąd dodali kołowce nie wydałem ani grosza, a kiedy dodadzą kołowce kolejnej narodowości rezygnuję z tej gry, a mam już na koncie 39k bitew i wiem o czym pisze.

 2. Zaciesz pisze:

  Czy te obchody 10 rocznicy będą w poniedziałek ? W garażu jest napisane, że Akt V rozpocznie się za 4 dni ? To potwierdzona informacja ?

 3. Anonim pisze:

  a ja ciachnąłem wydatki na wota o 100% ze trzy miechy temu, jak ktoś nie potrafi dopracować mm i rzuca mnie ciągle do pomidorów i +2 tiery to ja protestuję

 4. Anonim pisze:

  I znów płaczą. Obniżą cenę czołgów premium za złoto o 10% już na zawsze, ale i tak głąby sapią. Ja wiem, że byście chcieli, żeby WG wam płaciło za grę, ale tego nigdy nie doczekacie, więc najlepiej już odinstalujcie grę i nie trujcie ludziom **** swoim narzekaniem na wszystko.

 5. Anonim pisze:

  Zapomnieli dodać że wcześniej mocno zawyżyli ceny premek ale to dobrze mniej nieogarów na defaktorach itp

 6. +2000 pisze:

  witam zniżka powinna by uzależniona od wn8 i tak pomidorce do 1000wn powinni dopłacać +10procent do ceny czołgu bo i tak nieogarniają go od 1001 do 2000wn8 zniżka 10procent od ceny a propsy czyli+2000wn8 zniżka 40 procent na wszystko czy tak nie lepiej ?

 7. Bobby pisze:

  10%, czysta kpina, zniżki z kuponów to 20% a oni na własny jubileusz dają najmnieszą symboliczną zniżkę.
  Za np 30% to może bym się na coś skusił.

 8. MARNE 10% PFFFF pisze:

  CO MNIE KURŁA 10%, ja CHCE KURŁA 99% a nie jakies marne 10%

 9. Anonim pisze:

  No to teraz czekamy na ból **** dzieciarni 🍅🍅🍅

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.