„SummerSlam Showdown” już w niedzielę w nocy!

„SummerSlam Showdown” już w niedzielę w nocy!

World of Tanks na konsolach ma przyjemność poinformować, że wydarzenie „SummerSlam Showdown” odbędzie się już w ten weekend. Jest to stream z udziałem gwiazd WWE wspierający weteranów wojennych. Wydarzenie rozpocznie się 9 sierpnia od godziny 00:00 czasu polskiego. Gospodarzem będzie prezenter WWE Corey Graves oraz wrestler „Stone Cold” Steve Austin. Podczas całodniowego wydarzenia zobaczymy m.in.:

 • Tanker’s Feast czyli największy grill na świecie obsługiwany przez Kofi Kingstona i Big E z The New Day. We współpracy z Baptist Emergency Hospital i organizacją Wish for our Heroes and Heroes Sports będą przygotowywać ponad 1 000 potraw z grilla, które dostarczone zostaną weteranom w regionie San Antonio.
 • America’s Best – „Stone Cold” Steve Austin w wywiadzie opowie o tym jak współpracuje z weteranami amerykańskiej armii
 • Tank Paint Job – Ekspert ds. Militariów Edwin Sarkissian i znany malarz graffiti „Sloke” pomalują czołg MK5 Centurion w barwy wydarzenia ‚SummerSlam Showdown”.
 • Showdown – wrestler „Stone Cold” Steve Austin i wrestlerka Lacey Evans poprowadzą swoje drużyny w trzech meczach w World of Tanks na konsolach. Zawody skomentuje Corey Graves.
 • Beastmaster – człowiek przeciwko maszynie czyli Kofi Kingston i Big E będą rywalizować przeciwko prawdziwemu czołgowi w serii wyzwań.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Sumerslam będzie można oglądać na tych kanałach:

Facebook: https://www.facebook.com/wotconsole

Instagram: https://www.instagram.com/wotconsole/

Twitch: https://www.twitch.tv/wotconsole

Youtube: https://www.youtube.com/worldoftanksconsole

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. Marian Pazdzioch pisze:

  Największa kupa jaka mogli zrobić na konsoli. Za jakiś czas może podejmą współprace z rydzykiem…

 2. Ten tego pisze:

  To bedzie wspaniale wydarzenie! Juz nie moge sie doczekac😃😌Brawo za wspolprace pomiedzy WG a WWE😀💪

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.