Bitwy rankingowe 2020-2021: aktualizacja

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grozmaryn

Bitwy rankingowe to dramat. Widać po nich, jak ci pseudo pr0-elo gracze kampią. I chciałbym zapytać, dlaczego był najazd graczy ze wschodu na serwer europejski?

Anonimowo

To akurat normalne popatrz w każdej grze competetive wraz ze wzrostem poziomu gracze grają ostrożniej dlatego że poziom graczy jest mniej więcej równy. Po prostu się przyzwyczailiście do pomidorów w randomach ale niestety MM oparty na poziomie trzyma takich delikwentów na niższych rangach. Nie mówię że sam jestem pro graczem ale mając doświadczenie z innych gier wiem jak to działa.

Grozmaryn

Bez przesady. Tłumaczenie tych, co robią „wysokie” statystyki grą zachowawczą nie ma trafienia w WoT.
Wielokrotnie byłem kreatorem sytuacji, gdzie zielony lub fioletowy gracz wjechał w miejsce, gdzie został zblokowany przez dwa czołgi. Nawet nie zebrał! Podjechałem pomóc a osoba ucieka. Zamieniłem się z nim miejscem. A na dwa czołgi przepchalibyśmy akcje do przodu, lub zajęli dobre pozycje.

I na odwrót. Ja nie raz wyjechałem widząc za sobą dwa, trzy czołgi i co? I nic! No bo po co wychylić zza osłony i oddawać strzały, gdzie lufy skierowane są na mnie. Lepiej stać, czekać, patrzeć. Im wyższa liga, tym gorszy styl gry. Płochliwy, tchórzliwy.

Stąd mój wniosek jest taki, że bitwy rankingowe to żenada patrząc na styl graczy. 98% tych niby dobrych graczy to zwykli kamperzy z randomów. I to właśnie widać. Kolorek pod kolorek i nic więcej. Mentalni tchórze.

Terespol

To pojechali bo bandzie !!! 13 kont bueheheheheheeheheheheheh