Akt V: Nowe Horyzonty

Na Portalu WoT przez przypadek udostępniono zawartość Aktu V, którego publikacja została przełożona na „bliżej nieokreślony termin”. Post jednak szybko został zdjęty.

Oto, czego można się spodziewać:

  • Zestawy zawierające legendarne pojazdy i unikatowe style 2D*. Podczas każdego aktu będziemy oferować inny zestaw legendarnych pojazdów, każdy z wyjątkowym, spersonalizowanym wyglądem. Akt V przyniesie   Lorraine 40 t oraz T78 . Poza spersonalizowanym wyglądem dla każdego czołgu, zestawy te zawierać będą dodatkowe, wyjątkowe wielosezonowe style, zaprojektowane w oparciu o fragmenty minimap World of Tanks nawiązujące do poszczególnych aktów.

Styl „Blindage de cactus”

Styl „Chasseur de Carton”

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Dodatkowo kilka informacji przełożonych z języka francuskiego na j. polski. Z pomocą przyszedł tłumacz google:

Dajcie się wciągnąć zakrzywieniom czasoprzestrzeni!

Dla każdego aktu uruchomimy specjalne wydarzenie Zakrzywienia czasoprzestrzeni. Są to wciągające i zaskakujące atrakcje dla pancernej społeczności, nawiązujące do ważnych momentów w historii World of Tanks. Dajcie się ponieść wspomnieniom i cofnijcie się w czasie do wczesnego okresu naszej gry!

Zakrzywienie czasoprzestrzeni będzie aktywne wyłącznie w czasie Faz aktywnych. Akt V: New Horizons zawiera specjalny prezent urodzinowy. Od 12 sierpnia do 12 października wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do World of Tanks, aby znaleźć gratulacyjną wiadomość wraz z nieosiągalnymi wcześniej statystykami z gry od początku swojej kariery. W swoim garażu znajdziesz również 7 unikalnych pojazdów, sześć z nich zostało rozdanych w poprzednie rocznice.

Podczas Aktu V, od 12 sierpnia o 06:00 UTC do 12 października o 06:00 UTC, będziecie mogli zdobyć ósmy czołg, A46. Aby go zdobyć, graj w bitwach losowych i wykonuj specjalne misje na pokładzie jednego z siedmiu oferowanych pojazdów premium. Znajdź wszystkie szczegóły w tym artykule.

Kliknij na zdjęcie, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
24 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anonim

Czyli mam rozumieć żę dostaniemy te 6 pojazdów za darmo?

Anonimowo

BT 7 artilery za darmo? Shit negro, that’s all you had to say.

Kav0er

„W swoim garażu znajdziesz również 7 unikalnych pojazdów, sześć z nich zostało rozdanych w poprzednie rocznice.”
Czyli mam rozumieć, że na czas tego eventu dostaniemy wszystkie pojazdy za poprzednie rocznice + jeden czołg za zalogowanie się do gry + jeden czołg za zdobycie tych żetonów tak?

Tutejszy

Nie, a umiesz czytać z zrozumienie? Wyraźnie jest napisane znajdziesz tam 7 różnych pojazdów. Czyli co roku były przyznawane czołgi. Tyle ile ich zebrałeś to tyle ich masz. Ja mam tylko 4 czołgi. . Bo gram tylko 5 lat. Z tym będzie 5.

misio

Type 97 Te-Ke
BT-7 Art.
T-45
T-29
TKS z n.k.m. 20 mm
T-116

Kav0er

I jak tam panie, który umie czytać?
Chyba coś ci nie pykło

Znawca

No i macie dzieciaki swojego obj 780 haha Bieda jak przez wszystkie wcześniejsze akty hahah Porazka wg porażka…

Anonimowo

Nikt nie mowil ze bedzie oj 780 panie znawco. Poza takimi jak ty, ktorzy po przeczytaniu niepotwierdzonych informacji leca i mocza majty

Pimpuś

@Stefan po pierwsze każdy ma prawo się pomylić po drugie nie pytałem się ciebie po trzecie czytałem artykuł na logikę jak mógł bym zadać pytanie o coś czego nawet nie czytałem ja wiem że te pojazdy 6 pojazdów było rozdawane ale niektórzy piszą że będą niektórzy że nie to ja już nie wiem.

Stefan

po 1 się zgodzę, po 2 i tak mogę się wypowiedzieć mimo, że pytasz innego, po 3 chodziło mi o czytanie ze zrozumieniem (sry nie napisałem myślałem, że się domyślisz widzę iq <100) I ostatecznie Z ARTYKUŁU WYNIKA:
Przez ostatnie jata były rozdawanie czołgi te 6 (wyżej wymienione prócz a46) i event polega na tym, że :
UWAGA
Na tych 6 czy ile tam ostatecznie czołgów bd musisz wbić żetony czy co tam będzie (wg zdj 100) i w nagrodę dostaniesz A46.

Dodam jeszcze, że większość osób tu piszących nie zna się wgl na grze i jej mechanice oraz marudzą na wszystko bo mają <15lat

Anonimowo

A skąd ty wiesz kto pisze? Może to nie są młodziki, a jakieś stare konie, które po 40k bitwach dalej nie wiedzą którym końcem lufy się strzela, którym WG podkłada kłody pod nogi mimo ich (nie)wielkich starań? Może po tej drugiej stronie siedzi ktoś chory i mu ubliżasz? Wszyscy mają prawo grać i się wypowiadać – wolność słowa. O ile nie atakują tym personalnie i bez podstaw drugiej osoby – to już nie wolność słowa, a swawola. Co innego powiedzieć, że ktoś gra słabo, do tego dodając argumenty, a co innego że jest głupi i ma mniej IQ niż jakaś tam wartość, bo tak.

Stefan

Jak sam napisałeś wolność słowa i wypowiadania się. Pozostawię bez komentarza …

Kacper_PL

Wie ktoś jakie to były czołgi???

Wiem, że w 2018r. był to TKS, rok temu był jakiś event związany ze Škodą T27…

Demonek66

Masz na obrazku wszystkie wymienione

Anonim

Czyli wychodzi Super Hellcat, T50-2, 4 jakies lolki i byc moze jako siodmy super chaffee. Dobrze rozumuję?

Dziara

Popatrz na screen masz tam 6 czołgów

radek_07

„W swoim garażu znajdziesz również 7 unikalnych pojazdów, sześć z nich zostało rozdanych w poprzednie rocznice.” Z tego fragmentu wynikałoby że będziesz mieć wszystkie 7 pojazdów, jednak jeżeli jakiś masz, to niego nie dostaniesz.

Wyjaśniacz Osiedlowych Pomidorów

Jak ten A46 to gruz, już wolałbym 59 pattona, za drożej sie sprzeda

Adamek

I nagrodą będzie A46? To chyba mało kto się skusi, żeby go zdobyć 😀

Zaciesz

Czy ten akt rozpocznie się w poniedziałek ? W garażu jest napisane, że akt rozpoczyna się za 4 dni.

Pimpuś

czy to oznacza że za zalogowanie się do gry wtedy kiedy będzie piąty akt każdy kto się zalogował dostanie za darmo 6 pojazdów premium?????

Stefan

Nie, czytałeś to wgl? Te sześć pojazdów BYŁO rozdawane w poprzednie lata …

radek_07

Nawet 7 według artykułu.

radek_07

No chyba że któryś z nich masz. Na pewno wyjdziesz 1 pojazd premium na plus.