Komunikacja w bitwie: przyjaźniej, łatwiej, wygodniej!

Kilka wskazówek z klienta gry.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. Kouzelnik_97 pisze:

  Wreszcie można oznaczyć artę dokładnie na mapie by sojusznicza mogła ją w ciemno odstrzelić 🙂

 2. Grozmaryn pisze:

  Nowy system komunikacji i oznaczania na mapie jest do bani. Na mapie trzeba zaznaczać szybko i z minimum zbędnych informacji. Opcja „dziękuje” jest nietrafiona, bo do tego zawsze służyło F5 – Tak jest! – i wszystko było wiadomo. Jeśli ktoś chce w trakcie rozgrywki pogadać, to smuci na chacie. Albo idzie się załatwić na chat główny.

  Nowy dźwięk przypomina rozładowującą się baterię. Nijak nie jest trafiony do gry.

  Opcjonalnie nowe znaczniki wraz z dźwiękiem powinny być jako druga opcja. Jako pierwsza opcja są kiepskie. Według mnie niewypał.

 3. Tkacz pisze:

  Da się zostawiając powiadomienia wyłączyć te *** rozpraszające pikania że coś się nowego zjawiło? W opcjach dźwięu brak.

 4. Anonim pisze:

  Czy da się całkowicie wyłączyć te nowe markery na terenie mapy oraz samej minimapie? W czacie komenda za mną itp mogą być nie mogę tego ogarnąć… ktoś może pomoc?

 5. Nazwa pisze:

  Przyznam że bardzo brakuje mi opcji „tak jest” i „odmawiam”

  • Anonim pisze:

   Lubiłem uzywac odmawiam gdy jakos ham mnie wypychał a kiedy potrzebował pomocy odmawiałem. Było to przyjemne patrzeć i mu nie pomagać mimo ze lubie pomagać teamowi no ale hamstwo sie zwalcza tylko w taki sposób bez rewanżu ale pokazanie typowi ze mógł się nie zaczynać.

 6. Anonim pisze:

  Zrobili nowy system, spędzili nad tym trochę czasu, fajnie. Pytanie tylko, dlaczego nie ma możliwości dostosowania tego nowego systemu, wybrania takich opcji, jakich się używa i umieszczenia ich w dowolnym miejscu?

 7. Anonim pisze:

  Podoba mi się ten system ale jedyne co denerwuje to „potwierdzenie” polecenia np odwrotu które dość długo wyświetla się koło celownika. Chyba że czegoś nie ogarniam.

 8. Anonim pisze:

  Ten nowy system jest całkowicie do ****! Tak polepszyli, że szok! Co za idiota nad tym pracował?!

  • Anonim pisze:

   Jest ********* tylko ludzie są zbyt dużymi amebami by go używać. W końcu nikt nie spami w głupi kwadrat gdy zginie. W końcu można łatwo pokazać tea mówi jakie kto ma zamiary. Idealnie sprawuje się podczas grania twierdz i natury. Ogarnięci gracze zawsze ponga ją miejsca z kąd ob rywali. Jedyną jego wadą jest czas oczekiwania na możliwość umieszczenia znać znika w innej pozycji. Mogli by ten limit znieść na natarciach i twierdzący, ale na randomach nie widzę sensu, aby ten czas przeszkadzał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.