Przepustka bitewna: Historie

Dowiedzcie się wszystkiego o najnowszych bohaterach Przepustki bitewnej – nazywają się Angela i Damon.

Rozpoczyna się drugi sezon Przepustki bitewnej w World of Tanks. To początek nowej historii. Tym razem pułkownik Barnes opowie Wam o nowych legendarnych czołgistach. Angela Milotova, dowódczyni TVP T 50/51 „Burzy”, była sanitariuszką. Dla swoich towarzyszy broni nie zawaha się położyć własnego życie na szali. Mówią na nią „Anioł stróż” lub po prostu „Anioł”. Damon Kilmore dowodzi czołgiem M48A5 Patton, „Rurociagiem”. To autentyczny dowódca i as pancerny. Podejmuje się najtrudniejszych i najniebezpieczniejszych misji. W swoich wrogach wzbudza strach, dlatego nazywają go „Demonem”. Ponieważ tych dwoje tak się od siebie różniło, na początku zbytnio się nie polubili. Jednak stało się coś, co ich pojednało, a było to w Westfield, gdzie spotkali się na polu bitwy.


Rozpoczął się nowy sezon Przepustki bitewnej, zatem czas na nową opowieść o zmaganiach pomiędzy dwoma asami pancernymi. W tym sezonie o tytuł najlepszego współzawodniczą Damon Kilmore i Angela Milotova. Oboje to asy pancerne z dużym doświadczeniem bojowym, a każde ma własną historię i przeznaczenie. W tym materiale możecie poznać historię ich związku.

Nowe odcinki będą dostępne przez cały 2. sezon Przepustki bitewnej.

Lista odcinków
Długa droga do domu

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Zdawanie raportu

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Narodziny burzy

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Piekielne Ogary

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nazwa

Wolałem to w formie filmików. Jak w 1. sezonie